reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

Kochane, mam olbrzymią prośbę do tych z Was, które zdecydowały się na wózek Mutsy (szczególnie model 4rider) - w którym sklepie zamawiałyście? Chciałabym znaleźć najlepszą ofertę. Będę wdzięczna za wszelkie rady - wiem, wiem - marudzę już o tym wózku od paru miesięcy ale najwyższy czas już zamówić ;-)
 
reklama
Ja nadal się nie znam i jak czytam wasze opinie to dostaję :szok:
dla mnie będzie liczyć się cena i lekkość no iczy zmieści się do mojej starej astry

Skończyłam przeglądać pierwsze 42str z tego wątku i nadal jestem na etapie mojego wcześniejszego postu.

Powiedzcie jakie wymiary powinna mieć gondola? Kiedy będziemy jeździć spacerówką, bo moż nie ma większego sensu się wczuwać przy gondoli?
 
Ja właśnie dzis już zaliczkowałam wózek.Byłam w hurtowni BOCIEK w Zabrzu bo mam blisko a tam zaopatrywałam sie już przy pierwszym dziecku i wiem, ze mają ogromny wybór i zawsze taniej niz gdzie indziej. Kupiłam wózek Mutsy 4 rider ale spacerówkę w kolorze CARGO Grey i do tego:
-stelaż jest z rączką piankową nie skórzaną (róznica w cenie 100 zł między tymi rączkami)
-koła piankowe nie pompowane
-śpiworek
- adaptery na nosidełko Maxi Cosi Cabrio Fix
Holly101 jak cie interesuje ile dałam za ten wózek to w sumie 1745 zł.

Narazie jestem bardzo zadowolona już wózek stoi w magazynie a odbiorę dopiero przed rozwiązaniem. Wcześniej jeszcze wybiorę sie po materac do łóżeczka i rzeczy potrzebne mi do szpitala i drobne akcesoria do kosmetyki dla noworodka. A tak wszystko już mam oczywiście częśc po Kamilku takie rzeczy jak: leżaczek-bujaczek, łóżeczko, wanienkę, pościel i mojej bratanicy : ciuszki leżaczek do wanienki. Dziś zakupiłam w h&m rózowy kocyk Hello Kitty śliczny polecam za 39,90 zł. dla chłopców był granatowy z tygryskiem. Kupiłam dwie malutkie czapeczki i na tym postanowiłam zakończyć narazie zakupy.

Jak chcecie pooglądać wózki to polecam BOCIEK w Zabrzu mają wszystkie kolory jakie was interesują i można je zobaczyć. Dziś widziałam tego implasta Bolder co wiekszość z was chce kupic był w tym kolorze niebiesko-zielonym ale nie oglądałam go w sumie.
 
Z jednej strony jest mięciutki z misia a z drugiej strony materiałowa częśc w buzie kotka Hello Kitty
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was zna może jakieś większe sklepy z artykułami dla dzieci w Krakowie? Konkretnie chodzi mi o sklepy z wózkami. Chciałam obejrzeć na "żywo" kilka modeli, które wypatrzyłam na allegro :)
 
Ja ostatnio byłam w 4 kids na zakopiance i wszystkie wózki lepszych firm mieli, i do tego Pan bardzo przyjemny, poświęcił nam 40 minut i wcale nie był zły jak i tam nic nie kupiliśmy :)
 
reklama
Holly - jeśli chodzi o mutsy to dziewczyny polecały www.4kids.com.pl
tam jest też jakaś promocja

trusia - co do gondolki to ja jestem zwolenniczką dużych bo zdaniem fizjoterapeutów dziecięcych dziecko powinno jeździć w gondoli tak długo dopóki samo nie siedzi bez podpierania plecków. Jak wyrośnie z gondoli to można je przenieść do spacerowki ale ta powinna mieć możliwość rozłożenia na płasko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry