reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ciąża jest możliwa ?

Dołączył(a)
22 Czerwiec 2018
Postów
4
8BF8B114-FA62-4502-8D32-41038844FEED.jpeg
Hej, ostatnia miesiączkę miałam 04.08.2018, cykle mam ostatnio 22-23 dniowe... miesiączkę powinna dostać w niedziele, jednak nie dostałam. Zrobiłam dziś test i sama nie wiem czy jest tam druga kreska czy nie.. czy ciąża jest możliwa przy tak krótkim cyklu?
 

Załączniki

  • 8BF8B114-FA62-4502-8D32-41038844FEED.jpeg
    8BF8B114-FA62-4502-8D32-41038844FEED.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 928
reklama
Moim zdaniem tez pozytyw :) zrób jeszce raz test za 2 dni z porannego moczu, kreska powinna być ciemniejsza ;) albo jeżeli wolisz to badanie w laboratorium beta hcg- wtedy będziesz miała praktycznie 100% pewności ;)
 
Wczoraj zrobiłam badanie z krwi, beta wyszła 46,6.. czy to prawidłowy wynik? Biorąc pod uwagę długość cyklu, datę ostatniej miesiaczki
 
Wczoraj zrobiłam badanie z krwi, beta wyszła 46,6.. czy to prawidłowy wynik? Biorąc pod uwagę długość cyklu, datę ostatniej miesiaczki
Nie ma czegoś takiego jak prawidłowa beta, przy tym badaniu jest ważne żeby była powyżej 5 a później istotny jest jej właściwy przyrost. Musisz powtórzyć betę po 48h lub 72h i sprawdzić czy dobrze przyrasta.
 
Do góry