reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nie jestem [emoji23] ale nic więcej nie zrobimy by poznać płeć. Nie bede szła na dodatkowe usg bo szkoda mi 300 zł :/ za te cenę mam łóżeczko dla malucha. Szkoda kasy jak wiem, że dużo wydatków jeszcze przed nami.
@martoosia04 wiadomo :) masz racje ze szkoda kasy jak i tak dowiesz się prawdopodobnie na połówkowych. Dzisiaj może jednak lekarz już coś powie. Ja czekam cierpliwie do czerwca i wtedy wezmę M w obroty ;) @martoosia04 a mogę się Ciebie zapytać jak otoczenie reaguje na twoja trzecia ciąże ?
 
reklama
@martoosia04 wiadomo :) masz racje ze szkoda kasy jak i tak dowiesz się prawdopodobnie na połówkowych. Dzisiaj może jednak lekarz już coś powie. Ja czekam cierpliwie do czerwca i wtedy wezmę M w obroty ;) @martoosia04 a mogę się Ciebie zapytać jak otoczenie reaguje na twoja trzecia ciąże ?

Nikt mi nie powiedział, że to szalony pomysł. Rodzinka się mega cieszy :)
A nawet jesli ktoś uważa nas za nierozsądnych z taka ilością dzieci, to mam ich gdzies. Swiadomie chcielismy trzecie i jestesmy mega podjarani ta ciąża.
 
Gorzej jak sie nie dowiemy na połówkowych to wtedy pewnie bede myślec o dodatkowych badaniach głownie pod katem płci. I to nie dla fanaberii czy niecierpliwości (choc tez poniekąd) ale nie lubię robić wyprawki unisex. Chciałabym taka bardziej personalizowana. Jesli to ma byc chłopiec to chciałabym wyjąc te niebieskie body, prasować je i podziwiać. Moc mowić o dziecku imiennie a nie tylko Dziecko...
 
@martoosia04 masz dobre podejście. Ja zawsze chciałam dwoje dzieci, po urodzeniu pierwszego myślałam, że na jednym się skończy. Teraz z racji czasu, jak widzę, jak szybko czas ucieka, mogłabym mieć troje, może nie od razu jedno po drugim, bo wtedy zamiast cieszyć się macierzyństwem, pewnie miałabym go dość, ale z ciut większymi różnicami wieku - chętnie. Ja zawsze mówię, jeśli się komuś coś nie podoba, to nie musi patrzeć na mnie, tym bardziej rozmawiać ze mną, widocznie on ma problem, nie ja :) na dzień dzisiejszy, mam nadzieje, że uda się z drugim.
 
Zresztą z mojego punktu widzenia, im kobieta jest starsza, tym fajniej przechodzi ciążę i macierzyństwo. Od urodzenia córki minęło 3 lata z hakiem i dopiero teraz widzę różnicę między mną wtedy a mną teraz. W drugiej ciąży po mimo płci jaka nam się przydarzy, na pewno będę bardziej się tym wszystkim delektowała :)
 
@martoosia04 masz dobre podejście. Ja zawsze chciałam dwoje dzieci, po urodzeniu pierwszego myślałam, że na jednym się skończy. Teraz z racji czasu, jak widzę, jak szybko czas ucieka, mogłabym mieć troje, może nie od razu jedno po drugim, bo wtedy zamiast cieszyć się macierzyństwem, pewnie miałabym go dość, ale z ciut większymi różnicami wieku - chętnie. Ja zawsze mówię, jeśli się komuś coś nie podoba, to nie musi patrzeć na mnie, tym bardziej rozmawiać ze mną, widocznie on ma problem, nie ja :) na dzień dzisiejszy, mam nadzieje, że uda się z drugim.
Dokładnie tak samo mam! Myślałam że skończę na jednym, a chętnie miałabym trójkę [emoji16] Niestety skończymy na drugim na pewno, bo warunków na 3 zbytnio nie mamy, a mąż byłby już po 40 z trzecią ciąża [emoji4]

@martoosia04 trzymam mocno kciuki za róż dzisiaj [emoji3590][emoji3590]
 
Dokładnie tak samo mam! Myślałam że skończę na jednym, a chętnie miałabym trójkę [emoji16] Niestety skończymy na drugim na pewno, bo warunków na 3 zbytnio nie mamy, a mąż byłby już po 40 z trzecią ciąża [emoji4]

@martoosia04 trzymam mocno kciuki za róż dzisiaj [emoji3590][emoji3590]

U nas też na pewno na 2 się skończy, mojego męża też 40 goni, tyle, że oni mają lepiej, bo mogą całe życie robić :-D a ja ledwo mam 30, a już jakieś rezerwy jajników muszę robić :-D
A tak poza tym jak się czujesz? masz już termin prenatalnych ? i jaki masz termin porodu ? :)
 
U nas też na pewno na 2 się skończy, mojego męża też 40 goni, tyle, że oni mają lepiej, bo mogą całe życie robić :-D a ja ledwo mam 30, a już jakieś rezerwy jajników muszę robić :-D
A tak poza tym jak się czujesz? masz już termin prenatalnych ? i jaki masz termin porodu ? :)
Jakbym czytała o sobie heh, bo ja też ledwo 30 skończone [emoji16]
Termin mam na 23.11, aczkolwiek jestem 3 dni do tylu z usg (ale owu też była później o 3 dni więc wszystko się zgadza). Prenatalne jakoś w połowie maja, jeszcze nie zdecydowałam gdzie robię [emoji4]
 
reklama
Do góry