reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny bardzo mocno Was przepraszam że ostatnio Was zaniedbalam :-( msm nadzieje ze mi wybaczycie.... Mam trochę problemow z mama :'( Dzisiaj grozila ze sie zabije bo nie ma po co zyc itp Wezwalam z siostrą pogotowie i zabrali ja to szpitala psychiatrycznego (ma problem z alkoholem) Jestem padnieta ale zawsze o Was mysle i trzym kciuki za każdą
 
reklama
Zakręcona ...o jej jak mi przykro...biedaczku Ty mój !!! Wiem coś o alkoholizmie !!! Przeszłam to z moją mamą ( u nas dochodziły jeszcze leki psychotropowe - mieszanka wybuchowa ) Ale po próbie samobójczej wszystko się skończyło....jest czysta od 17 lat !!! A ja na całe życie zostałam DDA !!! Takie życie !!!
Ale dobrze że zabrali mamę do szpitala...odpocznie troszkę ...podleczy się i będzie dobrze !!!
 
Mam tylko krótką chwilkę więc będzie w mega skrócie i pośpiechu :-(

Nuuuśka
, proponuję dupek i Acard standardowo od 1-2 dpo :tak:

anias, wyniki niezłe tylko ten czas upłynniania może być problematyczny, czyli Guajazyl nie pomógł w tej kwestii :-(

Dorcia, pisałaś kiedyś, że brałaś Cilest, Logest ma mniejszą dawkę hormonów (oczywiście skuteczną, potwierdzone przez kilka lat łykania go :-)), ja w żaden sposób nie odczułam jego brania. Ja bym wzięła przez 2-3 miesiące Logest, naprawdę po takiej przerwie jajniki lepiej pracują, to dlatego dziewczyny przez in vitro najczęściej mają antyki w zaleceniach ...edit: właśnie doczytałam, że to był jednak Logest.

ilaczek, testosteron można by jeszcze podciągnąć w górę ale na pewno po dłuższym czasie będzie wyższy :tak: A Twój M ćwiczy coś na wzrost masy mięśniowej (bo to też podnosi testosteron)? Co do Saw Palmetto to ono powstrzymuję zamianę testosteronu na dwuhydrotestosteron (DHT), jakoś nie jest zalecany przy planowaniu synka na in-gender czy genderdreaming a u kobiet zmniejsza niby poziom testosteronu a podnosi prolaktynę, chyba bym nie ryzykowała.

maran-atha, masakra, to musiało być wykańczające, trzymam kciuki by jednak żaden szpitalny wirus Ciebie nie dopadł.

Sprawdziłam przed chwilą na stronie Diagnostyki mój poziom Ca, K i Na (Mg nie sprawdzałam) z czerwca 2011 (Kaja powstała około 3 miesiące później bo 30 września :)) i były jak poniżej (wapń był wybitnie dziewczynkowy ;-) a drastyczniejszą dietę stosowałam dopiero przez 3 ostatnie miesiące):

Sód 139 mmol/l (136 - 145)
Potas 4,31 mmol/l (3,50 - 5,10)
Wapń 2,52 mmol/l (2,09 - 2,54)
 
Piranha sama nie wiem co brałam...Logest , Cilest kurcze no nie wiem....na pewno Yasmin !!! A ta Yasmin ma dużo hormonów bo po niej miałam bóle głowy jak cholera !
W karcie powinnam mieć jakie brałam leki...zobaczę we czwartek co ja to łykałam i wyżebram receptę na Logest ( muszę zapisać żeby nie pomylić ) i będę łykac aż do zielonego światełka ( 2-3 mesiące )
A po jakim czasie od pierwszej tabletki on działa ???
Pierwsza tabletka w dniu @ ???
Już nie pamiętam jak to było !!!

Piranha jesteś wielka !!!
 
Dorcia juz po prostu jestem zmęczona jej zachowaniem Mam nadzieje ze tam jej pomoga
Rak anty zaczynasz od pierwszego dnia @ i zaczynają działać albo po 7 albo po 14 dniach ale tego nie jestem pewna
 
Dorcia no to weź jakieś anty co by dotrwać do staranek spokojnie, ja brałam tylko raz jak karmilam Ale cyckiem I to było cerezatte przez 5 miesiecy zdaje sie, ale one dla mnie byłby takie nijakie, checi na sex to nie było, wiec skuteczne były hehehe... nie brałam nigdy przed tem ani nigdy po tem żadnych, ja stosuje teraz już od 30 miesiecy odkąd mi płodnośc z Maja wróciła tylko naturalne metody, tzn jak jest chcec na sex w owulacje lub w okresie najbardziej płodnym to zapodajemy gume a tak w okresie niepłodnym bez I jest tak mi najlepiej :)
Zakrecona współczuje sytuacji z mama I zycze szybkiego rozwiazania problem I dla Ciebie dużo spokoju I cierpliwości...
Piranha I jak tam Kaja? zdrowieje? U mnie obie maja katar I pokasłują, ale to wlasnie od kataru... nie ma póki co masakry, zapodaje tylko krople do nosa I witamine c I niech organizm sam uczy sie pokonywać wirusy bo tu jak ide z dziewczynkami do doktora to zwykle chce dawać antybiotyk a ja nie chce by ciagle braly bo sie organism przezwyczaja I uodparnia a I wyjaławia.. wiec jak nie ma temperatury to nie chodze do lekarza tylko domowymi sposobami lecze, no a jak jest lub jak angine maja to ide bo wówczas masakra w domu...
Ilaczek męża na siłke wysyłaj niech ćwiczy na mase to może mu testosterone bardziej podskoczy, ja też swojego zbadam w PL I jak coś to bedzie sztangami machał I niema, że to tamto... już mu zapowiedziałam, że na 3 miesiace przed staraniami bede go co drugi dzien beefem karmic, wczoraj mu steka zrobiłam I mówi, że on lubi I może jesc nawet codziennie I nawet chce mi kupić taka grillową patelnie ;)
 
Dziękuję Piraniu, czyli Saw Palmetto nie podam mężowu, a może coś piszą o Macy?
Maran-atha, mój mąż ćwiczy cały czas co drugi dzień od dawna. już 3lata z przerwą na wakacje, bo wtedy nie ma czasu, ale jak widzisz, mało to daje, podobno ćwiczenia nie podnoszą na stałe testosteronu.
mam nadzieję, że za miesiąc wyniki będą lepsze:-(
 
Maran to się dzis nasiedziałaś,nalatalas po szpitalu bidulko. Oby chorubkso cie niedopadlo.:tak:
Powiedz piejsz zielona herbatke sypana czy w woreczkach?Jakie będziesz kupowac miesko na diecie? W cynku pisze ze mieso czerwone…

Zakrecona duzo sily dla ciebie i zdrowka dla mamy.

Kurcze tak was czytam i boje sie ze 8 tyg dietki bedzie za malo a nie wiem jak ja wogole bez slodzyczy wytrzymam :no:
ale widze ze cos sie zaczyna juz u mnie dziac... dzis od 12 do 18 strasznie bolal mnie lewy jajnik a to tesciki z dzis... ten nizej z 12 godziny a ten wyzej z 18. Myslicie ze to juz jest pozytywny test????

 
vivienka kurcze mnie sie wydaje, ze te testy to już pozytywne są, wiec owulacja już tuż tuż tak by wychodzilo a Ty masz ból owulacyjny? Ja na diecie bede zapodawać pewnie głównie czerwone miesą czyli wołowine w postaci steków, miesne kulki wołowe w sosie pomidorowym, pownie makaron pelnoziarnisty z sosem warzywno-pomidorowym I miesem mielonym wołowym. Inne pewnie tez bedzie, ale ze 3-4 razy w tygodniu bedechciała mi I mężowi zapodać wołowine... no I myśle też o zupach warzywnych głównie jarzynowa, pomidorowa. AAAA dziewczyny mialam pytać jeszcze co z kiszoną kapustą I kiszonymi ogórkami? można kiszone czy nie? zakwaszają czy podnoszą ph?
 
reklama
Do góry