reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja obalam każdy mit.
Przy drugim dziecku był stosunek dokaldnir w owulacje. Więc szansa na chłopca powinna bycc wysoka, ba ja byłam pewna że będzie upragniony synek. Okazało się że dziewczynka. Której oczywiście bym nie zamieniła teraz na chłopaka ale tak jak mówię tu zależy tylko i wyłącznie od faceta chyba i tgeo jaki plemnik da.
To zależy, czy był jeden strzal, czy wcześniej współżycie, które oslabiaja plemniki...:p więc jak?
 
reklama

Załączniki

  • 20201228_161413.jpg
    20201228_161413.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 50
To zależy, czy był jeden strzal, czy wcześniej współżycie, które oslabiaja plemniki...:p więc jak?
Byl jeden strzał. Pamiętam nawet który dzień i jaka godzina.
Natomiast Teraz wpadka ale też strzał bo seks po 2 miesiącach więc plemniki powinny bycc silne i znów dziewczynka prawdopodobnie. Także nie wiem my z mężem nie umiemy natomiast chłopców robić. Same dziewczynki. 😂 Chociaż mam nikła nadzieję zze to może chłopiec.
 
Byl jeden strzał. Pamiętam nawet który dzień i jaka godzina.
Natomiast Teraz wpadka ale też strzał bo seks po 2 miesiącach więc plemniki powinny bycc silne i znów dziewczynka prawdopodobnie. Także nie wiem my z mężem nie umiemy natomiast chłopców robić. Same dziewczynki. 😂 Chociaż mam nikła nadzieję zze to może chłopiec.
Hehehe, chłopcy to rozrabiaki...:p Boże, daj mi taka wpadkę!!!!:-D A może Twój mąż lubi gorące kąpiele? Bo wtedy też armia slabsza:p
 
reklama
Do góry