reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Lekarz nic wlasnie nie chcial powiedziec...
Wiem po swoim uparciuchu ze czasem naprawde nie wiadomo, mialam w tej ciąży bardzo dlugą pepowine (tak mi powiedziała polozna przy porodzie, dodatkowo mały byl raz nią owiniety wokół szyji) a maly od pierwszych usg zaslanial się nią :-) na tym usg genetycznym byly dosłownie mikrosekundy gdzie widac bylo nuba, a tak to cala pepowina między nogami
 
Wiem po swoim uparciuchu ze czasem naprawde nie wiadomo, mialam w tej ciąży bardzo dlugą pepowine (tak mi powiedziała polozna przy porodzie, dodatkowo mały byl raz nią owiniety wokół szyji) a maly od pierwszych usg zaslanial się nią :-) na tym usg genetycznym byly dosłownie mikrosekundy gdzie widac bylo nuba, a tak to cala pepowina między nogami
U mnie podobnie, rusza sie strasznie i nie mozna wyłapać nuba, naszczescie pomierzyl jakos to co trzeba , ale usg dlugo trwało... Dlatego tez zdjecia mam jakie mam ;) trzeba poczekać do połowkowego ;) Elena to niezły ukrywacz był z tego Twojego synka 😄
 
Tak się zastanawiam jaki trzeba mieć zryty beret 😱
W Chinach można mieć tylko jedno dziecko i jest do hańba urodzić dziewczynkę. Wiele przypadków było gdzie usuwali dziecko ze względu na płeć. To nie oni mają zryty beret tylko ich szanowny przywódca ;)
 
W Chinach można mieć tylko jedno dziecko i jest do hańba urodzić dziewczynkę. Wiele przypadków było gdzie usuwali dziecko ze względu na płeć. To nie oni mają zryty beret tylko ich szanowny przywódca ;)
No chyba tylko w niektórych rejonach mają pozwolenie na jedno dziecko a w innych mozna miec wiecej dzieci. Zreszta mieli oni już dwoje, a drugiego nie porzucili jednak.
 
No chyba tylko w niektórych rejonach mają pozwolenie na jedno dziecko a w innych mozna miec wiecej dzieci. Zreszta mieli oni już dwoje, a drugiego nie porzucili jednak.
Zapewne dokonali stosownych opłat, za posiadanie drugiego dziecka. Tam naprawdę nie jest kolorowo, to jest komuna pod rządami dyktatora, nikt tego głośno nie powie, bo się tym organizacje praw człowieka zajmują, ale naprawdę urodzenie w Chinach córki no oznacza niczego dobrego dla rodziny. Ludzie się po prostu boją.
 
Zapewne dokonali stosownych opłat, za posiadanie drugiego dziecka. Tam naprawdę nie jest kolorowo, to jest komuna pod rządami dyktatora, nikt tego głośno nie powie, bo się tym organizacje praw człowieka zajmują, ale naprawdę urodzenie w Chinach córki no oznacza niczego dobrego dla rodziny. Ludzie się po prostu boją.
Ogladalam keidys reportaż o tym, to na prowincjach mogli mieli po wiecej dzieci i nikt z tego nic nie robil, a bohaterka reportażu musiala ukrywac ciaze i uciekać ostatecznie z miasta. Co nie zmienia faktu ze zostawienie dziecka na śmietniku nie powinno miec miejsca. A jakby byl syn to tez by zostawili? Pewnie nie skoro tam syn traktowany jako bóstwo.
 
Ogladalam keidys reportaż o tym, to na prowincjach mogli mieli po wiecej dzieci i nikt z tego nic nie robil, a bohaterka reportażu musiala ukrywac ciaze i uciekać ostatecznie z miasta. Co nie zmienia faktu ze zostawienie dziecka na śmietniku nie powinno miec miejsca. A jakby byl syn to tez by zostawili? Pewnie nie skoro tam syn traktowany jako bóstwo.
No to jest naprawdę straszne, ja ich nie usprawiedliwiam, tylko to jest zupełnie inne społeczeństwo niż u nas.
Nie rozumiem dlaczego u nas takie rzeczy mają miejsce, skoro jest okno życia i nikt cie o nic nie pyta.

No ale odbiegam od głównego wątku, życzę dziewczyny żebyście miały zdrowe ciążę i takie o jakich marzycie. Ja ustrzeliłam malca z tego co się doczytałam kiedy jest szansa na dziewczynkę, a jednak chłopak, więc chyba ciężko płeć zaplanować.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) nie wiem czy mnie pamiętacie. Kupę lat :D hehe No może nie lat ale miesięcy... wracam do gry. Po laparo, histero i hsg jajniki nie bardzo ruszyły wiec dostałam CLO, dziś 13 dc i idę na monitoring za chwile :) może uda się sprawić zebym w końcu miała owulke i zaszła w ciąże :) zaczynałam razem z @Dwa+Trzy, tyle czasu i bez powodzenia... oby po zabiegu wszystko ruszyło. co do płci, u mnie sama ciąża będzie osiągnięciem... o płci mogę tylko skrycie marzyć bo żadne metody się u mnie nie sprawdza. Ale i tak uważam ze to loteria!
 
Do góry