reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wiecie ja za pół roku chcę się dopiero starać, niech się organizm zregeneruje a ja wrócę do formy, poza tym to tak prawie na wakacje więc i pogoda lepsza i nastrój... a poza tym postanowilismy z męzem ze musimy gdzies wyjechac bo w tym roku bylismy tylko blisko tak na parę dni
Na pewno Piranho zwrócę sie do Ciebie po poradę :) i tak po tym co mnie spotkało nie będe mieć parcia na konkretną płeć ale skoro będę miała te parę miesiecy przerwy to zawsze można to wykorzystać na obserwację organizmu
Tak sie po cichu zastanawiam czy to nie jest tak że jeżeli brałam lactovaginal dopochwowo czy możliwe ze to nie uszkodziło w jakiś sposób plemnika nie zaszkodziło ?
Wogóle to muszę Wam napisać ze strasznie jestem dumna z mojego synka. On dzielnie te 10 dni był u tesciow, bo mąz rano wczesnie wstaje do pracy i nie miałby kto do małego przyjsc po piątej...
A wczesniej ani jednej nocki beze mnie nie spędził i tez sie o to bałam jak to będzie ...nie płakał ani nic, naprawde był dzielny ...
Ta cała sytuacja bardzo pozytywnie wpłynęła na moją rodzinę, wszyscy się tak jakoś scalili, nawet teściowa juz jest ok, jak wczesniej nam drugie dziecko odradzała, tak teraz mowi ze odczekamy i bedziemy miec zdrowe dziecko znowu.
Takze paradoksalnie w tej sytuacji dla mnie ciężkiej są też plusy i mąz tez docenił pewne rzeczy ...
Czasami własnie potrzeba takiego otrzeźwienia żeby zobaczyć co jest w naszym życiu ważne...
 
reklama
Ja do Was dołączam się z kawką bo już mogę pić ;) marne to pocieszenie w tej sytuacji ale zawsze trzeba sobie znaleźć jakies drobne przyjemności chociażby ...
 
babki gdzie wy???????????????


CZARODZIEJKA????????????

CZARNA??????????????

KOSMO??????????????????

DIDO????????????????

AGAGSM????????


FIKUSOWO?????????????


PATRYSIAK?????????????????


ANDZIAK????????????


NATUSIA??????????????


MACY??????????


TRUSKAFCIA???????????


KATE??????????


TASHA??????????????


ANN?????

MARZYCIELKA????

AXARAI????????????????

MARTIKA??????

PIEROGATKA??????????????




do tablicy!!!!:-)
 
Mama mnie nie wypisała ale jestem ;-):tak:
Maggie buziak dla ciebie.
Frusskaffka, ann mój Oli chodzi do przedszkola odkad skonczyl dwa i por roku. Super sie tam rozwinal, duzo zaczal mowic,wogole rozwianal sie niesamowicie. Bardzo sie ciesze ze podjelismy decyzje o poslaniu go do przedszkola.
A ja narazie spijam herbatke i czekam na goscia od tv bo ma wymienic dekoder od cyfrowej na mniejszy , jestem duzmna z siebie ze udalo sie to zalatwic bo m mi gadal ze pewnie i tak nic nie zalatwie:baffled: glupio mu sie zrobilo jak mu powiedzialam ze mi sie udalo:-D
buziaki kochane
 
Ania_g
bo sie chyba jeszcze nie znamy ;)
witaj :)

gratki załatwienia sprawy :tak:

a ja już 3 okna na dole umyłam ..zaraz idę na górę myć---> jakiś power mnie dopadł i tarmosi hahaha nie chce puścić i korzystam :-)
 
reklama
Witam i ja
t1912.gif

Jesooo jak u nas ponuro i ziu ziu się zrobiło...patrze 5 stopni only...
t118009.gif
a ma być jeszcze zimniej.....
na 11:30 Maciusia do szkoły zawoże...a potem wracam i nigdzie sie nie ruszam,,,

Maggie
Super z Ciebie babeczKa...podziwiam silę!!!
no i masz wspaniałego synka....bardzo mądrego!!!
Wiesz, bardzo mocno wierze ze za kilka miesiecy przy drugim podejsciem staranek- uda sie!!!! bardzo mocno Ci /Wam Kibicuję:))))
 
Do góry