reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pati- ja także przekonałam się ze nie jest ważna płec!!!! Naprawde!!!
Mi jak ginka powiedziala w 17 tygodniu ze siusiek to tez dziewczyny pisały ze to nie mozliwe bo przeciez ja bylam pewniakiem ze bedzie dziewczynka!!! Wstrzelilismy sie z męzem ponad 3 dni przed owulką.....i co...i bedzie synek..i bedzie to najkochańsze nasze dziecko. Nie było to łatwe bo wiadomo jak czlowiek się nastwi albo jak czegoś bardzo pragnie........ale teraz gdy o tym myśle....to było żalosne!!! Nie jestem przeciwniczką planowania...albo przynajmniej prób planowania bo chyba tak raczej trzeba to nazwac..wrecz przeciwnie....kazdej matce ktora pragnie konkretnej płci zawsze o tym powiem!!! Myślę jednak ze te wszystkie metody są dla ludzi, którzy traktują to z przymrużeniem oka, którzy naprawdę zakładaja ze moze być inaczej niz by chcieli a jednak to nie zmieni ich stosunku do dziecka które ma przyjsc na swiat!!!! Niestety wiele kobiet tak bardzo sie nakręca i wierzy w te metody ze jest dramat w momencie gdy potoczy sie inaczej!!!!
Mój mąż jest dumny jak paw ze bedzie miał synów...choć wspomina mi co jakiś czas o trzecim dziecku!!!!! Ja nie mówie nie choc na tym etapie ciązy na jakim jestem nie w głowie mi kolejna ciąza :-D Za lat kilka moze mi sie odmieni...obiecalam sobie jednak, że jesli zdecydujemy sie na 3-cie dziecko to tylko z przekonaniem ze pragniemy miec DZIECKO a nie dziewczynkę a co Pan Bóg da to bedziemy kochać nad zycie!!!!!!!

Na koniec Ci "powiem " ze pewien (dla mnie Wielki Duchowy) Nauczyciel powiada:
"Zeby zawsze pamietac ze dziecko ktore ma przyjsc na swiat to być moze WIELKA DUSZA....i nie ma znaczenia jakie przywdzieje ubranie tj czy bedzie synem czy córką!!!!!!!!!
Ale ja myslę ze Ty to wiesz!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:



I ja zyczę KOLOROWYCH:-)
[czarodziejko super to napisalas..potwierdzam..

:tak::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzastina gratuluje !!!!!!! :-) ale super wiadomość :-):-):-):-)

a ja prasuje i prasuje i coś mnie już trafia

tu moje piórko, choć z wygladu nie wygląda :-D:-D:-D marzę ,żeby już miał te 6 kg !!!!







 
Jutro mnie nie będzie na forum więc chcę wam życzyć...

Gdy Nowy Rok cyfrę zmienia
wszyscy, wszystkim ślą życzenia,
przy tej pięknej sposobności
życzę Wam zdrowia, szczęścia i radości!
:happy2:
 
witam dziewczyny..

bereshko przekochany jest kubus kruszynka z niego jak piszesz..ja mysle ze wcale nie taki maly..poczekaj poczekaj jaki facet z niego wyrosnie..jest przeslodki...

dzastina gratuluje 2 kreseczek..zycze szczesliwej i zdrowej calej ciazy..juz jak pisalas o bialym sluzie to wiedzialam ze jest fasolinka

agnieszko w koncu sie odezwalas..waneska przesliczna i jaka grubiutka a ta kokarda rozowa..super..kochane dzieciaczki..moja derya to mocna najlepiej to juz by siedziala chodzila i wszystko naraz..moje dzieci wszystkie takie mocne ..glowka wcale juz deryi nie leci..a moj ercan mial 8 miesiecy jak chodzil sam..

Dzastina gratuluje !!!!!!! :-) ale super wiadomość :-):-):-):-)


a ja prasuje i prasuje i coś mnie już trafia

tu moje piórko, choć z wygladu nie wygląda :-D:-D:-D marzę ,żeby już miał te 6 kg !!!!


slodziak maly jest przeslodki..jest drobny ale dlugi co nie jolu ile ma cm..moja ostatnio miala 60cm to krociutka;-):tak:



slodziak maly jest przeslodki..jest drobny ale dlugi co nie jolu ile ma cm..moja ostatnio miala 60cm to krociutka;-):tak:

dobranoc dziewczyny ja ostatnio cos spac nie umie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
HEJ chciałam spytać te ktore testuja owu.
czy jeżeli zobaczyłam dwie kreski 15dc.na teście owulacyjnym
to oznacza,że nie w ten dzień była owu tylko za 24-72 godz.tak?
Bershka-piekny syneczek ta cera jest cudowna i wcale nie wygląda
że mało waży.
Kiki-corcia co tu dużo pisać po prostu marzenie.:tak:
Honia-tulę.ciężkie to. co zrobic trzeba walczyc.
Sylwia- a kiedy testujesz kochana?
A mojej @ nie ma.:confused:
 
cześć dziewczynki,,,

Witam się z wami sylwestrowo:-):-):-):-)

Powiedziałam wczoraj M że jesteśmy w ciaży... bardzo się ucieszył..
Ból brzucha nadal mam ale @ nie ma.... do tego zaczęły mnie pobolewać cycuchy.. Wczoraj dzwoniłam do ginka i kazal zapobiegawczo 1x1 Duphaston łykać... Brzuch prawie zawsze boli jak na @ a ona nie przychodzi tak mi powiedział...:-) Na wizytę umówimy się już po Nowym Roku... Wczoraj troszkę się z M potuliliśmy i oczywiście badnie też było... opisał to tak.. Mokro i miło;-) zawsze tez po serduchowaniu dostawałam @... a teraz jej nie ma... I modlę się zeby nie przyszła.... z testem ginek kazał się wstrzymać i iśc na betę po świętach;-)...

U mnie śniegu...zze cho cho cho!!W konću pójdziemy z Czarkiem na sanki..
A no i dziś może mnie nie być bo jadę na zakupy... mój chrzesniak ma dziś urodziny i trzeba mu jakis prezent madry kupic....

Więc z okazji zbliżające;-)go się Nowego Roku chcę wam życzyć moje dziewczynki wszystkiego najlepszego!!!! Aby :-(ten Nowy rok po spełniał najskrytsze wasze marzenia:-)
 
Tusia.. z testami owu..jest dokladnie jak piszesz.. test pozytywny oznacza ze owulka BĘDZIE od 24 do 72h :tak:A Masz Mężusia w domku? ;-) bedziecie dzialac ? :-) Co do mojego testowania .. to nie wiem czy w ogóle będzie co testować :eek:

Bershka.. Kubus jest cudowny !!! Nic tylko go wycałować i schrupać :-);-)

Dzastina.. jeszcze raz Gratulacje... Ty niedowiarku :-D

Pozdrowienia dla Wszystkich :)
 
Czesc Kochane!
Chcialam pozyczyc Wam wystrzalowego sylwestra i szczesliwego nowego roku!!!
U mnie bez wiekszych zmian. Maciejek juz zdrowy ale ma zostac w domu do konca przyszlego tygodnia, bo po swietach dzieci znowu choruja jak powiedziala doktor. Alanek mial wczoraj szczepienie(skojarzona go szczepilam) i dzis jest zakatarzony. Ale nie goraczkowal, spal ladnie w nocy 6godzin. Oby tak dalej. Byl wazony i mierzony. Od wagi urodzeniowej przybral niecale 1200g, od wagi spadkowej 1500g, nie za duzo. Ale w ciagu samego ostatniego miesiaca az 1kg-to niezle. Dobrze sie rozwija, gaworzy jak najety, czasem sprawia wrazenie jakby sie smial na glos. Od kilku dni zauwaza swoje garstki i pakuje je nagminnie do buzi szczegolnie jak chce spac. Niepokojace jest tylko, ze w klatce piersiowej bardzo malo przybral. Mial 31cm, teraz ma 34cm. Brzuszek wyglada jak gruszka, jest nieproporcjonalny. Klatka waska, brzuszek pekaty...Moze dlatego, ze jest bardzo dlugi? I polozna i dr zwrocily na to uwage, ale jak spytalam, czy mam sie tym niepokoic to powiedzialy, ze narazie nie, ale zobaczymy za 6tyg, na kolejnej wizycie 10go lutego...A ja juz sie martwie oczywiscie...Czy to moze byc jakies zaburzenie? Glowka ladnie urosla i na dlugosc tez rosnie, i brzuszek tez, teylko ta klatka...
Ale ogolnie dzieci mam zdrowe(mam nadzieje, ze jak najdluzej), ale aby nie bylo tak rozowo, to jakies licho mnie dopadlo. Od 3 dni mam spuchniete lewe oko, przekrwione jak u byka! W nocy mi lzawi, policzki mam mokre, malo ropieje. Wczoraj przy okazji wiyzyty szczepiennej dostalam recepte na krople i masc do oka, bo to chyba wirusowe...mam nadzieje, ze szybko minie, bo wygladam jakby mnie ktos obtlukl;-). Bo nie zauwazylam, aby cos mi wpadlo do oka...sama nie wiem.

Dobra, tyle o mnie. Jak zwykle nie nadrabiam zaleglosci bo przy dwojce smykow w domu brakuje mi czasu, ale od razu zauwazylam, ze udalo sie Dzastinie zaciazyc!!! Gratuluje kochana!!! Oby ciaza sie utrzymala i fasolczka zdrowo rosla!!!

Reszte kobietek pozdrawiam cieplutko! I nie wymieniam aby nie pominac! Zmykam, bo ledwie widze nato lewe oko, a i prawe jest przez to obciazone!:-(
 
reklama
Do góry