reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

W każdym laboratorium, gdzie pobierają krew. Nie trzeba być na czczo.
A że test czasem nie wychodzi w dniu spodziewanej miesiączki to jestem chodzącym przykładem. Cykle miałam jak w zegarku, regulowane duphastonem, a jednak test nie wyszedł, nie robiłam następnych, bo po 1,5 roku starań już nie miałam siły, a jednak 10 dni później okazało się, że jestem w ciąży
Właśnie jestem przerażona.. Boję się że to może być jakaś choroba. Gdyby nie te dwa negatywne testy to byłabym przekonana że jestem w ciąży :( a teraz leżę i płacze nie wiem już co o tym myślec.. W życiu nie przytrafiło mi się coś takiego.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przestan z ta choroba....
Moze owulacja akurat wypadla pozniej i se przesunelo i test jeszcze nie pokazal
Poza tym przecież kazdej kobiecie spoznia sie okres nie Ty pierwsza na ziemi ;)
Organizm to nie zegar
 
Przestan z ta choroba....
Moze owulacja akurat wypadla pozniej i se przesunelo i test jeszcze nie pokazal
Poza tym przecież kazdej kobiecie spoznia sie okres nie Ty pierwsza na ziemi ;)
Organizm to nie zegar
Bardzo chciałabym być w ciąży i po prostu jestem już bezsilna :/ mam dość

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja starałam się o dziecko ponad 2 lata, wiem że każdy kolejny okres to duży ból (glownie psychiczny) a jak jeszcze wkoło prawie każda para oczekuje/ma dziecko to ból jest 3x wiekszy. Jeżeli staracie się o dziecko to zacznij od podstawowych wyników. Jak bedziesz szła na betę to od razu zrób sobie tsh, ft3, ft4, prolaktynę, progesteron (jesteś w drugiej fazie cyklu więc w przypadku ciąży to ważny hormon który odpowiada za utrzymanie ciąży). Z wynikami udaj się do swojego ginekologa.
Nie nakręcaj się chorobą bo to ci w niczym nie pomoże. Jakbym ci wypisała litanię moich chorób to byś się za głowę złapała a mam 4 miesięcznego synka [emoji4] a i lekarz mówił że ciężko mi będzie zajść w ciążę, miał rację ale z jego pomocą medyczną mi się udało po 3 miesiącach a tak 2 lata nic nie wychodziło.
 
Ja starałam się o dziecko ponad 2 lata, wiem że każdy kolejny okres to duży ból (glownie psychiczny) a jak jeszcze wkoło prawie każda para oczekuje/ma dziecko to ból jest 3x wiekszy. Jeżeli staracie się o dziecko to zacznij od podstawowych wyników. Jak bedziesz szła na betę to od razu zrób sobie tsh, ft3, ft4, prolaktynę, progesteron (jesteś w drugiej fazie cyklu więc w przypadku ciąży to ważny hormon który odpowiada za utrzymanie ciąży). Z wynikami udaj się do swojego ginekologa.
Nie nakręcaj się chorobą bo to ci w niczym nie pomoże. Jakbym ci wypisała litanię moich chorób to byś się za głowę złapała a mam 4 miesięcznego synka [emoji4] a i lekarz mówił że ciężko mi będzie zajść w ciążę, miał rację ale z jego pomocą medyczną mi się udało po 3 miesiącach a tak 2 lata nic nie wychodziło.
Robiłam test ciążowy i znowu negatyw jutro zarejestruje się do ginekologa :(

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli ostatni stosunek byl 17 lutego ? bo tak nielokolei te dni napisalas... i myslam ze pierwsze dni to styczeń a nastepne luty
 
reklama
reklama
Do góry