reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hmm, cwaniak straszny z niego ale ogólnie dobry i pomocny człowiek. Jak chodził do podstawówki to często wracał z płaczem bo go przezywali „kajtek bez majtek” ale jako dorosły to zadowolony bardzo z imienia i ludziom się podoba to imię. Moja koleżanka dała tez tak na imię synkowi. Mały ma dopiero dwa latka wiec mówią tylko Kajtus do Niego 😊

pamietam te Twoje wymioty. Ja w żadnej ciąży nie miałam ale przy chłopakach czułam się naprawdę rewelacyjnie, w tej ciąży na samym początku tez a teraz takie osłabienie ze ciężko umyć kubek po sobie 🤦‍♀️🤷🏻‍♀️ Jeszcze pogoda robi swoje. I stres na pewno. W głowie mi się często kręci, muszę usiąść jak jakaś starsza kobieta. No ale jak pomyśle o Twoich przejściach to narzekać nie powinnam
Ja mojemu kupię na start czderskie bokserki i jak będą Jemu dokuczac to niech udowodni, że nie chodzi bez majtek hahaha
Mi też było słabiutko a długo brzucha nie było widać więc nawet z pierwszeństwa w kolejkach skorzystać nie mogłam a w czasach kwarantanny trzeba było wystać jak za komuny po kawę ;)

Myślałam że testy w tym cyklu zwariowaly. Zwatpilam w ich działanie. A tu moj organizm oszalał🙉kiedy działać na chłopca?
10.08 :)
 
reklama
Dwa + Trzy Kajetan bardzo ładne imię 🙂
Elenaa analizowałam ten temat w głowie już kilka razy 😂 Maran też miała wysoki testo i też 3 dziewczynka ale dziewczyny później też pisały ze wyższy testosteron też niby na dziewczynkę zresztą wszystkie moje znajome które cierpią na hirsutyzm też mają córki 😐 więc chyba trzeba by było podnosić a nie obniżać 😭😂
 
To ja testosteron badalam tylko przed staraniami o corke i mialam niski, w dolnej granicy.
A cukry mam wrażenie ze z kazda ciąża minimalnie wyzsze, przynajmniej jak patrzę na krzywa cukrowa w kazdej ciąży ale mimo wszystko ciągle w normie, mimo ze dzieci duze rodze.
 
Dziewczyny mam cykle 24 dniowe. okres zaczał sie 11 sierpnia, owulacja wg kalendarzyka przypada na 21 ierpnia. Jak, w ktore dni powinnismy celować na córke? od 16 zaczynaja sie dni płodne,czy codziennie od 16 sierpnia do np19?
 
Dziewczyny mam cykle 24 dniowe. okres zaczał sie 11 sierpnia, owulacja wg kalendarzyka przypada na 21 ierpnia. Jak, w ktore dni powinnismy celować na córke? od 16 zaczynaja sie dni płodne,czy codziennie od 16 sierpnia do np19?
Anulka a czy mierzysz temp i robisz testy owu? Bo bez tego ani rusz 😋 na dziewczynkę najlepiej celować tak na 2 dni przed owu bo jak nie wiesz kiedy dokładnie masz owu to możesz zadziałać akurat w samą owu a to już działanie bardziej pod kątem chłopca i nie wystarczy działać do 19 bo owu może Ci się przesunąć np na 20 i już zostaje 1 dzień odstępu wprawdzie są tu dziewczyny co mają córki z owu także wszystko jest możliwe. Podobno codzienne przytulanki też dziewczynkowe mi akurat wyszedł z tego drugi chłopiec 😋
 
Jeszcze z 5 dni do zrobienia testu, dziś 20dc. Od 14 do 16dc bolało mnie straszliwie podbrzusze i jajnik nie mogłam chodzić, później słabło ale cały czas czuje się jakbym miała dostać okresu. Kupiłam wczoraj 2 tesky ciążowe ale wlepiła mi o czułości 25 :( chociaż w pierwszej ciąży zrobiłam taki test w 26dc i miałam grube krechy. Wtedy też mierzyłam temperatury w środku dnia normalnie pod pachą i miałam 37 - 37,5 i tak już po tym wiedziałam że coś jest na rzeczy. Dziś mierzyłam i mam 37. Oby to była ciąża [emoji7] za mocno się chyba nastawiam, jezczze 5 dnia a ja oszaleje [emoji1745] a wy jakie miałyście objawy?
 
hej dziewczyny ;) jestem w 13+1 wg om , a wg usg 13+6 , moze uda wam sie poznać jaka płeć ?
 

Załączniki

  • IMG_20200814_070527.jpg
    IMG_20200814_070527.jpg
    720 KB · Wyświetleń: 74
  • IMG_20200814_070554.jpg
    IMG_20200814_070554.jpg
    696,5 KB · Wyświetleń: 75
  • IMG_20200814_072525 (1).jpg
    IMG_20200814_072525 (1).jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry