reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej Krystianmarti trzymam kciuki żebyś miała 2 krechy a chyba najwcześniej to 11 13 dni po owu może coś pokazać
też tak mam wszędzie ciążówki i małe dzieci a i mam jeszcze ok3 sąsiadów tu na osiedlu z małymi noworodkami więc jak słyszę w nocy płacz takiej dzidzi to tak bym chciała wstać i przytulić
ja teraz czekam na potwierdzenie że ovu była ale dziś i w nocy tempka spadła więc nie wiem śluz kremowy czy już po no nic może jutrzejsza tempka już coś wyjaśni żeby nie było znowu za daleko

Pirania ten Parodel nie może mi wstrzymać owu prawda? pytam żeby nie mieć wątpliwości ale czytałam gdzieś że może nawet przyspieszyć i że lepiej pękają pęcherzyki?

Daria Ja bym już dawno u lekarza była z dziećmi pod pachę mąż zwolniłby się z pracy
ty chcesz mieć 3 dziecko tzn planowane to 3? czy to przypadek że jesteś w ciąży?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Matik, wręcz odwrotnie, raczej przyspieszy owulację. Prolaktyna zaburza wydzielanie FSH (odpowiedzialnego za wzrost pęcherzyków) i LH (odpowiedzialnego za ich pękanie), zaburza więc proces owulacji i często wydłuża pierwszą fazę, Parodel obniży prolaktynę więc owulacja nastąpi zapewne wcześniej i powstanie lepszej jakości ciałko żółte produkujące więcej progesteronu :tak:
 
Hej laseczki.

Dzis wstalam wczesniej bo bylam na badaniach. I poszlam do mojej lekarki rodzinnej i dala mi zwolnienie do konca tygodnia :cool2: ale sie ciesze. Ostatni tydzien wakacji pobede troche z dzieckiem, wreszcie. Pomyslalam ze mi tez sie cos od zycia nalezy wiec bede korzystac ile wlezie.

Daria niedobrze, ja juz dawno bylabym z tym u lekarza, na pogotowiu, gdziekolwiek. Ale to mowilam Ci juz dawno. Czemu dzwigasz Colina? Nie mozesz wyjac czy wyciac mu szczebelkow z lozeczka zeby sam wychodzil? Dbaj o siebie!
Krystian nie przejmuj sie, ja tez mam obsesje, na placu zabaw, w sklepach, w kosciele widze tylko rodziców z synami... &&&&&&&
Lukaa mega mocno zaciskam kciuki za udany zabieg! Napewno bedzie dobrze! Trzymaj sie kochana i wracaj z dobrymi wiadomosciami!
Roszpunka gratuluje pracy! A wiec ciaza sie odwlecze mowisz? Sluchaj, przyjdzie i na to czas. A jak sie tu podszkolisz to w przyszlosci bedziesz miala wspaniala coreczke, zobaczysz. Powodzenia!
Ewelin angielski pewnie znasz nie? A wiec tak in-gender.com - Gender Prediction - Ultrasound Gender Prediction - tam jest taka zakladka "write a new post" jak klikniesz na pewnym etapie poprosi Cie o rejestracje to sie zarejestruj i zaloguj. No i wszystko jest na takiej zasadzie jak na naszych forach. Zdjecie musi byc w jpg albo tam Ci poda inne rozszerzenia, mowie bo ja mialam z tym problem. Czasem nie wyswietlaja mi sie strony ingender, pokazuje sie error ale jak odczekam chwile to jest ok. Powodzenia. Daj znac jak Ci poszlo. Ps. Widze ze Pirania juz podratowala :) wiec jak wolisz.
 
Ostatnia edycja:
Matik 3 dziecko to pamiatka z wczasow ;d nieplanowana :) ale i tak chcialam 3 dziecko :) do meza nie mialam jak sie dodzwonic bo on jedzi na czarno na fuchy i nie ma telefonu bo w tel ma gps i szef ich kontroluje dlatego wyszło jak wyszlo;/ a co do wolnego u mojego meza w pracy ciezki temat on o urlop sie prosi pol roku a jeszcze jak jestemy na urlopie to kaze predzej wracac bo mu ludzi brakuje;/ zawsze cos;/ no oni tutaj mowi ze tylko wizyty bede miala czesciej pewnie jak z colinem co 2 tygodnie.

elmo on ma lozeczko turystyczne i nie ma jak mu wyciagnac :) a dziwgiac go czasem musze jak placze to est jednak dziecko co nie ma roku , wczoraj caly dzien plakal bo chcial do mamy nie chcial z nikim byc tylko mama i mama z nadia bylo to samo dzieci sa tylko praktycznie do mnie nauczone bo mariusz późno wraca ;/ z lozeczka turystycznego wyjdzie ale stoi na tapczanie bo sie teraz boi zejsc bo spadl kiedys i stoi i wola;
 
Ostatnia edycja:
Daria mam nadzieje ze wszystko dobrze ale do poniedzialku jest naprawde daleko, wez sie jakos zorganizuj i pojedz do lekarza, najlepiej do szpitala, a co potem powiesz jak pojdziesz i cos bedzie nie tak? Ze mialas krwotok kilka dni temu ale nie mialas czym przyjechac?

Matik &&& za piekna owulke!
 
reklama
Do góry