reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam się i ja.Coś wczoraj jakoś nie miałam weny,ale Was poczytalam.Witam nowe dziewczynki marzace o swoich maluszkach:tak: Jakos mi sie tak wydaje,ze przyciagnęlam tu troszke kobitek- a moze mi sie tylko wydaje;-):-D
asus podzielam zdanie medio co do 10 ruchów na dobe :tak: u nas tez tak mi gadali, bo moja Niki to był dzien ze normalnie czekałam na kazdy jej ruch zeby doliczyc do tych 10-ciu- powanie- nie zapomne tego dnia..A zapewniam Cie,ze mam zdrową i sliczną kobitkę;-) No i dzis mamy 10 m-cy:-) Czarodziejko miłego relaksowania się zycze:tak:swiece,olejki eteryczne, masaz... to jest to :rolleyes2: Agnieszka12 jak się czujesz? Energia dalej Cie rozpiera? Ania jak Anika?Pewnie oczko w głowie co?Wysypiasz się poki co? Ciesze sie ,ze czujesz sie tak szybko dobrze- to wazne, bo miec trzeba siły i cierpliwosc do obowiazków a bez dobrego samopoczucia to jakos trudno o to;-) Beciaaa no czy ja musze Cie tak nawoływac:confused: Daj mezowi chwile spokoju i chodz tu do nas :-D:-p
Trzymajcie się cieplutko kobietki.Fajnie,ze jesteście...

 
reklama
witam:)- is tartuje od razu z pytankiem;)
nie bardzo wiem jak interpretowac wyniki temperatutry...

do owulki 36,5-36,6 - od dnia owulacji 37,2- a dzis 37,6-----co moze oznaczac wzrost temp.?(nie jestem chora!;-)
bodbrzusze kłuje ..pobolewa jak na @..a nie ma..boje sie testowac
 
Wiem, że może panikuję, ale jakby doszło do zapłodnienia we wtorek to może moja infekcja mialaby jakiś wpływ na dzieciątko. Sama już nie wiem, przecież i tak komorka jajowa jeszcze się nie zagnieździła w macicy. Dziewczyny nie wiem co mam myśleć, pocieszcie!:confused:

ja tam sie nie znam, ale chyba gdzieś kiedyś czytała,że pierwsze 2 tygodnie to jest jakiś okres ochronny, więc jeżeli dzieciatko sie już u Ciebie lokuje, to powinno być wszystko OK :tak::-D:tak:

do owulki 36,5-36,6 - od dnia owulacji 37,2- a dzis 37,6-----co moze oznaczac wzrost temp.?(nie jestem chora!;-)
bodbrzusze kłuje ..pobolewa jak na @..a nie ma..boje sie testowac

na tych temperaturkach to ja sę nie znam....... a kiedy był termin @ czy dopiero będzie, bo jak tempka nie spada to chyba dobrze ...... :tak: a czemu boisz sie testować to i tak nieuniknione, więc zatestuj i wsystko bedzie jasne, szczególnie jak będą piękne II kreseczki ..... :tak::-D:tak:

a i Katarzynka, witam serdecznie i na tym wątku i życzę córeczki .....

pozdrawiam :rofl2:
 
Dzięki Jarzebinka za odpowiedź. :-) Bardzo się cieszę, że może być taki okres ochronny, ale nic na ten temat nie mogę znależć:crazy: i bardzo się martwiłam. Pewnie nie ma co panikować tylko poczekać, ale z cierpliwością umnie nienajlepiej hi hi hi:-D. Narazie jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży, ale testować będę jak najszybciej. ;-) Należę do tych osób, które nie potrafią czekać i niestety nieraz żle to się dla mnie kończy. No ale cóż. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i te które nimi zostaną.
 
Hej,
Witam wszystkie nowe starające się ...i te o córeczke i te o synusia...
Mocno trzymam za Was kciuki

Madzia Rusałka ...no kto wie moze u was juz tworzy się nowe zycie , kiedy macie terminy@@@???? czemu nie testujecie???

Jarzebinka , a kied ty testujesz ? zrób betke !!!

Medio buziaczki ,...trzymaj się cieplutko

Czarodziejko jak tam mijaja dni ???

Agus ty nie zapominaj o nas ....:no::no::no:

Ja jestem na koncówce @@@ i zabieram sie za działaniia ...piekna tabelke sobie juz zrobiłam ...rozpisałam kiedy monitoring i zapisałam sie na niego ...
Lepiej sie juz przygotowac nie mogę :):):)

Pozdrawiama was moje drogie
 
Kochane poczytuję Was i potem naskrobie wiecej
U nas ok lece obiad dac małemu :)
Buziaki
 
Ja termin @ mam 22 grudnia za 11 dni. Teraz to chyba za wcześnie. :-(
Dziewczyny a jak to jest z tą owulacją? Teraz pomału zaczynam wymyślać, sama już nie wiem, czytam że nieraz takie pobolewania w boku świadczą o owulacji, a nieraz że owulacja może być dopiero za dzień bądź dwa od bólu. Co Wy o tym sądzicie?
:confused:
 
Madzia mnie pobolewa juz przed owulka z dwa dni ,a le kłuje w owulke ...to chyba bardzo indywidualna sprawa...jestem jednak ciagle za tym że najlepiej sprawdzic na monitoringu ...no po owulce to wiadomo ...sluz jak bialko kurze białawy nie rozciagliwy
 
No właśnie tego się obawiałam.:no: Anufifi, a ten monitoring to gdzie się wykonuje i kiedy? Jak z tego cyklu nie będzie dzidziusia, to chyba się skuszę:blink:.
 
reklama
Witam dziewczyny:-)
Margarita dzięki że pytasz ;-) czuje się w sumie całkiem normalnie jakby nie II kreski na teście to bym niewiedziała że jestem w ciązy;-)...

Anuffi ja cały czas jestem z doskoku Was podczytuje ale niemam co pisać bo wszystkie już wiecie co i jak ;-), ale zgadzam się z Tobą monitoring to najlepszy sposób na zaplanowanie chłopca jak i dziewczynki choć wg mnie chłopca to 100% można zaplanować własnie przy monitoringu;-):-)

pozdrawiam Cieplutko

aha Madzia3 monitorin to badanie, usg dopochwowe u ginekologa mozna sobie takie zrobić chyba kazdy z prywatnych ginekologów ma już taki sprzęt;-)
 
Do góry