reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

bylismy dzis na szczepieniu z Felkiem. iiiiiiii.. Mały waży 5700g czyli przez miesiąc przytył 2kg:szok: i dziwić się że mam rozwalone brodawki jak on tak ssie ;-)
 
reklama
No faktycznie, chłop jak dąb:-D. Reksio, a jak piersi?? Mam nadzieję, ze już lepiej.
Ja Wojtka już dawno nie ważyłam, ale tak orientacyjnie jak wchodzę na wagę sama i z nim, to wychodzi jakieś 6 kilo. Także też jest niezły.
 
no to Wojtuś też niezły ssak hihihi :-)
jedną pierś już wyleczyłam a druga boli tylko jak Mały się przysysa. więc nie jest źle. ale karmię przez kapturki bo się boję jeszcze na żywca ;-) a dziś skończyłam antybiotyk.
 
Reksio 2 kilo!!!!!!!!!!!! o matko!! nie wiedziałam że to możliwe!! Moja w pierwszym miesiącu przybrała pół kilo a teraz chyba będzie podobnie bo pare dni temu ważyła ciut ponad 4 kg.

Ale wam te chłopaki rosną :-)
 
hej dziewczynki
no my też mamy fasoleczkę, póki co jeszcze maleńka i pewno termin na czerwiec 2012.
ciekawi mnie jedna rzecz o której często tu piszecie. co to jest za badanie które nazywacie BETA.
nie robiłam nigdy takiego badania a zaciekawiłyście mnie, troszkę jestem do tyłu coś chodzi chyba o ciążę, czy jest, czekam na informacje
buziaczki
 
Reksio ale Ci się ssaczek trafił!! dobrze ze przez kapturki karmisz jest szansa ze wygoisz piersi do konca!!

Małgos BETA to badanie z krwi, w 100% potwierdza ciąże i nawet tydzien ciąży może lekarz z niego odczytać a tak po za tym to GRATULACJE!!!
 
reklama
Cześć dziewczyny pisze żeby się pochwalić że na świat przyszedł mój synek Maksiu 3900 i 55cm narazie je ładnie z piersi ładniej niż Nadusia , zobaczymy co będzie dalej :tak:


a tu z starsza siostra
 
Do góry