reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
zaczynamy 4 cykl starań 🤔 Teraz troszke ,,łyknełam,, informacji od Magic😍 i jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia..wg kalendarzyka wczoraj zaczeyły sie dni płodne. Owulcja przypadałaby na 28 pazdziernika. Jajnik prawy zaczyna dziś pobolewac, ale test owulacyjny negatywny. Saranka codziennie nie ,,popsuja,,nasienia? Do tej pory wspołzylismy rzadko,liczac sie dwa czy trzy razy w dni płodne wystarczy..niestety w naszym przypadku nie wystarczyło..😞 Co byście sugerowały? Dzis raz było miło🥰(Ps: Magic acard, saw, zurawinke 2 tb na raz?(wystarczy), magnez łykam..
 
Żurawina do owulacji tak jak magic mówiła, żebyś nie zapomniała. Acard też zresztą. U mnie wg aplikacji też teraz dni płodne a owulacja powinna być za 2 dni. Dzisiaj też mnie pobolewal jajnik i podbrzusze trochę jak na okres, przez jakiś czas miałam wrażenie nawet że jest mi tam mokro troche ale testy ciągle negatywne. Dziś nawet zrobiłam dużo wcześniej niż przez ostatnie dni bo myślałam że to w końcu to ale kreska ledwo co cień widoczny. Zaraz będę robic kolejny bo od poniedziałku jak zaczęłam testować staram się robić koło 18.30 ale na pewno dalej będzie cień cienia. Szyjka też cały czas jest nisko ale trochę śluzu jakby jest w środku więc już sama nie wiem co p tym wszystkim myśleć.
zaczynamy 4 cykl starań [emoji848] Teraz troszke ,,łyknełam,, informacji od Magic[emoji7] i jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia..wg kalendarzyka wczoraj zaczeyły sie dni płodne. Owulcja przypadałaby na 28 pazdziernika. Jajnik prawy zaczyna dziś pobolewac, ale test owulacyjny negatywny. Saranka codziennie nie ,,popsuja,,nasienia? Do tej pory wspołzylismy rzadko,liczac sie dwa czy trzy razy w dni płodne wystarczy..niestety w naszym przypadku nie wystarczyło..[emoji20] Co byście sugerowały? Dzis raz było miło[emoji3059](Ps: Magic acard, saw, zurawinke 2 tb na raz?(wystarczy), magnez łykam..
 
Żurawina do owulacji tak jak magic mówiła, żebyś nie zapomniała. Acard też zresztą. U mnie wg aplikacji też teraz dni płodne a owulacja powinna być za 2 dni. Dzisiaj też mnie pobolewal jajnik i podbrzusze trochę jak na okres, przez jakiś czas miałam wrażenie nawet że jest mi tam mokro troche ale testy ciągle negatywne. Dziś nawet zrobiłam dużo wcześniej niż przez ostatnie dni bo myślałam że to w końcu to ale kreska ledwo co cień widoczny. Zaraz będę robic kolejny bo od poniedziałku jak zaczęłam testować staram się robić koło 18.30 ale na pewno dalej będzie cień cienia. Szyjka też cały czas jest nisko ale trochę śluzu jakby jest w środku więc już sama nie wiem co p tym wszystkim myśleć.
Jedziemy kochana na tym samym wózku 😘 ja dziś na noc do pracy, wiec zapewne mąż bedzi mial rano pobudkę 🥰
 
Ja .ialam cały tydzień nocek od niedzieli do piątku rano a dziś poszłam na 6 rano do pracy ale dla chętnych więc za setki [emoji38] a testy robisz początku cyklu czy dopiero zaczęłaś jeśli możesz mi przypomnieć?
Jedziemy kochana na tym samym wózku [emoji8] ja dziś na noc do pracy, wiec zapewne mąż bedzi mial rano pobudkę [emoji3059]
 
Dzis zrobiłam pierwszy, bo mnie ten brzuch pobolewa .Szczerze nie bardzo umiem je odczytac tak profesjonalnie..i po ostatnich miesiacach zostało mi tylko 4 sztuki. Wiec bedziemy chyba działac na maxa by sie w koncu udało 🥰
 
zaczynamy 4 cykl starań 🤔 Teraz troszke ,,łyknełam,, informacji od Magic😍 i jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia..wg kalendarzyka wczoraj zaczeyły sie dni płodne. Owulcja przypadałaby na 28 pazdziernika. Jajnik prawy zaczyna dziś pobolewac, ale test owulacyjny negatywny. Saranka codziennie nie ,,popsuja,,nasienia? Do tej pory wspołzylismy rzadko,liczac sie dwa czy trzy razy w dni płodne wystarczy..niestety w naszym przypadku nie wystarczyło..😞 Co byście sugerowały? Dzis raz było miło🥰(Ps: Magic acard, saw, zurawinke 2 tb na raz?(wystarczy), magnez łykam..
Anulka jak nie chcesz za bardzo osłabiać plemniczkow to przytulanka co 4 dni to też niektóre dziewczyny stosowały na dziewczynkę i się udało 😉 Anulka wystarczy ja brałam więcej no ale to ja 😋 Jajniki bolą już przed owu to normalne, ja tak zawsze miałam, będzie dobrze ten cykl należy do Ciebie 😉😋✊ i nie zapomnij o inozytolu
Mecenasowa27 za Ciebie też trzymam kciuki
Kochane musi się wam udać ja w to wierzę i bardzo wam kibicuje ✊✊✊✊
Kevinka ciekawe 😋 można się pobawić
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki wielkie. Na szczescie przechodzę łagodnie. Dzisiaj straciłam smak i węch, i w sumie dzieki temu łatwiej mi zacząć diete dziewczynkowa bez podjadania :D nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :p
Zdrówka dla was 🤗
Ktoś testuje w tym tygodniu oprócz mnie?
Powodzenia oby cykl udany 🤗
My w tym tygodniu a zaczynamy starania ,trzymajcie kciuki
👍👍👍👍👍👍👍👍👍 Oj zaciskam
Anulka jak nie chcesz za bardzo osłabiać plemniczkow to przytulanka co 4 dni to też niektóre dziewczyny stosowały na dziewczynkę i się udało 😉 Anulka wystarczy ja brałam więcej no ale to ja 😋 Jajniki bolą już przed owu to normalne, ja tak zawsze miałam, będzie dobrze ten cykl należy do Ciebie 😉😋✊ i nie zapomnij o inozytolu
Mecenasowa27 za Ciebie też trzymam kciuki
Kochane musi się wam udać ja w to wierzę i bardzo wam kibicuje ✊✊✊✊
Kevinka ciekawe 😋 można się pobawić

Wypróbuj 😉
Powiadasz, że sexik co 4 dni to dziewczynkowy 🤔
Czyli jeśli. Kalendarzyk pokauje mi że owulacja powinna być za tydzień w piątek (bo mam długie cykle 33 34)
Oczywiście od dziś zaczęłam testy owulacyjne. Spróbuję do mojego gina w poniedziałek lub wtorek podjechać jeśli będzie możliwość podglądu co tam się dzieje. No ale przypuszczalnie będzie w piątek to jak to zrobić kiedy najlepiej się postarać i ile razy ostatnie przytulanki były w poniedziałek.ostatnie dwa miesiące króliczki i nic.

Ja miałam ostatnio ciężki okres, byłam w Polsce na tydzień fajnie bo sama mąż z dziećmi został w Hamburgu 😁 Ale przeżyłam pogrzeb,duzo się wydarzyło ale to aż szkoda pisać...
Wierzycie? , przeżyłyście zjawiska paranormalne?
 
Do góry