reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Zuźka od 3ech dni jeździ w ConecoCamaro
341521d1301582899-cztery-kola-dla-naszego-malenstwa-screenshot-2011-03-31-16_45_30.jpg
screenshot2011033116453.jpg

Póki co nie narzekam, siedzisko jest wyjątkowo szerokie i głębokie, widać, że Zuzce jest wygodnie, ma tam naprawdę przestronnie, taka malutka się w nim wydaje:) Wózek waży niecałe 9kg, lekko się prowadzi, łatwo składa, jest estetycznie wykonany, ma folię przeciwsłoneczną, którą w razie potrzeby odwija się spod budki, okienko do podglądania dziecka, kieszonkę z tyłu budki, kosz na zakupy do 2kg, osłonę na nóżki, folię przeciwdeszczową, oparcie rozkłada się prawie na płasko. Nie skacze aż tak strasznie na nierównościach. To tyle, co na razie zaobserwowałam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć mamuśki!
Jestem mamą listopadową 2010 :) Mam pytanie to tych , które mają wózki quinny buzz lub maxi cosi mura.. Macie może parasolki do Waszych wózków ? Orginalne są okropnie drogie, ale może udało Wam się dopasować jakieś inne ? Ja sprawdzałam w sklepie 3 rożne uniwersalne , ale niestety , żadna nie podeszła. Jak macie jakieś sprawdzone to proszę podeślijcie link :)
Pozdrawiam serdecznie!!!
 
Zuźka od 3ech dni jeździ w ConecoCamaro
341521d1301582899-cztery-kola-dla-naszego-malenstwa-screenshot-2011-03-31-16_45_30.jpg
screenshot2011033116453.jpg

Póki co nie narzekam, siedzisko jest wyjątkowo szerokie i głębokie, widać, że Zuzce jest wygodnie, ma tam naprawdę przestronnie, taka malutka się w nim wydaje:) Wózek waży niecałe 9kg, lekko się prowadzi, łatwo składa, jest estetycznie wykonany, ma folię przeciwsłoneczną, którą w razie potrzeby odwija się spod budki, okienko do podglądania dziecka, kieszonkę z tyłu budki, kosz na zakupy do 2kg, osłonę na nóżki, folię przeciwdeszczową, oparcie rozkłada się prawie na płasko. Nie skacze aż tak strasznie na nierównościach. To tyle, co na razie zaobserwowałam.

A ja mam dla Adasia coneco saturn i też jest super!!! nawet podobny do Waszego wózka :-)
 
Hej dziewczynki mam pytanie bo całą zime przejezdzilismy tym wózkiem i czy spacerówka na lato też może być czy wydaje się "za duży" te wózek?

498_01_8406.jpg
wydaje mi sie ze ta raczka jest tak daleko i Oliwcia nie moze sie jej trzymać.. nie wiem co jest nie tak:/
Nasz wózek się przedstawia tak:
SDC12012.JPG
A tu widac ze nie siega tego palaka u was tez tak jest?
SDC12042.JPG
 
Ostatnia edycja:
Zuzia też jak jest oparta nie sięga jeszcze do pałąka (nawet w pozycji wózka najbardziej siedzącej) ale jak oderwie plecki i siedzi bez podparcia to łapie za pałąk albo boki wózka. Ale ja nie zapinam małej w pasy na ramionach, tylko te wokół bioder i ma większą swobodę ruchów.
 
Cześć Dziewczyny! Jestem tu pierwszy raz, dzisiaj się zarejetrowałam. Chciałabym poradzić się Was w kwestii wózków ... Widzę, że jest tu mnóstwo odpowiedzi, ale same wiecie jak to jest z małym dzieckiem nie bardzo jest czas na to, żeby tyle tych postów przeczytać, dlatego proszę Was o opinie i sugestie na temat wózków spacerowych typu parasolki. Mamy wózek 3w1 i obecnie korzystamy z wersji spacerowej. Wszystko jest ok, wózek super tyle, że w bagażniku zajmuje za dużo miejsca, w sumie to zajmuje cały bagażnik... a zbliżają się wakacje i musi być też miejsce na bagaż! Poradźcie jakie wózki się sprawdzają na naszych nierównych chodniach,najlepiej z amortyzatorami, chciałabym, żeby ten wózek po złożeniu nie zajmował dużo miejsca, ale i też żeby dziecku było wygodnie. Zabłądziłam na forum i dodałam ten post już gdzie indziej i jedna mama poleciła wózek Maclaren Techno XT CHARCOAL... Czekam na opinie i inne propozycje od Was w tej kwestii. pozdrawiam.
 
reklama
Ja polecam Maclarena :) My mamy Quest Sport :) Wiadomo nie ma takiej amortyzacji jak normalne wózki na kołach pompowanych, ale w naszych warunkach ( dużo spacerujemy po lesie) daje radę. Bardzo lekko się prowadzi ( waży 5,5kg) i naprawdę zajmuje mało miejsca. Mamy też spacerówkę - parasolkę Chicco Trio Enjoy ( 7,5kg) i w bagażniku zajmuje dużo więcej miejsca, a składa się też tak w długość, a prowadzi się o wiele ciężej niż Maclaren. Nie zamieniłabym go na żaden inny wózek :)

a tak się jeżdzi:
57922284.jpg

95180283.jpg
 
Do góry