reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mikallo, gratulacje obrony. Dzielna mamuśka :)
Imama, mam takie samo podejście, być może gdzieś to jest na gorze pisane. Teraz tez staram się spełnić jak najwiecej czynników, jaki będzie rezultat zobaczymy. Ale nie będę miała pretensji do samej siebie ze nie spróbowałam.
Z tym podjadaniem to u mnie praktycznie żadne. Mam niedowage, jem 3 max 4 posiłki w ciągu dnia. Śniadanie o OK.10 rano, obiad OK.13,kolacja przed20. Zdarza mi się podjeść np.2 delicje, ale głównie w sytuacji kiedy czuje ze spada mi cukier-jak mi się ręce trzęsą to znak ze trzeba troszeczkę glukozy ;)
Ale zawsze tak miałam stad pewnie niedowaga, tylko ze 2 synowie [emoji9]jakoś ten mój przypadek nie klei mi się z ta dieta LE...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mikallo- gratuluję piony, To spokojnie możesz urodzić i nie trzeba będzie się z bobasem uczyć :)

Imama,gosica - Ja też zawsze myślałam że będę mama samych córek u nas taki babiniec że szok , a tu proszę - może w tym myśleniu też coś jest [emoji23]

Dziś byłam na zakupach jeju ile dziewczynek wszędzie szokkk, macalam te ciuszki tak mi się marzy , jeszcze znajoma spotkałam córkę ma 6 tyg.eh ja chcę [emoji24] (mówię jak mój syn 4 letni [emoji23]) :)

Gosica - przypomnij kiedy się starasz ? Bo mam amnezje :D

Imama- czekamy na środę jak na szpilkach - ale nie wiem czy będzie ci gadał płeć bo za szybko - spróbuj zeby Ci foto nuba strzelil
Ja to u mojego gina mogłam cały film z usg nagrywać

Zaczynam się przekonywać do tego całego planowania , tylko bym musiała teraz już wykupić u Atomic coaching i wio, Jeszce gdzieś z neta clo załatwić (trochę się cykam tak przez net) :/

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mikallo gratuluje obrony!
Gosica No niby dieta najważniejsza. Niektóre tylko dietę robiły i córy maja. Ale No to sama nie wiem co działa i czy wogole działa. Ale super ze teraz coś innego dołączasz itd wiec kciuki niech się udaje ta córa [emoji6]
Miciurka teraz jadę do Szczecina a na Śląsku jak zawsze robiłam to lekarz mówił mi ze synek- dwa razy. Teraz nie wiem na jakiego lekarza trafie, zapytam o to czy mogę nagrać ale może być jakaś wredota i wtedy lipa. Będę sama musiała wypatrywać. Już tyle tych zdj pooglądałam ze jak będzie taki typowo chlopczykowy to będę wiedziała a jak dziewczynkowy to i tak muszę czekać bo jednak może się unieś. Ale w pon 16 mam u mojej gin wiec może ona coś jeszcze popatrzy [emoji7]
Przekonuj się przekonuj, nie czekaj tylko wykupuj i do roboty Haha


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Miciurka, mam podobnie wszędzie widzę dziewczynki. A jak kobieta idzie z wózkiem to tylko lookam dziewczynka czy chłopiec? [emoji846]
Staram się za OK.2 tyg. Czekam na @. Brzuch pobolewa mnie od OK.2 dni a ta jeszcze nie przychodzi ;( już czekam z tym clo w pogotowiu.
Imama, czy po clo ma się wcześniej owulacje? Bo ja miewam w 21 dc czasem w 17dc.czytalam na genderdreaming ze OK.5 dni po ostatniej tabletce ma się ovu, jak było u Ciebie?
Rzeczywiście my się tu nastawiamy,ze we środę Imama pozna płeć, a tu może tc za wcześnie ;( licze ze Twoje doświadczenie w nubach zaprocentuje ;)
Próbuje co mogę, licze na to clo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica owulacja 5-10 dni po ostatniej tabletce. Ja brałam 3-7 a owu miałam w 15 dc w 14 dc był pozytyw wcześniej nic zero nawet lekkiej kreski i nagle bum kreska wiec trzeba uważać żeby nie przegapić. Trzy dni po ostatniej dawcę testy są zafałszowane wiec się ich nie bierze pod uwagę.
U mnie może być za szybko No ale się okaże już za 4 dni. Spać jakoś nie umie przez to badanie. Chce to już za sobą mieć. Ale już rozmawiałam z mężem i jak nub będzie dziewczynkowy to robię badania krwi na płeć [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam :) u Ciebie Imama musi być ta córa z taką wiedzą to by było niesprawiedliwe gdyby$ jej nie miała :)

Gosica oj ja też bym juz chciała okres dostac i staranka no ale jeszcze jakie. 16 -20 dni do okresu, zobaczymy kiedy dostane bo cykle po porodzie mam 25-33 dni :-)

Mikallo gratuluje obrony :) a córkę Ty planowa£aś co robiłaś pamietam, ze pisałas o kawie, cynamonie a wspolzycie, masz jeszcze jakies wskazowki ktore przedtem robilas a teraz przed synem nie robilas?

Miłej soboty dziewczynki
 
Imama, przy moich długich cyklach będzie dobrze jak ovu wyskoczy w 16/17dc. Mam umówiona wizytę na monitoring a 18 października-mam obawy czy nie będzie za wczesnie bo ta @nie przychodzi ;( a lekarka przyjmuje tylko we środy ;(
Rozumiem, ze się stresujesz badaniem, spokojnie wypij sobie melisie, włącz relaksacyjna muzyczkę. Przypomnij ze środę który tc?
Biedronka, ooo to jeszcze masz trochę do okresu. Pewnie jak ja będę testowała Ty będziesz miała staranka ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzieki Biedronka ale wiesz jakoś w to nie wierze ale nie zapeszam.
Gosica ogólnie śpię niespokojnie. Miesiąc temu miałam usg i No niespokojna jestem czy wszystko jest Ok. Na mnie melisa itd nie działa niestety ale już pare dni wiec dam radę. W tej ciąży w ogóle złe śpię strasznie.
W środę bede 12+3 wiec może coś będzie widać. Chociaż z synami byłam już bliżej 13. W pon u mojej gin będę 13+1 wiec super bo tez podpatrzy bo pewnie usg będzie mi robić bo mam ten krwiak jedynie ze nie zrobi jak zobaczy ze miałam prenatalne. Jeszcze spotkałam się z moja Polozna i dopatrzyła ze moja gin mi wpisała ze odkleja się łożysko! W 9tc bardzo dziwne, teraz to już stres do potęgi. Ale czytałam ze często tak jest i ze się przykleja ale wiadomo jakie człowiek odrazu myśli ma.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Biedronka, rzeczywiście staraczek jakoś mało ;(
Pamietam tez się stresowałam każdym usg, przy pierwszym synie jakoś bardziej był lajt. Ale z wiekiem, z każda ciąża człowiek bardziej świadomy zagrożeń.
Rzeczywiście wczesna ciąża, chociaż nub raczej do zweryfikowania-u mnie jakoś był 12 tydz jak lekarka oś razu oszacowała ze chłopak.
Hmm, dziwne ze lekarka nie powiedziała Ci o odklejajacym łożysku [emoji19]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry