reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy bede miec cukrzyce ciazowa?

reklama
Rozwiązanie
Przede wszystkim nie zamartwiaj się na zapas, bo stres w ciąży jest nie wskazany. Jeśli okaże się że, w tej ciąży też cierpisz na cukrzycę, to może to być niezależne od ciebie, po prostu tak masz. Może to być również spowodowany stresem, tak zwany syndrom białego fartucha( tak miała moja mama z moim bratem). Proponuję wypożyczyć aparat do badania insuliny, będziesz miała ogląd na cala sytuację, i na bieżąco kontrolować cukier. Tak czy siak, mam nadzieję że okaże się że tym razem wszytko jest w porządku. Trzymaj się.
Przede wszystkim nie zamartwiaj się na zapas, bo stres w ciąży jest nie wskazany. Jeśli okaże się że, w tej ciąży też cierpisz na cukrzycę, to może to być niezależne od ciebie, po prostu tak masz. Może to być również spowodowany stresem, tak zwany syndrom białego fartucha( tak miała moja mama z moim bratem). Proponuję wypożyczyć aparat do badania insuliny, będziesz miała ogląd na cala sytuację, i na bieżąco kontrolować cukier. Tak czy siak, mam nadzieję że okaże się że tym razem wszytko jest w porządku. Trzymaj się.
 
Rozwiązanie
Do góry