reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

Meryan, troszke sie z Tobą tym razem nie zgodzę...ubranie dziecka w spiworek już odejmuje gondoli centymetrów...poza tym nie wyobrażam sobie śpiacego dziecka choćby zimą (bo też nie jestem za przegrzewaniem ) dodatkowo nie nakryć kocykiem, albo ulożyc go pod dzieckiem, praktycznie dziecko wchodzi do tej gondoli na styk-ubierając mu czapeczkę kapturek zostaje jakies 10cm w długości, okropnie mało...;)...Poza tym założenie że gondoli nie będzie sie używać długo to też nie zawsze może wyjśc w praktyce...Spacerówki są z pzreznaczeniem dla dzieci które samodzielnie siedzą (w teorii), w praktyce rodzice robią to o wiele szybciej. Spacerówka nie jest tak super osłonięta (w pozycji leżącej jak gondola)...Ja co prawda też szybko pozbyłam się godnoli, ale było gorące lato ale teraz wolałabym aby moje dziecko jednak przez całą zimę przejezdziło w gondoli, czyli do ok 6 miesiąca. Ja akurat należe do rodziców które z dzieckiem spędzają większość dnia na dworzu i nawet w zimę wychodziłam 2 razy dziennie po 2 godziny na spacer.
Tym bardziej skoro nie zamierza się używać gondoli długo szkoda wydawać 3 tys na wózek...Lepiej wtedy od razu zianwestowac w super spacerówkę która pełni funkcje gondoli. Ale to jest tylko moje zdanie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ależ ja nie piszę,żeby małe niesiedzące dziecko w zimie wozić w spacerówce...chyba źle zinterpretowałaś mojego posta, modlisiu....!
kazdy ma swoje zdanie...tak jak pisałaś i tego się trzymajmy;-)
 
dziewczyny miałam ostatnio okazję poznać wózek JEDO FYN... ma go siostra mojego M. i powiem Wam ze jestem zachwycona...ma duze stabilne koła, skrętne ale i blokowane, do tego gondola duza i bardzo fajnie się nim jeździlo...na zdjęciu wygląda o wiele gorzej niż w rzeczywistości...:) chyba sie na niego zdecydujemy
 
Ja nie chcę krytykować Waszych wyborów ani wózków, bo większość z nich jest naprawdę super...Chcę aby niektóre osoby zwrociły jeszcze uwagę na pewne rozwiązania , a na które nie są w stanie teraz zwrócić . MOja wiedza przy wyborze pierwszego wózka w porównaniu do obecnej sięgała może 30%. Kierowałam się bardziej intuicją, potem dopiero zaczęłam zauważac pewne rzeczy, które nie do końca mi odpowiadaly.
Mutsy to bardzo fajny wózeczek i dobry wybór i jesli już zauważyłyscie że gondola jest mała i Wam to pasuje to jak najbardziej popieram Wasz wybór :).
Ja sama zastanawiałam się nad Maxi Cosi MUra, Mutsy,, XL, Implast, Chicco...Dla mnie każdy z tych wózków jest super, detale przemawiają mniej lub bardziej za innym. I tymi detalami się róznimy a ja absolutnie nie mam zamiaru Was przekonywac do mojego myślenia :).
 
modlisia nie masz sie co tlumaczyc, ja czytam twoje opinie i rady i chciaz mam zamiar kupic totalnie inny typ wozka niz ty to chetnie czytam co piszesz, bo jak na pierwszy raz kieruje sie moze nie tym co powinnam
 
dziewczyny, czy któraś się orientuje czy X Lander XA ma w spacerówce możliwość jazdy przodem i tyłem do kierunku jazdy? :)
 
A my jutro jedziemy do Wrocławia zdecydować ostatecznie jaki wóz - Bugaboo odpadło - na filmikach ma strasznie nisko umieszczoną gondolę a regulowaną wysokość tylko rączki, a poza tym przeczytałam, że ma w sobie ftalany - a to chyba nic dobrego. Cały czas myślimy nad Mutsy, chcemy zobaczyć na żywo oba modele Urban Rider i 4Runner. Trochę ta mała gondola niepokoi ale stwierdziliśmy, że jak nie spróbujemy to się nie dowiemy - najwyżej sprzedamy i kupimy coś innego. W grę wchodzi jeszcze Quinny Buzz - zobaczymy. Na początku tego wątku (postanowiłam przejrzeć cały jeszcze raz) parę z Was się zdecydowało na Mutsy - czy któraś pozostała przy tym wyborze?
 
reklama
Holly ja na pewno kupuję Musty 4rider...gondolę, spacerówkę i fotelik prima.
Gdyby nie to że nie mogę sią na kolor zdecydować to już byśmy nim po domu jeździli :-D
 
Do góry