reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie...

reklama
Dziewczyny. Ja mam takie rozmyślania w tym miesiącu odnośnie drugiego dziecka... Co myślicie o tym, że drugie dziecko urodziło by się w bardzo podobnym terminie co pierwsze? Nie chodzi mi o to że jedno na początku sierpnia a drugie na końcu. Różnica mogłaby być kilkudniowa. Miałoby to dla Was jakieś znaczenie? A myślicie ze miało by to jakieś znaczenie dla dzieci?
 
Dokładnie ,myślę tak jak Aga. Hehe:)

U nas teoretycznie miała byćaka róznieca,bo termin z bliźniakami miałam na 5 sierpnia ( Natka jest z 15sierp.),takze blisko....No ale decyzją blixniaków;-),urodziłam wcześniej i odstęp jest miesiąc:-D

Zylcia,działaj i sie nad takimi głupotkami nie zastanawiaj :). A ja juz trzymam kciuki:). Tak na zaś:)
 
Zylcia ja mam Zosię z 23 sierpnia a Felusia z 17 sierpnia :-) i uważam że jest ok ;-) jedna imp dwa torty i szafa gra komoda tańczy :-D;-):-D
 
DSCN0113.jpgDSCN0739.jpgDSCN0048.jpgDSCN0888.jpgDSCN0891.jpg
 
reklama
Do góry