reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jestem jeszcze wieczorkiem ...
się wzięłam za woskowanie mojej szanownej małej i mi zeszło :-p

Marzycielka
hahahahaaa..pamietam ten przypadek;)))
zdrówka dla synka!!

Kate
:**

Natusia
merci chętnie ---> senkju :-D


Tusia
;-)


Truskaffcia
gratki ruchów :)
a z salonem co dzień to bliżej ;))
kolory i mebelki mam wybrane..sprzęty też --> niestety nic nie mogę kupić wcześniej bo potrzebuję fakturę na firmę a firmę otwieram w lutym ..
teraz będe kupować płytki na podłogę ..


Martaaaaaaaa......:-(


mykam kochane ..
smutna jestem ...
 
reklama
Mama co sie stalo?

Natusia no to super niespodzianke robisz dla dzieci :-) takie szkraby lubia panow w mundurach :tak:

A Marta cos pisala ze chyba ktos ze znajomych ja tutaj znalazl i nie potrafi tak jak my cieszyc sie jej upragniona ciaza. normalnie szkoda slow :-(
 
a gdzie nasza Kinga? mam nadzieje, ze jednak zmieni zdanie i nadal bedzie z nami probowac. razem zawsze razniej ;-)

jestem jestem... czytam was w wolnej chwili ale jakoś weny brak na pisanie.
niestety to juz ostatni mój był cykl i ciesze się z tej decyzji. bede Wam kibicowała.



szkoda że martucha odchodzi... mogłaby zmienić nick i tyle..no ale to jej sprawa. I tak jest mega szczęściarą. poukłada sobie wszystko myślę. twarda babka z niej
 
hej dziewuszki,

wpadłam poczytać, co u Was, a tu taka smutna wiadomość, że Martusia postanowiła od nas odejsć:-( smutne to, taka fajna dziewczyna z niej... tyle optymizmu tu wnosiła.. szkoda, szkoda..

a co u Was kochane?
 
Hejka !Dziękuję kochane !!!
M zostawił kompa i poszedł na siłkę a ja piekę ciasto i siedze sobie i próbuję nadrobić co piszecie ale ciężko :) bo piszecie sssstrasznie dużo ale miło się was czyta :-) a co do ciąż to teraz chcę jej bardziej niż przedtem :) widzę jak chłopcy męcza sie z tą świetlicą a poza tym ja tęsknie za tym żeby mieć więcej czasu dla nich a propo płci nadal chciałabym dziewczynkę ALE w tej chwili stawiam po prostu na dziecko zdrowe i śliczne jak moja starsza dwójka :-) ale wiem że nie można mieć wszystkiego mimo to bierzemy z M witaminki według wskazań naszej kochanej Piranhi i staram się doetę trzymać a jak będzie to się zobaczy ;-) Tak więc dziewczyny od niedzieli działam na maxa mam tylko nadzieję że mąż mi nie wysiądzie musi sie udać jak nic :) :) :) :) :) Patrysia zapomniałabym Ogromne Gratulacje Niech Ci Przystojniak rośnie zdrowo :happy:
Pozdrawiam Gorąco i Ściskam Mocno do napisania &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
A fluidki podbieram przy okazji i baaardzo dziękuję za nie i a &&&&& :-)
 
Andziak to smutne co piszesz, bardzo chcialabym ci jakos pomoc...

Misia no to trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&
apropos dietki... dziewczyny ja juz mam dosc :wściekła/y: tak mi pachna ziemniaczki jak moi mezczyzni zajadaja je codziennie :-D
nigdy nie przepadalam za nimi tak bardzo, ale teraz jak tylko moge staram sie powstrzymywac (chociaz czasami mi sie zdarza troszke zjesc, ale bardzo rzadko). niech tylko juz zajde w ciaze to chyba bede sie nimi objadac codziennie :-D i jeszcze do tego maz kupuje takie pyszne pomidorki...;-)
 
Ostatnia edycja:
Andziak , kochana ... współczuje . Domyślam się że mama przegieła albo coś podobnego . Ściskam cie mocno.
84 misia , &&& za szybkie staranka i przemiłe bzykanka :)
 
reklama
Do góry