reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

nie wiem jak mogalam przeoczyc takie forum :) moj berbec teraz spi a ja korzystam :) czy ktoras z Was mam chodzi na basen z malenstwem??

tez myśle ze na to za wczesnie, zreszta tez sie zraziłam, bo syn chodził na basenu u rodziców i z mezem pojechali a tu zamknięte do odwołania na 4 spustu bo jakieś bakterie wykryli, a mały na nauke pływania sie napalił:crazy:

No a ja mieszkanko ide ogarnać, bo mamy gosci, koleżanke dla mojej małej gwaizdy, też z kwietnia tego roku, wiec sobie jedna na drugą popatrzą, bo o zabawie nie ma mowy he he

Gosia torty fajowe, rozpasłam sie nieziemsko i niestey figura paskudna, no cóż moze jak do pracy wróce coś zgubie:baffled: to już niedługo WRACAM do pracy 28,09 :((((((((( ale i teaz :))))) Tyle dziewczyn daje sobie jakoś rade i dom i praca na głowei wiec mam nadzieje ze ja tez;-)
 
reklama
Gosia- masz racje jeziora to juz wogóle jak dla mnie masakra widok kąpiących sie psów i pijących wode dzieci mnie przeraża w zyciu bym dziecka nie póscila do takiej wody ba ja sama bym sie w niej nie wykompala:no::no::no:


to juz nie to samao co kiedys było
 
z moim tyłkiem brzuchem i cyckami to byś się też wstydziła :angry::-D
szkoda ze cie nie dosięgne bo bys w łepetynke dostala:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ty chyba grubych ludzi nie widzialas jak bede u nas na plazy to ci focie pokaze jakie grube kobiety w bikini paraduja to moze przestaniesz miec kompleksy


kurde a mnie brzuch napier................ chyba dzis @ dostane:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 
oj gosia gosia - mam takie samo zdanie co pinka :tak::tak::tak: Nie przesadzaj dziewczyno, bo ja ostatnio takich ludzi widziałąm i to nad jeziorem w lusowie, ze szok :szok: i jakos kompleksow nie mieli :no:

A co do cukierni to jak dla mnie troche za krotko otwata, ale jak nicdo jutra nie wykabinuje to pojade :tak:

asiakow - ja tez wracam do pracy od 1.10, ale moj synek ma juz rok. Ale mimo wszystko bedzie mi ciezko :-( I jakos nie moge sobie tego wszytskiego wyobrazic :no:
 
asiakow - ja tez wracam do pracy od 1.10, ale moj synek ma juz rok. Ale mimo wszystko bedzie mi ciezko :-( I jakos nie moge sobie tego wszytskiego wyobrazic :no:

Kubala - ja bym chciała jeszcze godzine krócej pracować (z uwagi na to iż karmie cycem) no i każdy piatek do końca roku wolny (w ramach urlopu ) no i może co drugi czwartek . Z dzićmi będzie moja teściowa, która nie mieszka w poznaniu wiec przyjedzie i bedzie do czwartku mieskzać z nami. Tesknie troche za moim grajdołkiem w robocie, najpierw musze jednak przegonić babke co rozsiadła sie na miom miejscu. No i najgorsze ze nie wiem co bede robić... w sierpniu awansowali jednego chłopaka i przejmuje włąśnie moje obowiazki (a do tej pory moja praca była porozkładana na kilka osób) teraz nawet sie wypowiedzenia moge spodziewać, choć szefostwo mówi ze ma dla mnie coś... az sie boje... ale wiecie jak jest.. trzeba żyć..pieniązki potrzebne ... najgorsze jak mi akwizycje wcisna, no cóż jak trza to trza...albo sie czegoś innego poszuka na rynku pracy nie jest żle
 
Ja wlasnie skonczylam wariowac z moim dzieckiem i juz nie mam sily za to ona ma jej az za duzo:-D:-D:-D:-D uwielbia ja sie ją goni po pokoju laskocze to jej najlepsze zabawy smieje sie wtedy ze az powietrza złapac nie moze a pampersy to kilowy potem:-D:-D:-D:-D:-D

musze sie pochwalic ze moja niunia dzis znów zjadła zupke warzywną i nie pluła kawałkami chyba sie przekonuje powoli do normalnych obiadkow ale jeszcze zapeszac nie bede:no::no::no:


Kubala- a gdzie ty pracujesz???

kurcze i dostałam @!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witajcie mamusie:-)
ja juz po pracy. 10 godzin przed komputerem i juz mam dosyc wiec wpadłam tylko na chwilke...
nie moge sie doczekac urlopu choc do pracy wrócilam niecale 2 miesiace temu:-) a juz mam dosyc...
milego popołudnia
 
reklama
moja piekna juz spi ciekawa jestem o ktorej w nocy obudzi sie wyspana:sorry2: ale byla juz taka padnieta ze na kolanach mi zasypiała............


a co tu tak cicho?
 
Do góry