reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
kurcze bardzo dobrze Cie rozumiem. Mam teraz drugiego synka, ma 4 msc. Z jednej strony bardzo sie cieszysz tym mlodym czlowiekiem ale z drugiej strony pojawa sie takie rozczarowanie, ze co ja nigdy nie bede miec coreczki ??? I tu znowu pojawiaja sie wyrzuty sumienia, ze jak tak mozna w ogole myslec, przeciez mam cudowne dzieci .Dlatego tez boje sie troche zachodzic w ta 3 ciaze, ze kurcze znowu bedzie chlopczyk. I nawet nie chodzi tutaj o plec tylko o te wszystkie ciezkie emocje. ehhh pokickane to.
No to moze warto byc "green team" do porodu ? :-) :)
 
hehe nie wiem czy dalabym rade :D
Oj mnie to starsznie wkurzało to dopytywanie się o płeć, gdzie u nas przecież mamy córke i syna już.
Byla osoba z bliskiego otoczenia co nie zapytala przez całą ciaze jak sie czuje, bo byla zazdrosna o to ze bylam w ciazy, ale wkoncu nie wytrzymala w którymś momencie i wkoncu zapytala "czy znamy juz plec?".
Takze to dla niektórych po prostu najważniejsze. Ja chciałam byc w Zielonej druzynie, ale nie wytrzymalam, mąż byl zly na mnie bo on nie chcial wiedzieć. Ale u nas w tej ciazy i tak mlody nie chcial sie ujawnić odrazu, bo mial dlugą pepowine (tak nam powiedziala polozna przy porodzie ze bardzo dluga pepowina) i się za nią kryl :-)
Albo jeszcze mnie wkurzało, jak mi pisali ze mają przeczucie że będzie to chlopiec/dziewczynka 😂 bo fajne ze ktoś ma przeczucia a matka nie ma, albo ma błędne :p
 
Ostatnia edycja:
Witam 😁

Mi dziś przyszły testy 😉 I sylk 😉
Napiszcie mi proszę kiedy zacząć, I jaki czas czy na czczo itd te testy owulacyjne. Bo przyznam, że nie robiłam jeszcze 🙈
Cykle mam 32 33, owulacja jeśli będzie to jakoś około piątku może coś się zmienić bo zaczęłam brać ten angus castus

Elenaa norma ludzie ciekawscy. U mnie też tak było mam trzech synów więc wyobraź sobie ich miny i ich texty trzeci chłopak, mogła być dziewczynka 🤐
Jakby to był koncert życzeń masakra.
Ja bardzo liczę że uda mi się, chce w to wierzyć ale chyba nie potrafię myślę że mając trzech chłopaków nie dane mi ehhh
No ale pożyjemy zobaczymy 🤗
Idę się pakowac weekend w lesie z moimi chłopakami 🤗😊
Życzę przyjemnego dnia.
 
Witam 😁

Mi dziś przyszły testy 😉 I sylk 😉
Napiszcie mi proszę kiedy zacząć, I jaki czas czy na czczo itd te testy owulacyjne. Bo przyznam, że nie robiłam jeszcze 🙈
Cykle mam 32 33, owulacja jeśli będzie to jakoś około piątku może coś się zmienić bo zaczęłam brać ten angus castus

Elenaa norma ludzie ciekawscy. U mnie też tak było mam trzech synów więc wyobraź sobie ich miny i ich texty trzeci chłopak, mogła być dziewczynka 🤐
Jakby to był koncert życzeń masakra.
Ja bardzo liczę że uda mi się, chce w to wierzyć ale chyba nie potrafię myślę że mając trzech chłopaków nie dane mi ehhh
No ale pożyjemy zobaczymy 🤗
Idę się pakowac weekend w lesie z moimi chłopakami 🤗😊
Życzę przyjemnego dnia.
Kevinka a jakie testy owu kupiłaś? Nie robi się ich z pierwszego moczu tylko później wybierz sobie godz. np 12 i codziennie rób o tej samej godz jak zacznie ciemnieć to rób więcej testów dziennie ale zawsze min 1h od picia i siusiania a najlepiej 2h. Co do sylku to musisz sama wyczuć metoda prób i błędów
 
Dziewczyny 26 powinnam dostac planowo miesiaczke. Jak sugerujecie od kiedy mogłabym zaczać testy ciazowe...wiem wiem, w dzien miesiaczki, ale ech ta niecierpiwosc..
 
reklama
Kevinka a jakie testy owu kupiłaś? Nie robi się ich z pierwszego moczu tylko później wybierz sobie godz. np 12 i codziennie rób o tej samej godz jak zacznie ciemnieć to rób więcej testów dziennie ale zawsze min 1h od picia i siusiania a najlepiej 2h. Co do sylku to musisz sama wyczuć metoda prób i błędów
Dziękuję za odpowiedź 🤗
testy kupiłam paskowe na, Amazon 50szt owulacyjnych i 20 szt ciążowych.
 

Załączniki

  • 20200918_112428.jpg
    20200918_112428.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 40
Do góry