reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest możliwe

Bo nwm
Teoretycznie jest możliwość nawet podczas okresu, ale to trzeba mieć szczęście. Jeden dzień opóźnienia to jest nic, jeśli do zapłodnienia doszło kilka dni przed spodziewanym okresem to i tak ci testy wyjdą raczej negatywne, bo zarodek się dopiero implementuje. Nie wiem nawet czy beta ci wyjdzie w takim przypadku, ale jak masz być spokojniejsza to sobie zrób :)
Ale tydzień po odbytym stosunku i jak okresu dalej nie będę mieć to test będzie już wiarygodny?
 
reklama
Niedawno zrobiłam test
 

Załączniki

  • IMG_20231007_073525.jpg
    IMG_20231007_073525.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 220
Niedawno zrobiłam test
Wg mnie negatywny, widzisz tam jakiś cień? Im wcześniej robiony test tym niższa skuteczność wykrycia, większość testów tych czułych wykrywa coś po 10 dniach więc nie ma co panikować (nie wiem jak się zapatrujesz na bycie w ciąży, ale przede wszystkim nie ma co się stresować, trzeba cierpliwie czekać, uwierz mi, kobiety na tym forum coś o tym wiedzą). Albo idź na betę z krwi, ona jest o wiele dokladniejsza.
 
Wg mnie negatywny, widzisz tam jakiś cień? Im wcześniej robiony test tym niższa skuteczność wykrycia, większość testów tych czułych wykrywa coś po 10 dniach więc nie ma co panikować (nie wiem jak się zapatrujesz na bycie w ciąży, ale przede wszystkim nie ma co się stresować, trzeba cierpliwie czekać, uwierz mi, kobiety na tym forum coś o tym wiedzą). Albo idź na betę z krwi, ona jest o wiele dokladniejsza.
Jakbym dziś poszła a jest 6-7dni po tym to by coś wykryła beta już ??
 
Jakbym dziś poszła a jest 6-7dni po tym to by coś wykryła beta już ??
Jeśli jest już zarodek to tak, ale wiesz, niektóre plemniki docierają do jajeczka w 3 dni a niektóre w 7, więc ciężko powiedzieć przy takich niewielkich rozbieżnościach, ale zrób sobie dla świętego spokoju:)
 
reklama
Bo jeśli test zwykły wyszedł dziś ujemy to beta raczej też taka wyjdzie niewiem czy nie poczekać jeszcze bo to dopiero 6-7dni po
Test z apteki jest mniej dokładny niż beta, jeśli beta wyjdzie dodatnia to jesteś w ciazy ale jeśli wyjdzie ujemna to może znaczyć dwie rzeczy: nie jesteś, albo za wcześnie zrobiłaś:)
 
Do góry