reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwa ciąża?

Dołączył(a)
2 Styczeń 2021
Postów
12
Otóż jestem niecałe 3 miesiące po porodzie. Nie karmię piersią. Pierwszą miesiączkę dostałam 20 lutego a z mężem kochaliśmy się 26 bez zabezpieczenia.

Nie jestem w stanie powiedzieć czy cykl byłby regularny bo przed ciążą nie były regularne tak więc nie wiem kiedy mogłam się spodziewać owulacji.

Czy jest możliwa ciąża? Od dwóch dni po stosunku bolą mnie jajniki i wręcz nawet macica bóle są bardzo mocne podejrzewałam też zapalenie. Wybieram się na betę w poniedziałek. Ale czy możliwa jest ciąża czy w 7 dc mogłam zajść? Nie boli jeden jajnik bolą obydwa
 
reklama
wiem ale chodzi mi o ból wywołany dniami płodnymi albo owulacja a nie ciąża :)
To nie wyłapałam tego z twojej wypowiedzi :) Są dziewczyny, które podczas okresu mają już dni płodne, więc wszystko możliwe. Tym bardziej, że pewnie pierwszy okres po ciąży to loteria, nawet jeśli się mialo wcześniej regularne cykle.
 
wiem ale chodzi mi o ból wywołany dniami płodnymi albo owulacja a nie ciąża :)

Ja mam bóle jajników, a jestem na tabletkach antykoncepcyjnych. To nie jest żaden wyznacznik owulacji. Nie wiem czy chcesz być tak szybko w ciąży czy nie. W każdym razie dopiero jakieś 12 dni po owulacji jest najwcześniej na test
 
Otóż jestem niecałe 3 miesiące po porodzie. Nie karmię piersią. Pierwszą miesiączkę dostałam 20 lutego a z mężem kochaliśmy się 26 bez zabezpieczenia.

Nie jestem w stanie powiedzieć czy cykl byłby regularny bo przed ciążą nie były regularne tak więc nie wiem kiedy mogłam się spodziewać owulacji.

Czy jest możliwa ciąża? Od dwóch dni po stosunku bolą mnie jajniki i wręcz nawet macica bóle są bardzo mocne podejrzewałam też zapalenie. Wybieram się na betę w poniedziałek. Ale czy możliwa jest ciąża czy w 7 dc mogłam zajść? Nie boli jeden jajnik bolą obydwa
Jest. Ale objawy, które masz na pewno nie są ciążowe.
 
Wiem wiem bóle są jajników ale też jakby w środku np macica planuje iść na betę w poniedziałek albo do lekarza zastanawiam się co zrobić to czy to
 
Wiem że test po dwóch tygodniach ale beta z krwi może być wcześniej po 9 dniach będzie wiarygodny wynik? Beta z krwi czy lekarz co myślisz? Ból jest jajników ale też brzucha tak w środku rozpiera. Dziś 14 DC bóli też tak że mnie mdli. Wiem że to nie są objawy ciąży i takich nie przypuszczam pytam czy to mogą być objawy dni płodnych czy raczej zapalenia czy coś. Rozważam betę z krwi 9 dni po stosunku albo pójście do lekarza na USG co myślisz?
 
reklama
Ja mam bóle jajników, a jestem na tabletkach antykoncepcyjnych. To nie jest żaden wyznacznik owulacji. Nie wiem czy chcesz być tak szybko w ciąży czy nie. W każdym razie dopiero jakieś 12 dni po owulacji jest najwcześniej na test
Wiem że test po dwóch tygodniach ale beta z krwi może być wcześniej po 9 dniach będzie wiarygodny wynik? Beta z krwi czy lekarz co myślisz? Ból jest jajników ale też brzucha tak w środku rozpiera. Dziś 14 DC bóli też tak że mnie mdli. Wiem że to nie są objawy ciąży i takich nie przypuszczam pytam czy to mogą być objawy dni płodnych czy raczej zapalenia czy coś. Rozważam betę z krwi 9 dni po stosunku albo pójście do lekarza na USG co myślisz?
 
Do góry