reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ok już sprawdziłam i księżyc był w znaku męskim do godziny 22 a potem wszedł w znak żeński czyli by się zgadzało i jest synek 😁 u wielu osób ta metoda się sprawdziła tylko trzeba znać dokładna datę owulacji a z tym czasami ciężko
jeśli faktycznie owulacja jest między 12 a 36h po piku lh to mysle ze mialam ją 7.02 rano... seks był kolo 9:00 i było to 25h po pozytywnym tescie lh więc jakby się mieszczę:) 💪
 
reklama
Kurczę ale zamęt faktycznie😃 jak jutro prywatnie to raczej powinno być lepiej widać. No ciekawe co tam się kryje bo do 18 tygodnia to sporo pomyłek jest. Siurki się chowają a u dziewczynek wargi czasami są mocno spuchnięte. Ja jestem w 16 tygodniu i wizytę mam za tydzień ale tez właśnie na NFZ wiec nie wiem czy czegoś konkretnego się dowiem😉 nie powiem ciekawość zżera coraz bardziej
I jak tam po wizycie? Znasz już płeć? :)
 

Załączniki

  • DFD035E2-7B58-4001-BBFB-A8A22A6EA5B4.jpeg
    DFD035E2-7B58-4001-BBFB-A8A22A6EA5B4.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 89
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie bylo, ale co jakiś czas czytam Wasze posty.
Wszystkim Wam gratuluję fasolek i życzę by rozwijały się prawidłowo!:-).
Zauwazylam, że często przejawia się ,,wg ramziego", czy to jakaś nowa metoda?
 
Hej dziewczyny. Ja będę mieć 3 synusia. No cóż juz sie z tym pogodziłam. Nie jest mi dane mieć corki trudno...widocznie wszystkie pieniądze przeznaczone na sukieneczki bede musiała wydać na siebie (oczywiście zartuje ;)). Jeśli będę kiedykolwiek sie jeszcze decydować na dziecko to zrobię in vitro z wyborem plci w USA. Macie może propozycje jakis fajnych imion męskich?
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja będę mieć 3 synusia. No cóż juz sie z tym pogodziłam. Nie jest mi dane mieć corki trudno...widocznie wszystkie pieniądze przeznaczone na sukieneczki bede musiała wydać na siebie (oczywiście zartuje ;)). Jeśli będę kiedykolwiek sie jeszcze decydować na dziecko to zrobię in vitro z wyborem plci w USA. Macie może propozycje jakis fajnych imion męskich?
A skąd taka pewność? Dopiero robiłaś prenatalne tak? U mnie tez chyba chłopak i ciężko mi się z tym pogodzić :( tez myśle jeszcze o in vitro z wyborem płci bo chyba córcia nie jest nam pisana
 
Do góry