reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magic spokojnie. Zależy jeszcze, gdzie masz umiejscowione łożysko. Ja czułam szybko ruchy, ale nie było to zbyt często. Tak mocniej czuję dopiero od tygodnia.

Maran córki już przyzwyczaiły się do młodszej siostry? Łatwo ogarnąć wszystko?

Ja wczoraj na wizycie podglądałam mojego chłopczyka :) już 220 gramów waży i wszystko dobrze. Moja Lilcia tłumaczyła tacie co będzie widział na monitorze :D ja momentami mam dość tych ruchów. Mały mnie non stop łaskocze rączkami na dole po brzuchu i może tak nawet 15 minut robić. Jedynie odsłonięty brzuch go stopuje. Córka co pójdzie do przedszkola, to chora po tygodniu. Ja łapię oczywiście za nią.
 
reklama
Magic Widziałaś fikajacego maluszka na usg więc na pewno jest dobrze:) Wszystko zależy też tak jak Elisse pisze - od umiejscowienia łożyska.

Elisse Masz super corenkee :) dobrze ze tatę odpowiednio przygotowała do oglądania braciszka;) Mój synek nie odpuszcza-bardzo jest rozzalony ze się nie udało teraz i nie będzie rodzeństwa.Ściągnął aplikacje do tel -opieka nad dzieckiem-i karmi, ubiera,bawi się z tym bobasem,tylko mi pozwala zająć się chwilę tym swoim dzidziusiem. Kaze sie nosic na rekach jak dzidziusia,bujac go na rekach.ostatnio wszedl do fotelika-kołyski dla dziecka żeby go bujać.
 
Magic_87 ostatnia @ miałam 18 wiec w piątek 30 będzie 6 tygodni aaa umowiłam sie na 5 listopada ;) to juz powinno bic serduszko :)

Co do ruchów to ja w poprzedniej ciąży też chyba dopiero zaczełam czuć delikatne ruchy w 14,15 tyg. także się nie martw,lada moment ii będą kopniaczki ;-)
Magic_87 aaa znasz juz płec malenstwa??

Elisse moj synek tez po tygodniowej przerwie jak poszedł do przedszkola to od razu złapał katar ii zaczął kaszlec,już dwa razy brał antybiotyk tak łapie wszystko ;/Daje mu witaminy ii wogole ale mało to pomaga

Airfix mój syn udaje że dzwoni do umizumi zeby mu przywiezli braciszka hehe :-) tak to jest z tymi dzieciakami ;-)
 
Hej Dziewczyny :)
witam się po długiej nieobecności:)
Serdecznie Wszystkie pozdrawiam .
nie mam czasu udzielać się i Was czytać . ale dziś znalazłam chwilke. napisać że u nas wszystko ok :) synek drugi ma już 10 miesięcy . wszyscy mówią że cały mama:) kocham Go nad życie. a starszy syn jest prawdziwym Bratem- bardzo kocha braciszka i z tego jestem bardzo dumna:)
planowałam z Wami córke i mam 2 wspaniałych synków;) ale musze się pochwaliś że zostałam ciocią Zosi:) siostra nie planowała płci i ma córę;)
Pozdrawiam Wszyskie serdecznie :********
 
Panna Myszka super, że wszystko w porządku :) duży chłopak już.

Zaczarowana jakie witaminy dajesz? Ja staram się urozmaicać dietę po prostu.

Airfix moja jeszcze za mała, bo tak to też by już grała. Dzieci same pokazują, że chciałyby już rodzeństwo. Tylko szkoda, że to wcale nie takie łatwe jakby się wydawało.
 
Ana87 O jak fajnie ze sie odezwalas:) Pamietam ze maz obiecał ze kiedyś może bedzie 3 dzieciątko, to kto wie...z całego serca Ci bede życzyć żebyś doczekała sie i Ty córci:) Czyli Blazejek zawrócił w głowie wszystkim ? Mój synek nie może sie tez doczekać rodzeństwa, ale cóż jak nie wychodzi ;)
 
Airfix- dziękuje za miłe słowa :) na pewno Tobie się uda . &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Myślę że kiedyś nad 3 popracujemy :) ale na razie mam urwanie głowy z moją dwójką ;)
Serdecznie pozdrawiam :-)
 
reklama
Airfix- właśnie nie jest zazdrosny. jeśli on coś od kogoś dostanie to upomina się o brata :) bardzo jestem pozytywnie zaskoczona z tego powodu. :-) powiedział że za nic by go nie oddał:) chociaż jak zabawki mu ściąga z półki to go z pokoju wyciągnie :-D
 
Do góry