reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Biedronka0506 zmienilam tak naprawde diete, stosunki byly typowo planowane konkretnie co 2,3 dni i zaskoczylo w drugim cyklu.. Wiec mysle sobie ze palnowanie moglo nie zadzialac bo trwalo za krotko. I zoonk ^^
A wizyte mam jutro [emoji7]
Andzielisia trzymam[emoji1307] mocno mocno
 
reklama
Andzelisia wiem, że chłopczyk ma być, chodziło mi o to że Ty jako staraczka o córke dużo zrobiłaś i mozesz byc spokojna ze dalas z siebie wszystko a zadecydowano tam u góry :-) ale czekaj do 18 bedzie pewniejsze usg w tym tyg
 
Andzielisia twój skarb ma super mózg : ) moze i podobne czaszki, ale teoria czaszki jest wadliwa wiec w cuda nie wierze... [emoji13] (u innych tak a u siebie nie:/)
 
Wiecie co ja mam chęć na te starania chciałabym już córkę urodzić i mieć z głowy tylko wychować dzieci 'zamknąć sklep' [emoji23], teraz muszę jeszcze z pół roku min siedzieć w domu bo nie mam co zrobić z młodszym,do żłobka tu biorą od roku a ja bym chciała gdzieś może na 1,5 r go dać czyli rok siedzenia w domu, ja najchetniej już bym poszła do pracy, my niestety dom wynajmujemy i to mnie tylko podtrzymuje żeby poczekać z ciąża wrócić do pracy i kredyt ogarnąć . Ten cholerny kredyt gdybym myślała o tym 10 lat wstecz jak pracowałam na 2 etaty to bym nie miała problemu ale człowiek młody głupi i miałam faceta nieroba ;)

Jak byłam u ginka po porodzie kazał mi przerwę zrobić 3-4lata! (Długo) bo cholestaze miałam ,I żeby organizm odpoczal

Andzelisia- kciuki mocne

Kitqa-ja śpię z dziewczęca czapeczka pod moją poduszką [emoji23] kto by mi siekiere sprzedał ;) Hehe

Imama - a No wpadka najlepsza ale ja aż taka płodna nie jestem ;) , generalnie widziałam zawód na męża twarzy jak mu mówiłam że może poczekajmy , on ma 3 rodzeństwa i sam ma ochotę na 4 dzieci [emoji23] tylko kto to będzie rodził hehe, ja na oba porodu nie brałam znieczulenia ale teraz zdecydowanie bym brała hahah , drugi bardziej bolał jak pierwszy , to wolałabym z 3 nie ryzykowac :D ,

Millo- musi się syn przyzwyczaić to trochę zajmuje może nawet z miesiąc dwa potrwać, poczekaj troszkę - co do szoguna to wiem o czym mówisz mam dwóch [emoji23], wiesz myślę że syn może przeżywać też ciążę że siostra zaraz będzie i może dlatego też taki jest ze mama i mama , u nas były kłopoty z zazdroscia ale dzięki Bogu już po,

Gosica - to dawaj czadu jak dziś owu , a kiedy robiłaś testy owu? Że nie wiesz czemu wierzyć ? Wybacz gdzieś chyba minęłam jak pisałaś

Biedronka - tu żebym miała macierzyński to muszę 2 lata przepracować i zajść w ciążę , mamy dwóch synów , mamy chęć na córkę ,mąż jak się pytali to koledzy "co liczysz na syna " A on że córkę by chciał Hehe,Ja cały czas się waham bo na plus że przemecze się a później spokój , bo też byśmy chcieli trochę pozyc dzieci wcisnąć babci ;) Ale muszą być większe bo z takimi nie zostanie

I weź tu człowieku podejmij decyzje [emoji4]

Napewno nie uciekam jestem zbyt ciekawska [emoji23] muszę chłonąc wiedzę :D



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andzelisia kciuki!
Millo ja miałam problem straszny z moim synem. Nie dość ze on bardzo za mną był ogólnie bal się innych dzieci to jeszcze do niemieckiego przedszkola musiał tu iść. Przez bite trzy miesiące płakał w przedszkolu. Ja płakałam jak go odprowadzałam- coś strasznego. Minęło mu ale on ogólnie taki uczuciowy jest i często jeszcze mając 6 lat zapłacze ze nie chce iść ze chce być ze mną.
Miciurka ja to gdybym wiedziała ze uda nam się z córka to pewnie bym poczekała. A tak znów patrzyłam ze pewnie będzie chłopczyk znając moje szczęście i nie chciałam różnicy bo już maja 5 lat a teraz będzie 7 lat między najstarszym No i super 2 latka między najmłodszym. Ale ciężko było podjąć decyzje. Wszystkie znajome się strasznie dziwiły ze tak szybko ze nie dam rady itd


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Miciurka Ty gdzie mieszkasz?

Ja mam umowe na stale juz dawno, i w mojej firmie bo dzwonilam do kadr moge tak zrobic jak planuje zrobic czyli zajsc w ciąze na macierzynskim iprzejsc na zl przerywajac macierzynski, albo moge zajsc na macierzynskim i po skonczeniu macierzynskiego na zaleglym urlopie wypoczynkowym dac zl. No musze troche pokombinowac bo na wychowawczy mnie nie stac zeby dostawac po 400 zl miesiecznie, jak sie nie uda bede musiala wrocic do pracy i pracowac az zajde w ciaze
 
Miciurka, mam 21 dc. Przed castagnusem w tym dniu miałam ovu, ale w poprzednich cyklach udawało się już w 15/16dc. Zadziałamy oczywiście dzisiaj na hurry up, na pewno nie zaszkodzi ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry