reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
Hej dziewczyny

sorki ze sie wtrace ale jestem lipcowka za 2 tygodnie bede juz tulic swoja dzidzie i z ciekawosci podczytalam wasz watek wozkowy

widze ze wiele osobom podoba sie Bugaboo ja rowniez zakupilam ten wozek i jestem mega zadowolona wozek jest rewelacyjny swietnie sie prowadzi (sprawdzony na innym dzieciaczku) poprostu plynie, ma super amortyzacje ktora mozna zmieniac z waga dziecka moj maz byl przeciwny ale jak wozek przyszedl do domu to oszalal jezdzi nim po pokoju non stop :) i sam przyznal ze to dobry wybor. Gondola dosc obszerna jak dla mnie co do kolek nie bojcie sie u mnie tez sa zimy srogie ale z opini innych mam sezon zimowy spokojnie daje rade dodatkowo sa kola zimowe ktora mozna dokupic

Ja mieszkam w USA wiec cena za moj wozek byla nizsza niz w PL wyszlo mi okolo 3 tys z dodatkami ale musze przyznac ze na allegro sa wozki uzywane i uwierzcie mi ze te wozki nie sa do zdarcia - ewentulanie rysy na stelarzu.Tutaj co drugi wozek na ulicy to Bugaboo cameleon lub frog.

Ze wzgledu na to iz wyjezdzam do PL po 2 miesiacach od porodu potrzebuje tez wozka w pl i rowniez kupilam Bugaboo tylko uzywanego w bardzo dobrym stanie ktory pozniej sprzedam z naprawde mala strata bo te wozki maja swoja cene.

zdjecie mojego wozeczka

jesli ktos bedzie mial pytania piszcie na priv

1267o7k.jpg
 
No kwestia gustu...Mi w tym wózku oprócz nazwy (która też jest nieźle wykręcona) nie podoba sie nic ... Ale wiadomo, każdemu podoba się coś innego :)
 
Oj wózków jest tak dużo że ciężko zdecydować się.
My obecnie jeżdzimy Casualplay S4-jak dla nas rewelacja.Duża gondola,woziłam Julke do 7miesiąca w gondoli.Spacerówka jest wygodna szeroka.Bardzo jesteśmy zadowoleni z tego wózeczka.A mamy jeszcze do tego fotelik Prima Easy,wpinany w stelaż,fotelik rozkłada się na płasko.
A teraz zdecydowaliśmy się na Phil&Teds model Vibe.Widziałam go na żywo jak siostra przyleciała do polski i miałam okazje nim pojeździć przez parę dni.Jak na wózek na dwójkę dzieci jest jednym z lżejszych wózków.Niestety cena wózka całego kompletu,łączne ze śpiworkami na zimę u nas kosztuje ok.4,5tyś.Już zorientowałam się co i jak wiec wózeczek kupimy w Irlandii lub Szkocji.U nich komplet z przesyłką wyjdzie jakieś 2,5-3tyś.Dobrze że siostra i teściowa mieszkają za granicą.
Mój P śmieje się że zawsze wymyślę coś dziwnego.A ja lubię wyróżniać się.Wydaje mi się że z tymi wózkami jest tak jak z modą.Poprzedni rok był szał na Xlandery a teraz na Mutsy przynajmniej tak jest obecnie u nas na osiedlu.Każdy kupi co mu się podoba,no i fakt że nie ma idealnego wózka.
A tu możecie zobaczyć wózek Phil&teds
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: Phil&Teds VIBE dla noworodka i starszaka
 
Poprzedni rok był szał na Xlandery a teraz na Mutsy przynajmniej tak jest obecnie u nas na osiedlu.Każdy kupi co mu się podoba,no i fakt że nie ma idealnego wózka.
a to prawda...osttanio same mutsy widuje z takimi dzieciaczkami jeszcze w godolach a jak xlandery to już spacerówki czyli raczej dzieci zeszłoroczne:p
 
reklama
Do góry