reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kinga a może się udało i już jesteś zafasolkowana:) a jeszcze o tym nie wiesz:) Jesteś pewna że @ przyjdzie?

sie uparły no :-)

na pewno @ się pojawi dziewczyny. nie ma mowy o ciąży w tym cyklu.

czekam teraz na mój październik... :)
dziękuję wam, fajnie by było.. chciałabym abyście miały rację, ale naprawdę wątpię:-( i nawet sobie nic nie myślę.
Buziaczki :****
Miłego wieczorku
 
Dziendoberek!
Czyzbym byla pierwsza?
Jesli tak, to tylko dlatego, ze moi chlopcy właśnie wyszli z domu i czekam na relacje mojego M jak Macio po tygodniowej przewrwie...
Un nas slonecznie ale chlodno!
Poooobudka spiochy!!!
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witam po weekendzie :-)
Nie miałam nawet czasu do Was zajrzeć przez weekend a tu takie wieści :-) ale najpierw napisze co u nas...
W sobote jak to w sobote...zakupy, sprzątanie, pranie, gotowanie....a w niedzielę przyjechała do nas rodzinka i pojechaliśmy na wycieczkę (taka piękna pogoda była:-)) bylismy w "Wilkowyjach" na Mamrocie ;-) potem jak wróciliśmy to zrobiliśmy ognisko i tak już do wieczora :-p

W piątek byłam na wizycie u ginki i ona patrząc na moje wyniki powiedziała że nie ma nic niepokojącego i że smiało możemy starać się o dziecko :tak: ale ja niestety nie mam pewności i nurtuje mnie ten wątpliwy wynik na cytomegalie :-( wyprosiłam od niej skierowanie na powtórne badanie, które będę robiła 5 października. Dała tez mi skierowanie na rtg klatki piersiowej, bo stwierdziła że warto sprawdzić jak dawno nie robiłam i wyprosiłam od niej skierowanie na usg narządów rodnych, na które zapisałam się dopiero na 27 października (najbliższy termin!) :confused2: Także same widzicie że nasze staranka się przeciągają :-( ale przynajmniej będę potem spokojniejsza :tak:

Royanna witaj :-) napisz jak tam synek po przerwie w przedszkolu?
Mój dzisiaj został w domu bo wczoraj po ognisku zasnął brudasek i szkoda mi było go wybudzać, także przedłuży sobie weekend :-)

 
Hej Paula!
Dobrze ze dostalas te skierownia, masz fajna gin. Porobisz badania i bedziesz spokojniejsza.
Moj Macio nas zadziwil, bo obylo sie bez placzu, lamentu i histeri. Jak to ocenil moj M: nie bylo zadnego problemu! Och jakbym chciala aby wszystkie dni takie byly...
 
Jarzębinko moje największe gratulacje!!! :-):-):-) niech synek zdrowo rośnie!!! :tak::tak::tak:
it's a boy bear.jpg
Czekamy na fotki synka! :tak:

Kinga śliczny pokoik :tak::-) a u Ciebie nadal nastroje widzę ;-)czyżby...:-)

Tusia, Beti trzymam kciuki za dzisiejszą wizyte u gina! :tak: napiszecie potem jak było?

Pyszczek delektujcie sie tą ciszą bo już niedługo dłuuuugo nie będzie tak cicho ;-)

Dzastina witaj bo jeszcze nie miałam okazji Cie przywitać :-)

Agniesiak gdzie Ty dokładnie mieszkasz? coś mi sie kojarzy że na mojej trasie...ale nie wiem czy dobrze pamiętam ;-)

Gosia super że wózio się podoba :tak:

Patrysiu wiem że to ciężko ale musisz być konsekwentna :tak: powiedz synkowi ze smoczki są tylko dla małych dzidzi a on przeciez jest już dużym chłopcem :tak: głowa do góry!

Bershka jak Kubuś? zaczyna w tym tygodniu przyjmowac mleczko?:confused:

Pozdrawiam pozostałe dziewczynki i wszystkim życzę miłego dnia!!! :-)

Ja w pracy....ech....:-(
 
Ostatnia edycja:
Hej Paula!
Dobrze ze dostalas te skierownia, masz fajna gin. Porobisz badania i bedziesz spokojniejsza.
Moj Macio nas zadziwil, bo obylo sie bez placzu, lamentu i histeri. Jak to ocenil moj M: nie bylo zadnego problemu! Och jakbym chciala aby wszystkie dni takie byly...

dzielny chłopczyk :tak::tak::tak:
a moja gin wcale nie jest fajna...jak pisałam wyprosiłam od niej te badania :tak: bo ona nie widzi potrzeby ich robienia :confused2:
 
Ostatnia edycja:
ja o 9 wstałam już na dobre bo syn co chwila mi nad uchem MAMA NIE SPIJ JUZ no i musiałam wstać:)

Nie mam jakoś natchnienia na nic
wiecie co, najlepiej bym zamkneła się całkiem sama w pokoju i leżała pod kocem z chusteczkami pod ręką...

Paula dobrze że łaskawie ci wypisała te skierowanie na badania, porobisz i bedziesz spokojniesza na pewno:) :-):tak:
royana dzielny Maciuś :happy:


ide sobie herbatke zielona zaparzyc
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi...

Biorę Duphaston już 6 dzień, jeszcze 4 mi zostało. To co się ze mną dzieję to masakra!!! Od wczoraj mam olbrzymiego doła, ciągle chodzę rycząca i wściekła na cały świat... z byle powodu płaczę. Dziś rano znowu wstałam w takim nastroju. Powoli zaczynają mnie boleć piersi- tak buzować. Czy to może po Duphastonie tak świruję? Już drugi dzień się z mężem nie odzywam...a ja nie należę do osób kłótliwych... I teraz znowu mi się płakać chce... Co się ze mną dzieję powiedzcie mi.
 
Do góry