reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maran pieknie ujęłaś
Ja nie wyobrażałam sobi być mama chłopca a dostałam dwóch a pózniej dziewczynki bi juz sie przyzwyczaiłam do chłopców ale jak widac faktycznie sa bardziej wrażliwi choć dzięki temu ze jest tata to i męskiego charakteru im nie brak [emoji4]
 
reklama
Airfix ja juz zaczynam swirowac jak nie jedno to drugie i zawsze mam pod gorke.:-(a teraz nie wiem co mam robic:baffled: odstawic b-complex?

Dziewczyny doradzcie mi cos-prosze!
 
Ostatnia edycja:
kate niestety to forum nastawia bardzo, ale ja po niepowodzeniach niektórych dziewczyn z forum przestałam wierzyć że mi się uda, bo niby dlaczego właśnie mi miałoby się udać. od początku nastawiona byłam na chłopca i jak szłam na usg w 13tc to byłam pewna że usłyszę że będzie chłopak, lekarz powiedział dziewczynka, ale z synem też tak miałam więc nadal nie wierzyłam, w 16tc znowu powiedział że dziewczynka ale tak na 100% to uwierzę na połówkowym.

aljul może coś w tym jest co piszesz. mojego m mama ma 4 siostry i 1 brata (najmłodszy), teść ma 2 siostry i brata (więc po równo) moja mama siostrę i młodszego brata (też przewaga kobiet) i tata 2 siostry i brata (też po równo). moi rodzice i rodzice m mają parki, rodzeństwo taty i mamy mają parki, a rodzeństwo teściów też ma parki (tylko jedna siostra teściowej ma 2 córki) i prawie całe nasze rodzeństwo i kuzynostwo ma dzieci jednej płci: tylko siostra m ma jedną córkę, my syna, ale mój brat ma 3 synów, córka siostry mojej mamy 2 synów, syn brata taty 2 synów (tylko dwoje mojego kuzynostwa ma parki) od strony męża całe kuzynostwo też dzieci jednej płci tylko 2 córki cioci mojego m (tej co miała tylko 2 córki) ma parki. dlatego myślałam że u nas będzie teraz syn.

matik piękny pokoik. w moich planach od dawna pokoik ma być miętowy (bez różnicy czy chłopak czy dziewczynka) dodatki miętowe i szare plus białe mebelki i jeśli potwerdzi się dziewczynka to pewnie przemycimy trochę różu chociaż ja za różem nie przepadam.

maran
kciuki za piątek żebyś dostała ładne foto dzidziusia :)

cocinella u mnie była podobna sytuacja po 6 tyg diety wszystkie minerały bardzo chłopczykowe, po kolejnym miesiącu diety dopiero zaczęłam zauwać zmianę i magnez i potas był dziewczynkowy reszta chłopczykowe.
 
Ostatnia edycja:
Marzycielka Sama nie wiem co zrobić, ja nie moge zdecydować czy Ty masz odstawić b-complex....Jednak b6, a potem b-complex były polecane w staraniach dziewczynkowych, dociągne teraz na Duphastonie żeby okres wywołać, i zobacze co będzie za miesiąc...ale jesli w majowym cyklu znow nie bede miec owulacji, to raczej odstawie i do staran bede musiała wziasc lek do stymulacji owulacji, bo nie moge dłuzej starań odstawiać. Ja tez mam wiecznie pod górę, u wszystkich ładnie wszystko działa po tych suplemantach, a u mnie cuda na kiju.

iweet Ja tez mam na razie tak zakodowane - że czemu akurat miałoby mi sie udać- pewnie bede musiała się ze 3 razy przekonać na usg żebym uwierzyła :) Iweet Jak to się dzieje że TY JUŻ MASZ 17 tydzień ???? :))
 
A My zdecydowaliśmy, ze będziemy działać tak czy siak w tym cyklu ... Chociaz minerały wskazują na chłopca :) trudno :) ja juz bardzo chce byc w ciąży i obojętne mi czy chłopczyk czy dziewczynka .... I tak może sie nie udać za 1 razem :)
 
cocinella To ja trzymam kciuki żeby sie udało za 1 razem :) I oby marzenie sie spełnilo :) Ja jestem nastawiona na czerwiec lub lipiec- bardzo chce żeby się wtedy udało i było wszystko dobrze :)
 
Airfix ja na spokojnie przeanalizowałam sobie od kiedy biore b-complex i wyszlo mi ze tamten cykl bezowulacyjny nie byl z winy tego preparatu i raczej bede go brac nadal.
Bo zaczelam go brac w 22 dc.takze on nie mial wplywu na moja owulacje.Przyczyna pewnie lezy gdzies indziej.tylko gdzie:angry:Pewnie i ja przeczekam ten cykl majowy i zobacze czy bedzie ta owulacja czy nie.jak nie to ide do mojej pani zeby dala cos na stymulacje owu.
To bedziemy razem startowac :tak:Trzymam kciuki zeby i Wasze marzenie sie spelnilo :-)

Cocinella ja rowniez trzymam kciuki zeby wam sie udalo za pierwszym razem i zeby byla corcia :-)
 
Ostatnia edycja:
Airfix będę trzymać za Ciebie także kciuki za spełnienie marzenia
Cocinella powodzenia trzymam kciuki oby byly owocne i spełnione co do płci
Kate wielki buziak dla Ciebie. Podziwiam Cię za determinację i wytrwałość, jesteś wyjątkową mamą
 
reklama
U mnie cuda na wykresie ;) Ovufriend zaznaczył owulację, akurat w dzien w który nie miałam zadnych objawów ;) ja owulacji od 2 cykli w takim razie nie czuje...szczyt sluzu i wyzsze ph jest 2-3 dni przed owulacja w takim razie, a podczas owulacji minimalnie śluzu i ph niziutkie
 
Do góry