reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

Maxi cosi cabrio fix jak najbardziej mozna uzywac z mura bo to ta sama firma :-)
Najlepiej przejechac sie po sklepach i przetestowac, bo ja prze zinterent odrzucial wiele modeli a na zywo okazalo sie ze sa bardzo fajne i odwrtonie, te co sie podobaly na zdjeciach, okazalo sie ze nie spelnily moich oczekiwan.
 
reklama
Ja ostatnio od pani, która prowadzi moją gimnastykę dla przyszłych mam usłyszałam, że absolutnie nie poleca wózków z siedzeniem kubełkowym (czyli np. Quinny) bo nie można ich rozłożyć całkowicie na płasko co jest bardzo niekorzystne dla bioderek dziecka ... w każdym razie ja już na ta Murę jestem w 100% zdecydowana tylko jeszcze myslę nad kolorkiem i czekam aż dzieciątko nam pokaże kim jest :-)
 
No ja też nie znam jeszcze płci a już się nie mogę doczekać i tak jak pisze mama2010 muszę po sklepach pobiegać, bo przez internet mi się podobają a trzeba na żywo zobaczyć.
 
ixidixi bardzo ladny, podobne ma kolka do naszego, a nosidelko da sie zamontowac? Bardzo mi sie tez kolor podoba, latem w spacerowce nie powinno byc za goraco ;)
 
reklama
Do góry