reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dobra kochane, ja juz sie dzis z Wami zegnam, bede jutro.
Moi chlopcy mieli awarie po drodze z przedszkola i dopiero zaraz wpadna do domu glodni i musze ich nakarmic :)
A pozniej szykowanie malego do spania, moj serial M jak Milosc i nasz serial 39i pol i wieczor minie.

A w ogole to chyba Agniesiak tez sie dzis nie odzywala...

Milego wieczorku i papapa
 
Royanna... Dziekuje Kochana za pamiec:zawstydzona/y: jakos u mnie leci ...oć czasami jak to sie mowi "wysiadam" najgorsze jak czlowiek sobie wsiooo przypomni itp.. to jest bardzo ciezko..ale staram sie zagryzac zeby i do przodu.. Jestem na 28dni .. i mam kontakt z dziewczynami co sa i tam.. ale tu mi sie jeszcze ciezko pisze.. ..ale podczytuje.. w kolo tyle szczesliwych Mam i starajacych sie.. ja nie mam o czym pisac :( Trzymam kcuki za Was :)
Bershka.. za Kubusia tez trzymam bardzoo mocno :*
I gratuluje zafasokonwanym..:tak:
Pozdrawiam Was WSZYSTKIE Serdecznie.. ;-)
Buziaczki i milego wieczorku:)
 
Sylwuś nie bądz smutna :* tulę mocno... jak coś to pisz smiało dobrze wiesz ze mozesz liczyć na mnie i dziewczyny. Wiem że Ci nie łatwo... ale pamietaj że nie wszystko jest takie jakim się wydaje. Buźka wielka

Dzastina ojej to jeszcze tak długo :-p:shocked2:

MIŁEGO WIECZORKU!
 
mój Kubuś dzisiaj już dostaje 25 ml mleczka co 3h póki co je ładnie. Sepsa dzisiaj oficjalnie została wypędzona z organizmu Kubusia :-)


 
Dziewczynki kochane będę czekać do piątku... jeśli @ nie przyjdzie..... bo jak przyjdzie to po ptokach:-) jak nie wymięknę to do niedzieli bo boję się jednej krechy!!! Nie wiem jak długo wytrzymam w niewiedzy? Ale jak się odważę to na pewno dam znać... Już tyle rozczarowań przeżyłam że teraz boję się wszystkiego... puki co mierzę tempkę i czekam... i powiem wam że szczerze że gdzieś ta nutka nadziei we mnie jest że się uda:-)
 
Tak wogóle to się witam :-)

Pogoda paskudna :baffled: a ja przymulona :confused2: wypiłam już jedną kawę kawa.gif ale dzisiaj chyba na jednej się nie skończy ;-)

Dziś po południu odbieram wyniki na cytomegalie....boję się boje_sie.gif

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia :tak:
P.S. Zazdroszczę tym które nie muszą dzisiaj rano wstawać ;-)
 
reklama
JESTES!!! a juz miałam do ciebie pw pisać! :-):tak: Jak po urodzinach u babci?
wszystko rozumiem jestes usprawiedliwiona :cool2::-)

Kinga no urodziny się udały :tak: szczególnie że babcia nie wiedziała że do niej przyjedziemy ;-) a było nas sporo bo 4-ro dzieci babci z rodzinami, wszystkie wnuczki :tak: wszyscy weszliśmy z tortem i kwiatami śpiewając Sto lat :-) Zaskoczyliśmy babcie w szlafroku jak oglądała tv :-D:-D:-D

jakos u mnie leci ...oć czasami jak to sie mowi "wysiadam" najgorsze jak czlowiek sobie wsiooo przypomni itp.. to jest bardzo ciezko..ale staram sie zagryzac zeby i do przodu.. Jestem na 28dni .. i mam kontakt z dziewczynami co sa i tam.. ale tu mi sie jeszcze ciezko pisze.. ..ale podczytuje.. w kolo tyle szczesliwych Mam i starajacych sie.. ja nie mam o czym pisac :( Trzymam kcuki za Was :)

Sylwia kochana wiem że Ci ciężko :-( mi jeszcze czasem jest ciężko jak sobie o tym wszystkim pomyśle a już tyle czasu minęło, ale będzie lepiej czas goi rany choć nie wymazuje z pamięci...już niedługo obie będziemy się cieszyły małymi dzieciaczkami :tak: Tulam Cię mocno 14.gif

Dziewczynki kochane będę czekać do piątku... jeśli @ nie przyjdzie..... bo jak przyjdzie to po ptokach:-) jak nie wymięknę to do niedzieli bo boję się jednej krechy!!! Nie wiem jak długo wytrzymam w niewiedzy? Ale jak się odważę to na pewno dam znać... Już tyle rozczarowań przeżyłam że teraz boję się wszystkiego... puki co mierzę tempkę i czekam... i powiem wam że szczerze że gdzieś ta nutka nadziei we mnie jest że się uda:-)

Dzastina zatem czekamy razem z Tobą :tak: i trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :tak:
p.s. możesz między swoimi suwaczkami zrobić spacje bo strasznie rozciągają stronkę na forum ;-)

Gosia odezwij się choc na chwile co tam u Ciebie (u Was)??? :confused:

Agniesiak kiedyś taka aktywna a teraz tak mało piszesz :-:)-:)-( co słychac?:confused:

Royanna już jutro usłyszysz bicie serduszka swojego synka ale super!!! :-)

Pyszczek a Ty jak się czujesz??? :confused:

Patrysia, Dzastina gratulacje dla Waszych znajomych i zdrówka dla nowonarodzonych dzieciaczków :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry