reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Lilou kurczę nieciekawie, będziesz miała wycinanego tego guza czy jakie dalsze leczenie? Zdrowia życzę! Musi być dobrze ;-)

Znacie jakiś fajny gabinet stomatologiczny na NFZ? Żeby miła, delikatna obsługa, dopuszczalne seksowne asystentki. Muszę znowu K. zaciągnąć a prywatnie nie pociągniemy daleko..

Ja chodzę do Pakistańczyka, babcia asystentka nie ma mowy żebym go tam zaciągnęła, raz był i powiedział że więcej tam nie przyjdzie, bo go nie rozumie i nie ma zaufania :-)
 
hej hej
lilou oby wszystko było dobrze szybkie leczenie ew zabieg i będzie dobrze kochana!!!

My po placu zabaw jakoś tak pusto się zrobiło dużo dzieci poszło do przedszkola i do żłobków i widać ten przesiew;/

kuzwa mój bigos się przypala szit!!!!!!!zapomniaąłm
 
amandea ja na solnej mam swietna stomatologa wyrozumiala i takie tam seksowan to ona nie jest ale na serio jest świetna i wyrozumiala nawet moje S zaciagnelam tam i na NFZ dr Wnuk nr do recepcji 61 8572626 tam ci podadza do niej namiary i terminy ma bliskie, znam jeszcze wypasionego stomatologa Wiatrowskiego jest na prawde super (sex z niego zaden bo stary ale żartowniś) i tez na NFZ ale do niego są odległe terminy i to na al marcnkowskiego w przychodni.

Czesc Julka fajnie że zawitałaś do nas mam nadzieje że się zaklimatyzujesz (choć pewnie jak nie u siebie to zawsze jakoś obco
 
LIlou zapewne hashimoto masz. Ja mam guzy na tarczycy. Zrobili mi biopsję i ok. Nie nadają się do wycięcia. I poziom hormonów mi raz na jakiś czas skacze...
Niestety kochana ale zaprzyjaznij sie z tą chorobą. Jest wredna ale nie denerwuj się wiele kobiet ją ma. Bedzie dobrze :) Dostałaś leki?

W hanami moja kolezanka pracuje. Moze zrobimy rezerwacje stolika co??? ale mi ślinka cieknie :-D

Filona z dnia na dzień Filek się oswoi, to duuuże zmiany wkońcu
Poziomka. Ciąza ciązą ale isę oszczedzam a cyferki lecą
Amandae nie powiem ile przytyłam o!!!:p:zawstydzona/y:
An ja mam problem z kreacją też chlip...
Julka welcome back, pisz czesciej!!


ja zrobiłam sałątke grecką, o 15 wpada przyjaciołka-brzuchatka :) z bratową i małym Wiktorkiem. W sumie nie miałam okazji ich poznać.
potem muszę zrobić muffiny znowu bo wszystkim tak smakowały wczorajsze, ze szok...a wieczorem rodzice mają gości więc sobie posiedzimy. PStrag z grilla bedzie z selerem naciowym :tak:dobra koniec o zarciu:-D
 
marcia pstrąg z grilla mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zaśliniłam całą klawiaturę!!!!
Julka helloł!!
na tuska ty to jesteś agentka hahaha ja to zawsze z rozbawieniem czytam twoje posty:)

Ja bigosik zjadłam a teraz opycham się ciastkami:) właśnie Zosia wstała;/ no to koniec ciastek trza je schować bo mała jeszcze mi zje;p
 
reklama
Do góry