reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

ixidixi a czy do tego wózeczka są adaptery, które pozwolą dopiąć fotelik Maxi Cosi. Jestem w Poznania i nie wiem czy uda mi się gdzieś tą firmę odszukać.
 
reklama
Widzę, że tą aukcję ktoś z Poznania wystawiał:) muszę się temu wózeczkowi przyjrzeć. Cena jest rewelacyjna. A wózek wygląda fajnie.
 
OlaK82, z tego co czytałam na temat wózków KEES wynika, że są całkiem dobre. Wprawdzie opinie dotyczyły innych modeli, ale myślę że KEES K-ART z serii Elegant nie powinien być gorszy.:happy::-) Mnie się w każdym razie podoba (szkoda tylko że nie ma przekładanej rączki:-().
 
Byłam ostatnio w sklepie z wózeczkami, gdzie mają Mutsy i dowiedziałam się kilku rzeczy. Wiem już, że najlepszym dla mnie stelażem mutsy w tej chwili jest 4rider. Szkoda, ze jest tez najdroższy. Zdecydowaliśmy wstępnie, że zakupimy stelaż i rozkładany fotelik, który będzie pełnił funkcję małej gondoli. Spacerówkę do tego stelaża kupimy dopiero wtedy kiedy będzie nam potrzebna. W ten oto sposób nie będzie nam zajmować miejsca w mieszkanku. Zakup zaplanowaliśmy na wrzesień. Może nam się więc jeszcze odmienić.
 
Ja też się zastanawiam nad zakupem gondoli i fotelika a spacerówką osobno, poród w listopadzie gondola właściwie będzie używana tak max do czerwca, a potem można jakąś fajną sacerówkę wybrać:)
 
reklama
Zobaczymy jak się bedzie sprawować..

A co do fotelików, bo na tej aukcji tego wózka, jest tylko jeden fotelik: szary, brzydki i ogólnie nie chciałabym mieć takiego. Ale dowiedziałam sie, że pasują do tego wózka foteliki które są montowane w tych wózkach easyGO:
Wielofunkcyjny wózek EasyGo GT4.0 + fotelik (1123473176) - Aukcje internetowe Allegro

A tu już sama sprzedaż tylko fotelików..
http://mulan.pl/product_info.php?manufacturers_id=31&products_id=906

Foteliki te są dosyć tanie.. a nawet baardzo tanie. ale to nie przekłada się na tandetną jakość. Przez ostatnie kilka dni przeglądam rózne opinie na temat wózków, stelaży, kólłek i fotelików. Mamy chwalą sobie ten fotelik jak i sam wózek easyGo. Ale mnie nie przekonują wszystkie koła piankowe..
 
Ostatnia edycja:
Do góry