reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

oj kosmitka widzisz co twoj aleks wyprawia dopiero sie urodzil a tu tyle ciotek do lez powzruszal...teraz to bedziemy sie wzruszac bo co troche sie dowiemy ze aleks pierwszy raz zrobil....super jest obserwowac takiego maluszka...pisz nam tu wszystko nabiezaco...
luczka zobaczysz w maju przyszlego roku co bedzie jak wierszyk uslyszysz...scisk w gardle i lzy...a dziecko pewnie wtedy mysli ma swieto i ryczy jakas dziwna ta mama:-D
anika u was w szkole nie bylo wystepow na dzien mamy?

anija narazie mam nerwa;-) na tesciowa od wczoraj sprawa miedzy nia a moim m ale mnie wq.... za to jak czasem go traktuje a teraz zaszla do nas kuzynka byla u tesciowej i zeszly do nas tzn tesciowa stala na zewnatrz chyba wie ze mam focha;-) jak Lorenzo zobaczyl nonne to rozwyl sie bo chcial do niej zrobil taka scene ze myslalam ze go rozszarpie:wściekła/y:
 
reklama
dziewczynki,pierwszy raz sie tak rozpisalysmy w niedziele,niedziela na naszym forum to dzien martwy,a dzis,w ogole caly weekend super ruchliwy...
merito do kosmitka e alexander...
dobrej nocki kosmitka,mam nadzieje ostatniej w szpitalu...pisz na bierzaca co u was...
anja w szkole podstawowej nie robia juz takich wystepow,jest przedstawienie na swieta b.narodzenia a potem na zakonczenie roku e basta,ale Ale przyniusl mi ze szkoly laurke z zyczeniami,oczywiscie poplakalam sie i ja ,bo zyczenia napisane przez niego wlasnorecznie a co najwazniejsze przez niego wymyslone....piekne..
 
oj anika jak ja dojde do etapu ze moje dziecko samo napisze zyczenia to bede wyla jak cos...myslala,ze w elementare tez cos robia...ale wazniejsze takie zyczenia wlasnorecznie napisane...i wymyslone,bravo ale...
wlasnie sie skaleczylam w palca i leciala mi krew w chiara do mnie i teraz umrzesz?:szok:tak umrzesz..sama sobie odpowiedziala...i ja i tato bedziemy plakac:szok:wiecie co nie wiem skad ona wie takie rzeczy...troche mnie zatkalo...tematu smierci nie przerabialismy jeszcZe..A tu wyjechala z takim tekstem...
 
kosmitkaaaaaa


gratulacjeeeeee dla Ciebie, tatusia i braciszkow!!!
Wlasnie widzialam, podziwialam i pieeeekny ten nasz Aleks :tak: nie ma co :tak:
Grono nam sie powieksza :tak:
 
kosmitkaaaaaa


gratulacjeeeeee dla Ciebie, tatusia i braciszkow!!!
Wlasnie widzialam, podziwialam i pieeeekny ten nasz Aleks :tak: nie ma co :tak:
Grono nam sie powieksza :tak:

silcilpo moze tez bys nam pokazala jakies zdjecie Julcia? i nie ma to tamto;-):-D my ciotki wirtualne jestesmy bardzo ciekawe jak wyglada nasz forumowy nipotino:-)
 
Czesc i czolem wszystkim. Jak zwykle witam was pierwsza, dzis pierwszy poniedzialek Kosmitkowego Aleksa, Kosmitka, obyscie dzis juz wyszli i sie juz od dzis zadamawiali w powiekszonym gronie:-).
Pisalyscie tu o wierszykach, laurkach, mnie Mackowski tez wczoraj zaskoczyl, daje mi paczuszke malutka, a tam wisiorek wlasnorecznie zrobiony i pomalowany i bilecik dolaczony wlasnorecznie napisany. Ja ogromnie lubie takie bibeloty, tylko nie mam nic w kolorach wisiorka, wiec dzis musze jakiejs bluzki poszukac coby go nosic:-) Takie prezenty sa zawsze najcenniejsze i najdrozsze sercu.
Luczka widze ze ty podobnie reagujesz jak ja, moja tesciowa kiedys tez tak na swojego syna najezdzala do niego samego ze az mi sie plakac chcialo i nie moglam uwierzyc ze mozna wlasnemu dziecku tak mowic. Szlag mnie wtedy trafial, ale to taka osoba, najpierw chlapie jezorem potem dopiero pomysli. Tez wiele razy nie moglam na nia potem patrzec.
Ok ide ogarniac i szykowac wszystkich.
 
Cześć dziewczyny:-) witam się w poniedziałkowy poranek, własnie zabrali małego na oględziny, mam nadzieje, ze juz go nie bedą kluc, w nocy spalismy, tylko przekladalam małego z cycka na cycek, bo on mógłby się nie odrywac, na razie jeszcze nie walczę, ale coś czuje ze bez smoka nie da rady;-)
Cieszę się, ze mały wzbudził w Was tyle emocji, może któraś się zarazi :-)

Sicil jak kangurowanie???

Anika no to mówisz, ze tez masz dwa klony meza, u nas każdy o Antosiu to mówi, ze identyczny jak tata, o Mikolaju to niektórym zdarza się powiedzieć, ze trochę tez do mnie ;-) ale to chyba z grzecznosci ;-)

Luczka oj biedna jesteś z ta tesciowa, a Lorenzo lobuziak;-) mam nadzieje, ze juz lepiej
Tak się czasem zastanawiam, jak ja bym miała bliższy kontakt z tesciowa, ale lepiej nie sprawdzać ;-)


Luczka oj
 
anja ale Cie Chiara zaskoczyla, oj jeszcze nie raz Cie zaskoczy, dzieci to takie małe radarki co wszystko wylapuja, z rozmów, TV itp. Nawet jak wyglądają, ze nie słuchają ;-)
 
kosmitka narazie zarazila sie agatka;-):-D teraz obowiazuje kolejka:-D zartuje oczywiscie przydala by sie chociaz jeszcze jedna ciezarowka:-)

Z tesciowa to nie jest az tak zle;-) na szczescie do mnie nic nie ma;-) ale czasem chlapie jezorem i mowi przykre rzeczy do mojego m jakby moja mama tak do mnie mowila to bym jej powiedziala kilka slow a on nie potrafi tzn potrafi postawic na swoim ale dogadac nie ale on ma taki charakter nawet ja nie umiem sie z nim klocic bo z nim sie nie da;-) ostoja spokoju z niego moze i lepiej?

Trzymam kciuki zeby Was wypisali dzisiaj,
Alek pewnie ma potrzebe sie po przytulac do mamusi i nadrabia bo w domu bedzie musial dzielic sie mamusia z bracmi;-) z tym smoczkiem to nie glupia mysl
ptynia widze ze Twoja tesciowa tez ma dlugi jezor;-)czasem mogly by pomyslec zanim co palna ide i ja szykowac syna do przedszkola
anija to Ci Chiara powiedziala:-D dzieciaki to omieja nas zaskoczyc tak jak kosmitka mowi pewnie gdzies uslyszala moze w tv
 
reklama
dzis znowu pospalismy dluzej...
Ale z nowu w domu,bo dzis jest u nas festa del patrono,mi to nie przeszkadza,anzi...ciesze sie ze moze adpoczac od szkoly,ale rozumiem rodzicow co oby dwoje pracuja...jutro idzie do szkoly,potem tylko sroda po w czwartek jada na wycieczke,w piatek tylko pol dnia do 12.10 bo w niedziele jest ballottagio wiec do wtorku wlacznie znowu w domu...
anja,ale mocna ta twoja chiara...jak palec?
kosmitka,powiedzieli ci juz cos,czy wypisza was dzis?
agatka jak samopoczucie?
zyta,malzonek pojechal'czy zostal tym razem i pracuje na miejscu?
u nas po wczorajszym ,deszczowym dniu dzis wyszlo slonce,nie jest goraca ,ale pieknie swieci sloneczko..
 
Do góry