reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Sylwia a kiedy ty masz termin?
Tak czy siak juz nie dlugo obie bedziemy tulic swoich synusiow:):)

Kochana ..termin mam na 19.09.. ale ginkowi wyszedl juz 38tc.. wiec nie wiem jak to bedzie.. :szok::-).. w poprzednich ciazach obu chlopcow przenosilam.. jednego 2 tyg.. drugiego 1 tydzien.. ale mam nadzieje ze teraz bedzie wsiooo w terminie albo wczesniej :zawstydzona/y: bo ja juz jestem zmeczona.. w ogole inaczej sie czuje jak poprzednio.. :-)...
Masz racje skoro czujesz ze nie dasz rady i sie martwisz..to cesarka i juz.. a po CC to teraz dziewczyny szybciutko dochodza do siebie :tak:.. Trzymam kciuki ;-).. fajnie masz ze juz wiesz ze 20.08 bedziesz po :sorry::-)..Caluje
A jakie imie wybraliscie dla Maluszka tym razem ?? ;-)

Milego Dnia Wszystkim.. Buziaki:)

Wie kto moze jak tam nasza Pajkaaaa??:-)
 
reklama
witam :happy:

U nas dzisiaj strasznie gorąco...dobrze że już poród mam za sobą chociaż jak leżeliśmy w szpitalu to też były takie upały!

Sylwia no powiem że nie jest łatwo z dwójeczką ;-) ale dajemy radę! :tak: Karolek jest grzeczniutki to mogę coś w domu porobić, ale czasami domaga się już zainteresowania :tak: Kacper jak to dziecko tylko na dworze by siedział, dobrze że mój tata pracuje na zmiany to jak jest w domu to Kacper z nim na podwórku urzęduje :tak: czasami pójdzie też do sąsiadów (rodzinki) i u nich siedzi więc mu się nie nudzi przynajmniej :happy:
Sylwuś cieszę się że u Ciebie i maluszka wszystko ok :tak: no a może synuś zrobi Wam niespodziankę i wcześniej wyjdzie tak jak u mnie :-)
a Pajkaa jeszcze 2w1 przynajmniej jeszcze dziś po południu była...udziela się na zamkniętym :tak:

Aga_irlandia witaj :-) ale masz babiniec a raczej Twój mąż :-) no ciekawe czy w końcu doczekacie się synka :happy: życzę powodzenia! :tak:

Marcelkowa mama powiem Ci że dobrze że zdecydowałaś się na cesarkę w tej sytuacji :tak: najważniejsze jest dobro dziecka i nie można gdybać że a może się przekręci podczas porodu...u nas niedawno był taki przypadek że też dziecko wyciągali kleszczami i uszkodzili główkę dziecka tak że było przez kilka dni nieprzytomne :-( a teraz ma wklęśniętą główkę i jeżdżą z nim po lekarzach (na szczescie ja w tym szpitalu nie rodziłam). Cesarki sie nie bój...ja miałam 2 i nie żałuje :tak: po tygodniu juz śmigałam :tak: jasne ze dłuzej sie dochodzi do siebie i szwy ciagna ale to nic strasznego. W takim razie trzymam kciuki!!!! :-)

A jak tam reszta ciężaróweczek???

Pozdrawiam :-)
 
Witam....jak zwykle dzieje sie tu wiele jak mnie nie ma:) witam nowe osoby:)
Paula...no ty mialas super niespodzianke, Karolkowi sie spieszylo. A powiedz mi pierwsza ciaze donosilas do terminu? Ja mam termin z okresu na 8.09....a z usg na 27.09....a z tego co sie dzieje to lekarz twierdzi te tak w polowie wrzesnie powinna byc na swiecie....:( tak wiec czekam, a jest juz ciezko i duszno itd itd..
Sylwia...ja poprzednim razem mialam urodzic 15 stycznia a syn przyszedl na swiat 10 lutego.....ach zazdroszcze tym co wiedza dokladnie....moja kolezanka obie ciaze donosila co do dnia:) a miala jedne termin a nie jak my 7 hahahahahah

Dzis chyba sloneczka zawiele nie bedzie:( a i tak czas na spacerek pozdrwiam
 
Witam niedzielnie :)
Paula... jeszcze troszke i bedziesz sobie swietnie radzila..:tak:.. kwestia wprawy ;-).. ja bylam sama..bez pomocy nikogo ..na dodatek Mężuś na wyjazdach .. i z czasem wszystko mialam jak w zegarku ;-)..co do Maluszka to tylko bym chciala aby nie przenosisc..bo naprawde jestem juz bardzooo zmeczona :-(;-).. A to Pajkaaa bidulka.. :-( ..myslalam moze ze juz rozpakowana :zawstydzona/y::-).. Ja sie nie znam na tym zamknietym..mialam zaproszenie ..ale juz go nie ma ..wiec sie nie pcham :sorry:..
Joanna.. pogode mamy taka sama :-D;-).. Ja mialam w 1 ciazy termin na 15 maja.. urodzilam 1 czerwca :eek: przez prowokacje.. w drugiej mialam na 13 marca...urodzilam 20 marca..ale juz mialam skierowanie do szpitala..tylko zaczelam w domu kombinowac :zawstydzona/y: i sie ruszylo:zawstydzona/y::-).. A do ktorego ginka chodzisz? pisalas ze do babki.. to pewnie do A.P??:-)

Buziaki niedzielne dla wszystkich :)
 
Dzień dobry :happy:

U nas wczoraj był taki upał że szok i dziś od rana też grzeje...mam już dosyć tych upałów, od jutra ma być trochę chłodniej...uff...

Miłego dnia dziewczynki :happy:
 
witam was
u nas też strasznie gorąco jest. Wczoraj wieczorem burza przeszła i popadało trochę ale dziś na nowo upał.
Dopiero o 14 weszliśmy z młodym do domu. Byliśmy w odwiedzinach u koleżanki która niedawno urodziła córeczkę Majkę, jest w wieku twojego Karolka Paula:) fajny dzidziulek. takie malutke rączki stupeczki ach.
Teraz siedziemy juz w domu i odpoczywamy
Filip już gotowy do przedszkola, wszystko kupione czekamy na telefon :)

Pozdrawiam was!
 
Witajcie

U nas tak samo upał, już któryś dzień z kolei, czekam więc do wieczora żeby wyjść na spacer z Sebusiem.

Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna!
 
Witajcie -> już jesteśmy:happy:

Najważniejsze -> jak PAJKAAAAA???????????:laugh2: i inne dziewczyny w dwupaku, bo nie pamiętam, która następna:sorry:

Wyjazd był super, wszyscy nie mogli się nadziwić, że mamy takie kochane i grzeczniutkie dziecko i że tak ładnie w nocy śpi:tak: udało Nam się zaliczyć odwiedziny u rodziny, zrobiliśmy grilla na którego wszyscy się zjechali, odpust i wiejską imprezkę:-p


Ostatnio mamy wieczorami szał z Bartusiem, bo po kąpaniu jest tak rozbudzony, że nie chce jeść mleczka i iść spać tylko chce się bawić i wszystko kończy się płaczem i krzykiem:wściekła/y:


Armageddon mamy też z ząbkami, bo strasznie gmera przy zasypianiu rączkami i paluszkami w buźce, jak mu się daje herbatkę i mleczko to strasznie gryzie smoczek jak już się napije i naje, gryzak wystarcza na chwilkę, żel nie działa wcale (ehhh może 5 sekund), a ślini się tak, że trzeba Go co 2-3h przebierać:szok: chyba musimy się pomęczyć, ale gorączki nie ma:tak:


Wacek był dziś wyrwać zęba (w końcu!!!!!!!!!!!) i umiera:szok: strasznie mi Go szkoda, a najgorsze, że wcale nie mogę mu pomóc:-(


Dziś byłam na badaniach do pracy:tak: w 5h załatwiłam:
- mocz i krew;
- rtg płuc;
- psychologa (testy psychologiczne trwały 1,5h);
- psychiatrę;
- ekg;
- laryngologa + audiogram;
- okulistę;
- neurologa;
- lekarza ogólnego:-D
Na szczęście wszystko ze mną w porządku (albo i nie:-p) i mogę wrócić do pracy:tak:
teściowa super sobie poradziła z Bartusiem, więc nie muszę się o nic martwić:-)


Komary mnie tak pokąsały, że jestem jednym wielkim bąblem:baffled:
 
Witam i ja

Mam już dwóch synków i też marzy mi się coreczka - naczytałam sie juz książek a także przestudiowałam różne fora internetowe i może za rok spróbuję??? Ale ja też mam takie nastawienie że jak będzie trzeci synek to też fajnie - bo chłopcy są tacy fajni (przynajmniej moi narazie :-D)
 
reklama
Wstałam na karmienie i spieszę od razu z wiadomością że Pajciaa urodziła!!!!! :biggrin2:

"Sebuś urodzony o 23:05 waga 3100 długość 58cm poród bardzo ciężki"


Pajciu Kochana jeszcze raz moje największe gratulacje! :biggrin2: Sebusiu witaj na świecie! :biggrin2: Odpoczywajcie teraz Kochani, dużo zdrówka dla Was! Buziaki :*
 
Do góry