reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pyszczku, dzisiaj ja bylam pierwsza :))
ja na poczatek chce kupic 1 buteleczke...
Zdjecie mozna obejrzec na NK :) sama nie wiem, dlaczego takie niewyrazne :(

Witaj Anufifi :)
 
reklama
Hej Anufifi :-) A o której jutro wybierasz się na betę? Rano czy po południu?

Royanna materacyk będziesz miala czyli lóżeczko gotowe :) A powiedz mi którą stroną się go powinno kłaść? Bo ja też mam gryka - pianka - kokos i nie wiem czy kokos czy gryka na górze, tzn na czym dziudziuś leży? :eek:
 
Gosiu, fajny taki zestaw, ale dla mnie za duzy...tym razem nastawiam sie na karmienie piersia :) na maxa i za wszelka cene, wiec na poczatek kupuje 1 buteleczke, dlatego szukam dobrego, taniego sprzedawcy :)
 
Hej Anufifi :-) A o której jutro wybierasz się na betę? Rano czy po południu?

Royanna materacyk będziesz miala czyli lóżeczko gotowe :) A powiedz mi którą stroną się go powinno kłaść? Bo ja też mam gryka - pianka - kokos i nie wiem czy kokos czy gryka na górze, tzn na czym dziudziuś leży? :eek:
Ja bede miec pianka-kokos, wiec dziecko kladzione bedzie na kokosie.
Dziewczyny mowily, ze jak jest z gryka, to tez na poczatek na kokosie, bo twrdsze i zdrowsze, a pozniej, chyba okolo roku gryka...
 
Hej Anufifi :-) A o której jutro wybierasz się na betę? Rano czy po południu?

Royanna materacyk będziesz miala czyli lóżeczko gotowe :) A powiedz mi którą stroną się go powinno kłaść? Bo ja też mam gryka - pianka - kokos i nie wiem czy kokos czy gryka na górze, tzn na czym dziudziuś leży? :eek:


Pyszczku ide z samego rańca ....

a jesli chodzi o materac to ja nie wiem ...u mnie własnie M jakos to sprawdzał...ale podpytam go dzisiaj moze kojarzy jeszcze .

Wczoraj wyciagałam ze strychu ciepłe ubrania i znów sie nadziałam na kartony z ciuszkami na maluszka ...ehhh jakos mi sie tak dziwnie zrobiło...
Ale ciesze sie , bo sie okazało ze na zime mam wszystko dla chłopaków , kurtki , buty czapki szaliki rekawiczki i wszystko super wiec troche wydatku odpadnie:):)
troche nie bardzo chciałomi sie wiezryc ze Filipa buty dobre ale sprawdzałam go na wszystkie sposoby....ciesze sie bo kupilismy mu porzadne buty ECCO i wygląda na to ze druga zime będzie miał jak ulał , a wugladaja jak nowe co potwierdza , że czasem wartoi wydac wiecej na porządna rzecz....
 
Dziewczyny troche was postrasze ...własnie dostałam maila od cioci ze zona kuzyna urodziła w nocy synusia ....a termin miała UWAGA.....na 16 Listopada....wiec pakowac walizki kochane :):):):)
No wlasnie...terminy terminami a zycie zyciem!

Pyszczek, Ty jestes pierwsza! Spakowana juz?
Gosia, ty nastepna? Jak u Ciebie?

Ja obiecywalam sobie, ze miesiac a nawet poltora wczesniej bede gotowa na 100% i spakowana a tu nic...Jakas niezorganizowana jestem w tej ciazy...W pierwszej miesiiac wczesniej wszystko bylo zapiete na ostatni guzik, a ciaza bezproblemowa, a teraz ciaza z problemami a ja nie gotowa...Na weekend wybieramy sie do mojego taty, wiec po weekendzie jak torba bedzie wolna to sie spakuje:tak:
 
reklama
Dziewczyny troche was postrasze ...własnie dostałam maila od cioci ze zona kuzyna urodziła w nocy synusia ....a termin miała UWAGA.....na 16 Listopada....wiec pakowac walizki kochane :):):):)
o kurcze:zawstydzona/y::zawstydzona/y: a ja nie mam nic spakowanie i nic nie kupione ani dla siebie do szpitala ani dla synka..ubranka nie poprane,lozeczko nie rozlozone:-(dzis jade z m do ikei to kupie jakies drobiazgi...
Gosiu, fajny taki zestaw, ale dla mnie za duzy...tym razem nastawiam sie na karmienie piersia :) na maxa i za wszelka cene, wiec na poczatek kupuje 1 buteleczke, dlatego szukam dobrego, taniego sprzedawcy :)

ja tez chce piersia ale wiem ze butelki mi sie przydadza:-)
 
Do góry