reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal ja byłam w ciąży 4 razy-pierwszą poroniłam ,potem prawie rok walki -jest Zuza ,potem znów rok walki jest Domi(oboje są po hormonach,monitorowaniu cykli) i teraz w listopadzie 2010 zaszłam ,ale 14 grudnia niunia odeszła...miałam termin na 5 sierpnia-ciągle licze ile dziecko by miało-skończyło by juz 5 m-cy.....
a syn i córke mam "przypadkiem" nie byłam wtedy na żadnym forum a działania były w te same dni cyklu-w 10,12 i 14 d.c. i raz syn a raz córka..

Ciebie stresuje Twój wiek ...a ja sie zastanawiam ,że skoro jeszcze jestem dopiero co po 30tce to czemu się nie udaje!!!!????


Pierogatka to Ty teraz w ciąży jesteś ???gratki drugiej dzidzi kochana-nie masz suwaczków i myślałam,że Ty o pierwsze bedziesz sie starać :)
 
reklama
Piranha, widzę, że odpisałaś, dzięki:-).
Piranha, mówisz, o jednym strzale? Hi, hi, moja najmłodsza pociecha jest na 100% z jednego strzału :szok:,bo mój M tak przeczytał i tak zrobiliśmy. Po wiadomości, że będzie syn, wypomniałam mu to nawet, że trzeba było starać się z osłabianiem plemników:-D
Tak więc jesteśmy trudny przypadek:szok:
A i żeby było jeszcze trudniej , to wiesz, że mi ciężko wyznaczyć owulację, bo nie mam bóli.
Chyba nie jest nam dane...
 
Mama05, no to faktycznie niepokojąca ta długość @, może lepiej też zrób sobie te badania hormonalne, które polecałam dziewczynom, tak dla własnego spokoju? Będziesz jeszcze szła do gina w najbliższym czasie by zmierzył grubość endo? A Krzysiu jak jest śpiący to strasznie trze oczy, usypianie jednak wcześniej nic nie pomaga (próbowałam), jak tylko zobaczy łóżko to nagle niepohamowana energia w niego wstępuje, zaczyna skakać i wariować :-) A paczuszka już zmierza do Ciebie i wyczekuj jej po weekendzie, zapakowałam też ciążowe fluidki :-)

Gal, mój też kompletnie o siebie nie dba ani nie daje o siebie zadbać (fatalnie się odżywia a niestety składamy się tego co jemy) i na 99% miał żołnierzyki w fatalnej formie, stąd pewnie nie mogłam zajść w ciążę przybliżając się nawet na 2 dni do owulki przez kilka cykli (uważa się, że ilość poniżej 20 milionów plemników w mililitrze sugeruje już niepłodność). Może kup mu takie typowe wspomagacze płodności poprawiające ilość i jakość plemników? Najbardziej polecam L-karnitynę (1000-2000 mg dziennie, większość poleca aż 2 g dziennie) a także witaminy typu FertilMan (z L-argininą, L-tauryną, cynkiem, selenem i innymi cennymi składnikami), macę i koenzym Q10. Będziesz mieć córeczkę, zobaczysz i wspomnisz moje słowa!
A co do Twojego synka z jednego strzału - nie stosowałaś wtedy diety, miałaś bardzo płodny śluz i na pewno wysokie pH - musiał być synuś a teraz na pewno będzie córeczka :-) Brakiem bóli się nie przejmuj, mierzysz tempkę i robisz testy owu więc owulkę bez problemu wyznaczysz, chętnie w razie co pomogę!
 
Ostatnia edycja:
pierogatka , ach! to ja nie wiedziałam , że ty masz teraz pasażerkę na gapę :-D.

Powiem , wam że ja w obu przypadkach miałam przeczucie że to dziewczynki i w zasadzie wcale nie miałam parcia żeby bylo inaczej . Jest mała róznica wieku między nimi i fajnie się dogadują .
No ale teraz to już bym chciała jakąś odmianę w postaci chłopca:cool2:

aha , co do tych naszych "badań" nad płcią ----to moje obie panny z sexów przed owulką i bez orgazmów

Gal , ja w tym roku kończę 36 - żeby ci nie było smutno -też się cykam
 
Ostatnia edycja:
Mama05- no to faktycznie przeszłaś:-(, aż nie wiem co powiedzieć...przykro mi..
No cóż, dzieją się nieraz takie rzeczy, które są niezależne od nas...
Dobrze, że jesteś taka dzielna. Podziwiam.

Ja znowu, nie wiedziałam, w dwóch ciążach , co to starać się o dziecko. Bach i jest. Za to teraz, już wiem....
Czasami myślę, że to przez to, że z tamtymi za łatwo, więc swoje muszę pocierpieć. Ot , taki dzisiaj mam nastrój...
Już nie zanudzam...:tak:
 
dzięki wielkie
a010.gif
a010.gif
a010.gif


i te paski są też chyba ok? Paski wskaźnikowe do badania pH pochwy 4,0-7,0 (2027161519) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Pirania dziękuję i również podziękuj T;))
no ja nie wiem co z ta moją @-fakt ,że jest obfita ...mam kumpele która ma 1,5 dnia do 2 ale maleńkie plamienia raptem...

wiesz-tak myślę ,że chyba sie w przyszłym tygodniu umówię do gina -mamy tu u nas w osrodku jakąś nową pania gin-może to ta co mi się dzis sniła...
ja robiłam badanie fsh i lh i było oki,
tarczyca tez oki
prl tez oki ,ale nie robiłam z obciążeniem...
ogólna morfologie też super
mocz jak najbardziej si
cytologia grupa I...

nic tylko w ciąże zachodzić -a jednak nie mogę...

Tomi badał armię i ma 60 milionów w 1 ml..jedynie co to ruchliwość A zaburzona..ruchliwość B super..ogólnie ruchliwych ma 55% a norma to 50 % i więcej..więc niby też si..........
 
Piranha, dzięki za pocieszenie, muszę chyba pomyśleć o tych wspomagaczach. I dziękuję za zaoferowanie pomocy, bez tego się nie obejdzie :tak:

Czarna, to Ty młódka jeszcze jesteś , nic się nie bój, ja w twoim wieku wystarałam się o młodszego synka z powodzeniem:-)
 
doczytuję...teraz mam taką ciekawostkę, poszperałam w papierach z badań iiii...
podczas ciąży z Matikiem moje ph moczu wahało się między 6,0-7,0
a rok po ciąży ph moczu wynosiło 6,0 ...innych wyników badań nie znalazłam
:eek:

ciekawa jestem co teraz z pasków wyjdzie...
 
reklama
Gal no przeszłam swoje-ja nie wiem co to znaczy zajść i już..moja kumpela zaszła mimo,że anty brała..ma 3 synów-6 lat ,4 lata i 3 lata..Ona nie wie co to znaczy kochac się z mężem i nie być w ciąży...a ja nie rozumiem jak można brać anty i zajść ...można i jedno i drugie...........
ja mam jeszcze jeden problem-mój prawy jajnik wogóle nie działa...jeśli mam owu to zawsze z lewego jajnika wiec mam o połowe mniejszą szansę juz przez to..u mnie tez każdy cykl na wage złota!!

nie zanudzasz kochana-jedziemy na tym samym wózku...niestety!


Truskafffka ja z ph nie pomoge bo nie używam..
 
Do góry