reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kąty dla Maluszka :)

reklama
galaxia - cudnie! ... ładny, delikany kącik. Są kolorki a wszystko ładnie stonowane i dopasowane :-) ... jak rozwiązałaś sprawę z "miejscem" na podręczne rzeczy niezbędne do przewijania? .... moja koncepcja którą miałam w głowie niestety legła w gruzach po złożeniu łóżeczka bo się okazało większe niż je zapamiętałam :rofl2:
 
Lori nie mam żadnej skrzyni pod łóżeczkiem ale w szafie naprzeciwko mam takie pudełka materiałowe z Ikei i tam wszystko trzymam :-)
 
galaxia - chodziło mi o takie całkiem podręczne, wiesz jakieś 2 komplety ubranka, pampersy, husteczki cos do pępka etc. Jak już dziecko będzie na przewijaku to do szafy się nie ruszysz.
 
Galaxia cudowny kacik :-D Bardzo mi sie podobaja te sowki !!!
Wszystko jest pieknie dopasowane!
Zazdroszcze Wam gotowych pokoikow i kacikow :tak:

Moj na chwile obecna wyglada tak :szok:
SAM_2255.jpg
 

Załączniki

  • SAM_2255.jpg
    SAM_2255.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 121
jeszcze tego nie wykminilam, najwyżej wyciągnę przed przebieraniem z szafy i położe obok siebie bo nie mam pomysłu :-)

wow love nie szalej bo za dużo rzeczy tam masz :-D
 
Galaxia & Lori polecam taki maly przyborniczek plastikowy z 2 przegrodami zakladany na rame od lozeczka - jest dosc maly i podreczny bardzo :-)
 
reklama
Do góry