reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

o ho ho!!!!:laugh2::laugh2::laugh2:
ale super,że jest nas coraz więcej, witaj Mysza 325 :cool::cool::cool:

to chyba jak pogoda dopisze to na początek wybierzemy się jednak do starego ZOO, choć jeszcze mam w planie parczek przy Palmiarni, ostatnio przechodziłam obok i jest tam slicznie i kolorowo i dużo kaczuszek i gołąbków do karmienia :happy: powinno sie małemu podobać :-)

Katka, jeżeli chodzi o węzły to mi jest trudno powiedzieć, u mojego nic takiego nie zauwazyłam, bo te zęby jakoś tak bezpoleśnie przyszły, teraz idą 5 ( które ponoć ciężko wychodzą) ale też idą jakoś lekko, tylko więcej rączki pcha do buzi i musiałam mu kupic gryzaczek :no::tak:

Leyna,ja wtej chwili jestem po 10 dniowej kuracji, po jakimś zakażeniu, ale u mnie to narazie początek, a mam nadzieję,że koniec zarazem :szok: pewnie u Ciebie też za chwilkę będzie wszystko OK, grunt to pozytywne myślenie :happy:

mama benia, to gratulacje dla tatusia, pewnie jak został sam to poczuł się prawdziwym ojcem i świetnie poczuł sie w tej roli, i świetnie sobie poradził :cool2: gratulacje

a dzisiaj trzeba wykorzystać dzień, bo ponoć ostatni taki piękny :confused: na najbliższe dni zapowiadaja zimno i deszczowo
więc dużo spacerków :dull::happy:

PS. A czy któraś wie co słychować u naszej Biedronki??
KKatasia, a co u Ciebie????
 
reklama
czesc piekne :)
moglaby byc taka pogoda jak dzisiiaj do kwietnia,a od kwietnia jeszcze cieplej:cool2:

wlasnie objadam sie imieninowym ciastem mojej mamy:-p:-p:-p

u
Biedronki,ogolnie bez zmian,pracuje ku chwale ojczyzny i na moje norki..hyhy i w weekendy do szkoly chodzi,do tego dom,dziewczynki,wiec nie ma czasu bidulka na nic.... zreszta wiecie jak to jest same...

a co slychac u Slowiczka??????????????????
nie lubisz juz nas czy co?????

Pozdrawia WAS:ninja2:
 
i już mamy piątek i koniec kolejnego tygodnia pracy i 2 dni wypoczynku od pracy zawodowej :szok::no: bo w domu pracy co niemiara :tak::tak:

jak będziecie miały dzisiaj w planie wyjście z domku to ciepło sie ubrać bo już zawiewa arktycznym powietrzem i jest naprawdę niesympatycznie :no::shocked2:

mama benia, czy w Twoim żłobku też fundują dzieciom szczepienie na PNEUMOKOKI, bo u nas wysyłają do lekarzy pediatrów po opinię o stanie zdrowia i chyba pod koniec roku będą szczepić, za szczepionkę płaci miasto i lekarze z przychodni nie są z tego zadowoleni, na znak chyba protestu, zamiast wypełnić druczki, które otrz:no:ymaliśmy ze żłobka, dają opinię na swoich świstkach( ja np. dostałam na recepcie, a inna mama na zaświadczeniu) poprostu nasza służba zdrowia :no::szok::no:

a poza tym dalej siedzę w samym środku remontu, folia wszędzie, pył kurz i pałętający się robotnicy, koszmar :no: ponoć do soboty i już koniec, ale kto to wie napewno :nerd::nerd:

miłego dnia :sorry2::happy2:

PS. a może macie jakiś prosty przepis na coś słodkiego, bo już mi się wena kończy i zasób moich przepisów???:baffled::confused::happy2:
 
jarzebinka nie mam pojęcia jak jest w naszym żłobku bo siedzę od dwóch tygodni z Beniem w domu.Dzisiaj idziemy do lekarza i może w poniedziałek mały pójdzie do żłoba to coś się dowiem.Dobrze by było bo szczerze mówiąc nie dam 300 złoty za jedną porcję szczepionki.Na nic dziecku nie załuję .Szczepiłam go płatnymi szczepionkami ale to mnie już przerasta tym bardziej , ze moja pani pediatra nie jest do końca przekonana co do słuszności tych szczepień i absolutnie na nie nie namawia.Ale jeżeli miasto mi zato zapłaci to czemu nie:-)
 
Witam się i ja z Wami :-):-):-)

Nareszcie weekend... już się doczekać nie mogłam.. Jeszcze tylko w niedzielę zagłosować i po PTAKACH :-D:-D:-D:-D:-D:-D

No powietrze już ostre na dworze, my się dzisiaj wybieramy do miasta, mam nadzieję, że nam wyjdzie wycieczka autobusowa, bo Wiktor byłby rozczarowany... Bo nie wiem czy Wam pisałam, ale moje dziecko ma manię autobusowa od jakiegoś czasu - zna rozkłady, nazwy swarzędzkich wszystkich autobusów, łącznie z nocnym, no i sporo tramwajów poznańskich i kilka autobusów.. Aż się boję pomyśleć co to będzie dalej :szok::-D:-D

No nic, uciekam sprzątać :-)
 
heloł :tak:

fajnie, że będą szczepić dzieci żłobkowe i przedszkolne p/pneumokokom. :tak:
ja szczepiłam Piotrusia sama. została nam jeszcze jedna dawka w przyszłym roku. sponsorami szczepionki byli dziadkowie z pieniążków na chrzciny :tak:
ale podejrzewam, że miasto zasponsoruje tą tańszą szczepionkę - Pneumo 23
ja szczepiłam Prenevarem - 300 zł za dawkę (Piotruś potrzebuje 3)

byłam u fryzjera. obcięłam kłaki i jak tylko będę miała więcej czasu, to wkleję fotę, ale być może dopiero po weekendzie, bo mam bardzo zajęty: kurs księgowości, imieniny babci, wybory...

buziam serdecznie
magda
 
To ponownie my.
Jesteśmy już po wizycie u lekarza.:-)młody zdrowy i wracamy do żłoba. Tylko w serduszku jakieś szmery się pojawiły. Mamy skierowanie do kardiolaoga.:no:
Rozmawiałam z panią doktor na temat tych darmowych szczepień. To podobno nie wszystkie żłobki. Stwierdziła, że nie ma zwiększonej zachorowalności na pneumokokiniż zwykle ale jak miasto sponsoruje to czemu nie.:tak:


Ale dzisiaj mamy pogodę co???
Jak słoneczko wyjdzie to na dworze robi się całkiem przyjemnie lecz gdy najdzie chmura i wiatr zawieje to brrrrr...:rofl2::baffled:

Miłego weekendziku.Buziaczki.
 
reklama
witam mamuśki.......;)!
a póki co jestem oczkującą mamuśką i jeszcze trochę czasu mi zostało......już powoli dostaję świra bo siedzę w domku.....i juz sama nie wiem co jest gorsze a co lepsze ...ta "firma pełna wariatów" w której pracuję .....czy ta okrutna cisza w domu.....!jak taki piesek siedzę i czekam aż druga połowa wróci do chatki co by się weselej zrobiło;) ale dam radę ...dla maleństwa wszystko :tak:
 
Do góry