reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pyszczku sto lat:tak::-D
A ja wróciłam z pracy.. normalnie taka padnięta jestem, że szok. Pracuję niby do 16:00 a wyszłam dziś od Filipka po 17:angry:Normalnie ta jego mama sobie w ciury leci..:wściekła/y: I jeszcze mi nie chciał spac.. zasnął dopiero koło 15... masakra..
No to chyba tyle;-):-D
Zaraz przyjdzie do nas koleżanka więc do uslyszenia później:tak::-)
 
reklama
Patrysia :-):-):-):-):-):-D Dziękuję Pięknie :tak::-) Znowu jestem starsza o rok...:sorry2:
A wiesz dzisiaj się umówiłam na wizytę go gina tak ja chciałam 24.08, czyli tak jak Ty :) Tylko ja na 9.15 :) Buziaki!


to super teraz razem będziemy czekać na ten ważny dzień:-)ale szybciej zobaczysz malenstwo;-)to odliczamy:-D

TUSIA STO LAT DLA M!!!!!!
 
Pyszczku Kochany 100 lat dla Ciebie
urodziny_niesodzianka1_d.jpg
 
Pyszczek wszystkiego najlepszego kochana!!! dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania!
:-):-):-)Buziaki!!! :-):-):-)
437.jpg
Tusia dla Twojego M też wszystkiego co najlepsze! :tak::-):-)
 
Paula kiedy staranka?

Kicia kochana mam nadzieje że we wrześniu :tak: jeszcze teraz w sierpniu porobie wszystkie badania i jak wszystko będzie dobrze to we wrześniu zaczynamy :tak::-) a Ty kochana jak się czujesz?

Royanna witaj :-) i korzystaj z lata póki możesz :tak: fajnie że masz tak blisko nad morze i kiedy chcesz wsiadasz w pociąg i zaraz jesteś :-) miłego wypoczynku życzę! :tak:

Dobrej nocki! :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki Kochane Dziękuję Wam wszystkim pięknie za życzenia! :-):tak: Bardzo mi miło jest ;-):-D

Patrysiu, Tusia, Royanna, Agniesia, Czarodziejko, Paula przytulam Was mocno i jeszcze raz Dzięki! :-)

Patrysiu ja idę tylko na wizytę bez usg, więc Ty prędzej ujrzysz swojego maluszka :tak:
Tusia o widzisz jak się złożyło, w takim razie dla Twojego M również Wszystkiego Najlepszego! :-)

Dobrej Nocki :)
 
Pyszczku... Wszystkiego najlepszego!!! Szczesliwego rozwiązania ;-)..i Zdrówka Kochana.. troszke spóźnione życzenia..ale szczere;-):-)
emot53.gif

Miłego Dnia Dziewczynki ;-) Caluski dla WSZYSTKICH :tak:
No i witam nowe forumowiczki:)))))
 
reklama
PYSZCZKU KOCHANY NASZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!



widzę, że dalej żadnych wieści od Bershki:-(

witam nowe mamusie:-)

i buziaki dla wszystkich dziewczynek:-)
ja jutro wyjeżdżam.także do zobaczenia za 2 tyg:-)

buziale:-)
 
Do góry