reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kąty dla Maluszka :)

reklama
madajka jakie boczki? chodzi Ci o ochraniacz na szczebelki? to do kupienia z każdym chyba zestawem pościeli albo prawie każdym. osobno ja jeszcze dokupiłam (również z kompletu) przybornik na łóżeczko z kieszonkami. dzięki temu podstawowe rzeczy będą pod ręką, czyli kremik, chusteczki, pampersy.
 
Madajka - ochraniacz na szczebelki można kupić w zestawach ale i osobno w każdym sklepie dziecięcym. Dużo ich jest też na Allegro :)
My kupiliśmy w Mothercare :)
 
annie - cały czas czekałam na twoj kącik i się wreszcie doczekałam....jest śliczny!:-) ... super pościel :tak: .... ja sobie zaszalałam z różową a co mi tam :rofl2:
 
Annie piękny kącik.
Pasuje mi dla Małej Książniki, co troszkę mi się gryzie z "BOOO";-)
Ale tak sobie myślę, że jak będzie już "BOOO" to kącik przejdzie metamorfozę:-)
 
Annie twoj, a raczej Hani kacik tez sliczny :)

Ale wy zorganizowane jestescie! My musimy w koncu po kolyske do znajomych podjechac... i rzeczy zaczac prac... i prasowac - a do tego motywacji brak :/
 
reklama
Annie śliczny kącik :)
u mnie na razie tylko łóżeczko rozłożone, kosmetyki na półkach, ciuszki w szafce - jeszcze nie poprasowane :baffled::-p ... kurde chyba jeszcze do mnie nie dotarło że muszę się śpieszyć :-)
 
Do góry