reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest możliwe

reklama
Zrobiłam dziś rano test z Action taki co niby wykrywa ciążę wcześniej i dalej
 

Załączniki

  • IMG_20231008_111339.jpg
    IMG_20231008_111339.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 128
Zrobiłam dziś rano test z Action taki co niby wykrywa ciążę wcześniej i dalej
Wiesz, ze te testy, co wykrywają ciązę wcześniej to pic na wodę?

Generalnie tak, jeżeli owulację mialaś w terminie, a seks byl tydzień później (czyli tydzień przed terminem miesiączki), to w ciąży nie jestes. Jeżeli owulacja się przesunęla do przodu i przypadkiem zazębia się z terminem seksu, no to juz różnie może być, natomiast ja robiłabym test 14 dni po stosunku. Wcześniej średnio jest sens. Więc poczekaj tydzień i jak się okres nie pojawi to wtedy najlepiej beta, a nie plastik.

A to, co Ci mówi aplikacja to tez pic na wodę, bo aplikacja nie wie, kiedy faktycznie miałas owulację. Na ten moment ciąży nie ma, okres moze spóźniać się z wielu powodów, np. ze stresu.
 
Wiesz, ze te testy, co wykrywają ciązę wcześniej to pic na wodę?

Generalnie tak, jeżeli owulację mialaś w terminie, a seks byl tydzień później (czyli tydzień przed terminem miesiączki), to w ciąży nie jestes. Jeżeli owulacja się przesunęla do przodu i przypadkiem zazębia się z terminem seksu, no to juz różnie może być, natomiast ja robiłabym test 14 dni po stosunku. Wcześniej średnio jest sens. Więc poczekaj tydzień i jak się okres nie pojawi to wtedy najlepiej beta, a nie plastik.

A to, co Ci mówi aplikacja to tez pic na wodę, bo aplikacja nie wie, kiedy faktycznie miałas owulację. Na ten moment ciąży nie ma, okres moze spóźniać się z wielu powodów, np. ze stresu.
Okis dziękuję Ci bardzo no jak narazie dalej niema piersi bolą,brzuch na dole też a okresu brak poszłabym tak 10 dni po na betę hcg ale mam zmiany na rano w pracy i lila
 
Dalej test wychodzi negatywny ale wczoraj znalazłam takie coś slyszalyscie o takich testach ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-10-09-15-35-18-080_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2023-10-09-15-35-18-080_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    262,8 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry