reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witam my z córeczką chcieliśmy iść,ale z racji,że jest chorowita odpuściliśmy sobie...lekcje dla maluszków są w Olimpi i na Chwiałkowskiego.
 
reklama
Czesc laseczki wy jeszcze spiochacie a ja jem wlasnie sniadanko i na 6;00 pedze do pracy:tak::tak::tak::tak:

jak tam obżarciuchy ???????????ja ciesze sie ze dzis pacuje bo chyba dłuzej bym w damu nie wysiedziała T działa mi na nerwy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a tak poł dnia chociaz jej nie bede słyszala................
Mała zadowolona z prezentow potem powklejam foteczki moj tez z radia zadowolony skakał jak małe dziecko ze szczesciaheheehh

ok ja tu sie nadrukuje a znajac zycie nikt nie przeczyta bo swietujecie hihi i


ok mykam i wszystkim jeszcze zycze spokojnego swiatecznego dnia buziaki
 
Helol
hohoho i wszytskeigo naj na po swietach....;-) i przed N R...
Gosia - a ja bylam w pracy i wczoraj i dzisiaj i ide jutro i we wtorek i srode..
nie wiem o czym mam WAM pisac;-);mpoje pikne lekko podziebione;Hania sie buntuje;Zuzka chce opciac wlosy na jezyka...
Pozdrawiam
 
Witam Dziewczyny po świętach :-)
Tyle szykowania, sprzątania i przygotowań na te kilka dni obżarstwa :-D U nas święta mineły bardzo szybciutko, mąz mial kilka dni wolnego, wiec duzo zwiedzalismy, by nie siedziec wiecznie przy stole, lodowka okazała się za mała na jedzonko, wiec część byla na dworze, niestety karpia pojedlismy tylko w wigilię, resztę wszamały koty, bo moj męzulcio wystawil talerz na noc na dwór, ale niezbyt dobrze go przykrył :-D:-D:-D
Z Kuba był problem, bo musiałam mu osobno gotowac, a on i tak niewiele chciał jeść...dzis chyba troszkę lepiej, bo z apetytem wsunąl kotlecika
Gwiazdor tez u nas byl, maly dostał wypasiony, zakupiony przez tatusia samochodzik, ktorego się troszkę boi, bo autko robi za duzo hałasu, dostal tez traktorek i elektroniczny bębenek, organków nie udało się nam zdobyc, była więc kupa radochy i ujeżdzania nowymi furami Ja dostałam prostownicę, bo zaczynałam juz straszyc fryzurą, a mąz perfumik, wiec wszyscy są happy z prezentow. Teraz szykujemy się na Nowy Rok, znow muszę cos upichcić i porobic zapasy, bo wszysko bedzie pozamykane.Co do pogody to niezle u nas przymroziło, na drogach ślisko i duzo wypadków, bo ludzie tu nie umieją jezdzic w takich warunkach i brak im opon zimowych, liczylismy na śnieg, ale niestety nic nie spadło, a szkoda, bo mały jak zyje jeszcze śniegu nie widział, dla mnie święta bez śniegu, to nie święta:no
Dobra mykam powoli, pewnie i tak nie przeczytacie :-D Pozdrawiam paaa
 
i ja witam poświątecznie :tak::-D:tak:

moje pierwsze święta na wyjeździe po których wróciłam wypoczęta, jak nigdy :tak: a jeszcze do 5 stycznia mam wolne, wiec teraz pełen relaks i wypoczynek :tak: małe ogarniecie chatki tylko i tyle........................... :tak::-D:tak:

a i przechlapałam sobie u swojej T, w tym roku na świeta byliśmy u moich rodziców, chrzciny u siostry i do T jechalismy dopiero wieczorkiem w drugi dzien świat i byliśmy w weekend :tak: im marzyły sie juz przyszłe świeta,całe u nich, a ja w rozmowie oświadczyłam,że przyszłe świeta spedzamy u siebie i nigdzie sie nie ruszamy :tak: komentarza nie było, ale pewnie jak będzie rozmowa na temat swiat to bedzie sie działo :tak:

a wogóle to po świetach pokoik małego zrobil sie za mały..... musze mu zrobic inwentaryzację zabawek, bo za chwile nie będzie jak wejśc do pokoju :tak: giazdor był bogaty, mój młodszy brat tez pozbył sie kilku zabawek, ktore wręczył małemu i zrobiło sie tłoczno .......................

a jakie plany na Sylwestra ????? :-)

a i pamietajcie o spotkaniu po 9 stycznia ...................................... :tak:
 
HEJO


Witam sie i ja u nas swieta nie takie jak chciałam modliłam sie zeby tylko szybko mineły no ale coz moze nastepne beda bardziej udane bo spedze je z tymi z którymi chce a nie z tymi co musze:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

no ale nie wazne..................

kurcze jakos sie ostatnio rozleniwilam i na neta prawie wcale nie wchodze pewnie dlatego ze moj ma wolne i jak najwiecej czasu razem chcemy spedzic bo potem jak do pracy wroci to znów same zostaniemy:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

teraz mała kima tatus fim oglada a ja lodówke rozmrazam ehhehe,ale widze ze nie tylko ja mam z T na bakier.............
 
reklama
hej kobietki
mam nadzije ze mnie pamiętacie:-)

obiecałam ze wróce jak będą dwie krechy:-) i są!!:szok::szok::szok::szok::szok:

tak sie ciesze a zarazem boje tej ciązy!!
najlepsze jest to ze staraismy sie tym razem 5 miesięcy i chodzilam na ocene jajeczkowania pod usg i ten cykl mialam bezowulacyjny hehe:-)
tak twierdzila pani doktor:-)) a tu prosze jaka niespodzianka!
 
Do góry