reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
dzien dobry dla wszystkich
BERSHKA ciesze sie ze Kubus dobrze sie czuje:-)
GIE-OSKA co tam u Ciebie?jak samopoczucie?
PAULA od kiedy staranka?
PYSZCZEK,MARCELKOWA MAMA AGNIESIAK,KINGA i dla tych ktorych nie wymienilam MILEGO DNIA:tak:
 
Bershka-
Nawet nie wiesz jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!





Wczoraj u nas w Kosciele byla adoracja "Najśiętszego Sakramentu"..weszlam na chwilkę i pomodliłam sie za Was....dziś takie piekne wieści...
Mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej i lepiej byście w koncu wrócili do domku i byli szczesliwi!!!!!!!!!!!!!!!

I ja sie witam środowo..deszczowo...Boszee nie wiem jak wytrwam w pracy...ale juz mam dosc!
Szaro i ogólnie beee...spać sie chce....ide od wtorku na zwolnienie.....kiedy mam odpoczywac jak nie teraz!!!!!!
Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Witam

a ja będe się cieszyć dopiero jak będzie w domku, u nas jest tak, ze im bardziej się cieszymy to jeszcze bardziej płaczemy więc nie chcę zbyt entuzjastycznie do tego podchodzić no ale jak mogłabym się nie cieszyć z tego, ze zagrozenie życia minęło :-:)-):happy:

a teraz znowu świruję....Kubuś jak nie robił kupki to płakałam a teraz jak robi kupkę to zastanawiam się czy nie za często, czy coś zostaje mu w tych krókich jelitach i czy mu wystarczą by rosną i czy kupki nie są zbyt rzadkie i takie tam...i masz ci !!!!!!!!:wściekła/y:;-)
 
Dzisiaj z Wami długo nie popiszę bo mam w domu synka, nie posłałam go do przedszkola bo jakiś niewyraźny jest :eek:

a właśnie Paula, mozesz mi powiedzieć czy bardzo spienia Ci się mleko ? Bo mnie wydaje mi się, ze ten spieniacz mleka nam coś szwankuje. Daje np połowe mleka do kubeczka spieniam i pianka się robi dopiero prawie przy zagotowaniu tego mleka :confused2::confused2: szybko się spienia ? robi się pianka wysoka ?
jak to jest w Twojej kawiarce ?
 
Royanna... Dziekuje Kochana za pamiec:zawstydzona/y: jakos u mnie leci ...oć czasami jak to sie mowi "wysiadam" najgorsze jak czlowiek sobie wsiooo przypomni itp.. to jest bardzo ciezko..ale staram sie zagryzac zeby i do przodu.. Jestem na 28dni .. i mam kontakt z dziewczynami co sa i tam.. ale tu mi sie jeszcze ciezko pisze.. ..ale podczytuje.. w kolo tyle szczesliwych Mam i starajacych sie.. ja nie mam o czym pisac :( Trzymam kcuki za Was :)
Bershka.. za Kubusia tez trzymam bardzoo mocno :*
I gratuluje zafasokonwanym..:tak:
Pozdrawiam Was WSZYSTKIE Serdecznie.. ;-)
Buziaczki i milego wieczorku:)
Sylwia, domyslam sie, ze serduszko Twoje caly czas boleje, ale z uplywem czasu bedzie lepiej i przytulisz w kncu nastepne swoje dzieciatko:tak:
My tu caly czas o Tobie pamietamy:tak: nawet jak mniej zagladsz...
Dziewczynki kochane będę czekać do piątku... jeśli @ nie przyjdzie..... bo jak przyjdzie to po ptokach:-) jak nie wymięknę to do niedzieli bo boję się jednej krechy!!! Nie wiem jak długo wytrzymam w niewiedzy? Ale jak się odważę to na pewno dam znać... Już tyle rozczarowań przeżyłam że teraz boję się wszystkiego... puki co mierzę tempkę i czekam... i powiem wam że szczerze że gdzieś ta nutka nadziei we mnie jest że się uda:-)
Dzastina, O kurcze, do piatku to jeszcze jeszcze, ale do niedzieli:szok:, jak my to wytrzymamy:eek: Narazie myslami odpedzamy Twoja @, ale skoro jej nie ma, a temp jest na wyzszym poziomie, to na pewno beda II:tak::-D:-D:-D
Ale czekamy i nie naciskamy:-)

Tak wogóle to się witam :-)

Pogoda paskudna :baffled: a ja przymulona :confused2: wypiłam już jedną kawę Zobacz załącznik 170586 ale dzisiaj chyba na jednej się nie skończy ;-)

Dziś po południu odbieram wyniki na cytomegalie....boję się Zobacz załącznik 170585

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia :tak:
P.S. Zazdroszczę tym które nie muszą dzisiaj rano wstawać ;-)
Paula, witaj, a wyniki beda dobre, nie moze byc inaczej, nie strachaj sie:tak:. I od razu daj nam znac co i jak:tak::-D:-D:-D

Witam Was z rana !!!


(...)

witam wszystkie dziewczynki....
I my Ciebie witamy Anufifi!!!
dzien dobry dla wszystkich
BERSHKA ciesze sie ze Kubus dobrze sie czuje:-)
GIE-OSKA co tam u Ciebie?jak samopoczucie?
PAULA od kiedy staranka?
PYSZCZEK,MARCELKOWA MAMA AGNIESIAK,KINGA i dla tych ktorych nie wymienilam MILEGO DNIA:tak:
Pati, dziendoberek:tak:

I witam Pyszczka, ktory jeszcze odpoczywa, Gosie co ma zajrzec do nas mimo gorszego samopoczucia, i Agniesiak, co ostatnio nas opuszcza, i Betti, ktora pewnie mecza ciazowe dolegliwosci, i Ciebie Kinga co jestes caly czas ostatnio na posterunku;-), i Marcelinkowa mame, i Patrysie i Sylwie i w ogole wszystkie staraczki, ciezarowki, mamusie itd:-)
 
reklama
Do góry