reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa, że mogę być w ciąży?

reklama
Hej.
Ja nie wiem czy trafiłam na dobry wątek.. Ale może pomożecie.

Mam 26- dniowe cykle (rzadko się zdarza żeby trwały krócej). Od 2 lat Ok miałam plamienia przed okresem- ok 2-3 dni, bardzo skąpe. Zaraz po nich okres.

6 lipca do 10 lipca trwała u mnie miesiaczka- poprzedzzona lekkim 2 dniowym plamieniem- słabym.
16 lipca kochałam się z partnerem- ok 3 razy (tak, szalelismy) z czego raz użyliśmy prezerwatywy, aczkolwiek pozostałe razy kończyły się na zewnątrz.
Kolejny raz był 19 lipca- 2 razy bez anty- również kończący się na zewnątrz.

Okres powinnam dostawa 1 sierpnia- wg cyklu 26 dni.
Tymczasem ja już wczoraj czyli w 22 dniu cyklu mkalam sluz przezroczysty z niewielka ilością krwi, ok północy dziś dzień 23 cała wkładka brudna krwia- czerwona, rozowa, brunatna bez sluzu, rano pp toalecie krew jakby czerwona, rozowa. Od rana potem tylko niewielkie ilość tej krwi (jest to wiecej) krwi niż przy tym plamienie przed okresem które miewałam.
Od niedzieli pobolewa mnie lekko podbrzusze jak na okres, mam też lekkie zawroty głowy, senność, rozdrażnienie- piersi nie bola w ogóle ale są chyba nabrzmiale, klucie lekki w boku, apetyt jak u niedźwiedzia. Zwykle boli mnie brzuch jak już dostane okres a nie przed...
Dzisiaj w pochwie temp 37.3... jeśli by się zaczął okres to powinna być niższa.
Szyjka twarda, jakby zamknięta ale bez sluzu...
Nie wiem czy to może być objaw ciąży... 4 dni przed okresem takich plamienie nigdy nie miałam..
Czy to może być TO? Ciaza?

Hej.
Ja nie wiem czy trafiłam na dobry wątek.. Ale może pomożecie.

Mam 26- dniowe cykle (rzadko się zdarza żeby trwały krócej). Od 2 lat Ok miałam plamienia przed okresem- ok 2-3 dni, bardzo skąpe. Zaraz po nich okres.

6 lipca do 10 lipca trwała u mnie miesiaczka- poprzedzzona lekkim 2 dniowym plamieniem- słabym.
16 lipca kochałam się z partnerem- ok 3 razy (tak, szalelismy) z czego raz użyliśmy prezerwatywy, aczkolwiek pozostałe razy kończyły się na zewnątrz.
Kolejny raz był 19 lipca- 2 razy bez anty- również kończący się na zewnątrz.

Okres powinnam dostawa 1 sierpnia- wg cyklu 26 dni.
Tymczasem ja już wczoraj czyli w 22 dniu cyklu mkalam sluz przezroczysty z niewielka ilością krwi, ok północy dziś dzień 23 cała wkładka brudna krwia- czerwona, rozowa, brunatna bez sluzu, rano pp toalecie krew jakby czerwona, rozowa. Od rana potem tylko niewielkie ilość tej krwi (jest to wiecej) krwi niż przy tym plamienie przed okresem które miewałam.
Od niedzieli pobolewa mnie lekko podbrzusze jak na okres, mam też lekkie zawroty głowy, senność, rozdrażnienie- piersi nie bola w ogóle ale są chyba nabrzmiale, klucie lekki w boku, apetyt jak u niedźwiedzia. Zwykle boli mnie brzuch jak już dostane okres a nie przed...
Dzisiaj w pochwie temp 37.3... jeśli by się zaczął okres to powinna być niższa.
Szyjka twarda, jakby zamknięta ale bez sluzu...
Nie wiem czy to może być objaw ciąży... 4 dni przed okresem takich plamienie nigdy nie miałam..
Czy to może być TO? Ciaza?
Po pierwsze to zrób test.

Po drugie to że nigdy tak nie miałaś, nie znaczy, że nie trafi się cykl inny niż wszystkie.

Po trzecie szyjka w ciąży jest wysoko i jest rozpulchniona.

Po czwarte u niektórych kobiet najpierw pojawia się okres, potem spadek temperatury. No i jest jeszcze kwestia czy dobrze dokonujesz pomiarów.
 
Nie jesteś w ciąży, wcześniej zaczął ci się okres.
Dziś rano już po okresie... bol podbruzsza został, klucie delikatnie też. Nadal się czuje jak zbity pies- słabo. Test wyszedł negatywny. Powtórzę jeszcze w dniu spodziewanej mkesiackzi czyli 1 sieprnia.
Wizyta u ginekologa już umówiona.
Wolałabym jednak ciążę niż jakieś problemy.
 
Dziś rano już po okresie... bol podbruzsza został, klucie delikatnie też. Nadal się czuje jak zbity pies- słabo. Test wyszedł negatywny. Powtórzę jeszcze w dniu spodziewanej mkesiackzi czyli 1 sieprnia.
Wizyta u ginekologa już umówiona.
Wolałabym jednak ciążę niż jakieś problemy.
Możesz mieć problem z progesteronem ,ja tam mam Co miesiąc, na jakies 5 dni przed @ zawsze mam plamienie
 
Możesz mieć problem z progesteronem ,ja tam mam Co miesiąc, na jakies 5 dni przed @ zawsze mam plamienie
Ja od jakiegoś czasu tez miałam plamienia, ale takie 2 dni przed i były bardzo skąpe, bez żadnych oznak bólowych.
Teraz jest inaczej.
Od ok 4 dni boli mnie podbrzusze non stop, kluje w boku od 2 dni. Dzisiaj w trakcie dnia trochę się znów pojawiło krwi po wypróżnieniu - chyba siła parcia- leżę plackiem i nie mam siły.
I zawsze ten okres był po 26-27 dniach a tu nagle 22 dzień i ciach...
Z ciąży bym się bardzo ucieszyła. Niestety obawiam się że to może być coś innego :(
A co jeśli ten okres prawidłowy nie nadejdzie? Bo kurde mieć okres 24 h? No w życiu nie miałam tak krótko. Najkrócej to 4 dni były zawsze...
 
Ja od jakiegoś czasu tez miałam plamienia, ale takie 2 dni przed i były bardzo skąpe, bez żadnych oznak bólowych.
Teraz jest inaczej.
Od ok 4 dni boli mnie podbrzusze non stop, kluje w boku od 2 dni. Dzisiaj w trakcie dnia trochę się znów pojawiło krwi po wypróżnieniu - chyba siła parcia- leżę plackiem i nie mam siły.
I zawsze ten okres był po 26-27 dniach a tu nagle 22 dzień i ciach...
Z ciąży bym się bardzo ucieszyła. Niestety obawiam się że to może być coś innego :(
A co jeśli ten okres prawidłowy nie nadejdzie? Bo kurde mieć okres 24 h? No w życiu nie miałam tak krótko. Najkrócej to 4 dni były zawsze...
Najlepiej iść do ginekologa i skontrolować. Niestety tu Ci nikt diagnozy nie postawi. A przyczyn zaburzeń cyklu jest tyle, że możemy sobie tylko gdybać.
 
reklama
Do góry