reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kąty dla Maluszka :)

madajka

Ja to planuję jak się urodzi na komodzie między nasze ślubne zdjęcia postawić taką ramkę gdzie będą zdjęcia z pierwszych dni życia Jaśminki poza brzuszkiem a np po bokach z USG :-) Już nawet za takimi ramkami patrzeliśmy z mężem :-)

marzenka, sinia

Super przytulne kąciki :-)

Ja do różu akurat nie mam nic przeciwko, chociaż nie chciałam z nim przesadzać. Tak sobie myślałam, żeby też inne kolorki się pojawiły, ale jak przyszło do wybierania kocyka, ubranek to mój też w większości stawiał na różowy :-D Owszem mamy rzeczy też innych kolorów ale jednak większość jest różowa :-p
 
reklama
ja tam sobie zaszalałam z różem bo za długo się staraliśmy o tą dziewczyneczkę naszą :-):-):-):-) .... za to inne pościele na zmiane są kolorowe ;-)
Ja już myślałam że nigdy nie będzie mi dane kupować różowych rzeczy i pleść warkoczyków wiec teraz muszę się nacieszyć i zachłystnąć różem :-)

siana - jakie imię wybraliście?

Wybralismy Julię ;) hehe jak i wiele innych osob .. ;p ale strasznie mi sie podoba wiec nie ma teraz odwrotu.. :) no chyba ze chlopak wyskoczy hahaha;D

madajka

Ja to planuję jak się urodzi na komodzie między nasze ślubne zdjęcia postawić taką ramkę gdzie będą zdjęcia z pierwszych dni życia Jaśminki poza brzuszkiem a np po bokach z USG :-) Już nawet za takimi ramkami patrzeliśmy z mężem :-)

marzenka, sinia

Super przytulne kąciki :-)

Ja do różu akurat nie mam nic przeciwko, chociaż nie chciałam z nim przesadzać. Tak sobie myślałam, żeby też inne kolorki się pojawiły, ale jak przyszło do wybierania kocyka, ubranek to mój też w większości stawiał na różowy :-D Owszem mamy rzeczy też innych kolorów ale jednak większość jest różowa :-p



Jeszcze jakies 6,7 lat temu to wybrałabym pewnie styl bardziej gotycki mroczny black metalowy hahahaa <lol> czyli czarne czarne czarne ;D v

Na szczęście wyrosłam z tego.. i teraz tylko różowe ;p różowe i kolorowe ;D:)

Ciuszki dostałam od mojej przyjaciółki wiadomo wiele różowych ale są tez zółte, zielone, fioleciki i bialutkie i różne inne kolorowe ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny śliczne są Wasze kąciki:-)
Ja juz sie nie mogę doczekać aż zaczniemy przemeblowanie w pokoju, bo dopiero komoda się składa i chce tam ciuszki poukładać. Tylko troszkę będzie śmierdzieć nowością:-/

siania najważniejsze, że Wam się imię podoba :tak:
 
Przyjemnie się ogląda te zdjęcia! A już niedługo będą tam leżeć małe kluseczki :)

guziczeek - komoda się sama składa?? :) Ja nie mogłam wytrzymać i jak mi kurier przywiózł to zabrałam się sama za robotę. Tylko z samą końcówką pomogła mi siostra. :)
 
e-de hehe składa się sama rękami męża;-) Chyba jego męskie "ego" zabroniło mi się tykać tej roboty:dry: Ale wczoraj już skończyl. E-de niezły z Ciebie majsterkowicz;-)
 
Ah ja uwielbiam taką robotę :) Czuję się świetnie z wkrętarką, młotkiem itp. Jak się wprowadzilismy 3 lata temu do obecnego mieszkania to połowę mebli z dużego pokoju skręciłam i wszystkie u córki. Mąż pracował, ja miałam wolne akurat i noooooo nie mogłam się powstrzymać :)

Teraz czekam na łóżeczko, które ma być po 20 sierpnia. Materacyk, podkład i pościel (tzn prześcieradełko i ochraniacz) zakupione. Komoda skręcona. Z "ubraniem" łóżeczka wstrzymam się jednak do samego końca - bo mam kota, który tak jak kot lori jest żywo zainteresowany nowymi rzeczmi w domu i wszędzie musi łeb wciskać.
 
oto przedstawiam Wam zakończony pokój Oliwki ;)niestety zdjęcia z telefonu i nie da sie uchwycić całości na jednym zdjęciu... 20130821_134431.jpg20130821_134453.jpg20130821_134543.jpg20130821_134554.jpg
 

Załączniki

  • 20130821_134431.jpg
    20130821_134431.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 179
  • 20130821_134453.jpg
    20130821_134453.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 177
  • 20130821_134543.jpg
    20130821_134543.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 161
  • 20130821_134554.jpg
    20130821_134554.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 176
reklama
nadia - pokoik suuuuper! uwielbiam białe mebelki :-)... widze że w wanience macie gąbkę do kąpieli. Jak dacie rade kąpać bez to lepiej bo na tych gąbkach strasznie zbierają się bakterie.
 
Do góry