reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

cześć mamy polki we włoszech

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Wyjatkowo dzis zmeczona bylam, mloda tez bo wczesniej wstala i tak mi utrula caly dzien ze az wybuchlam. :zawstydzona/y:Ja wiem ze nie powinnam byla krzyknac, teraz mnie sumienie zzera, laze z nia i ja przepraszam, ale nie powstrzymalam sie wczesniej.. :no: W weekend juz tak od trzech tygodni robimy ze odciagam mleko i na dwie-trzy godzinki wychodze, sama, bo nikogo tu nie mam, ale wychodze, niestety dzis nie dotrzymalam do weekendu..:zawstydzona/y:Udalo mi sie ja uspic o 16 i o 17 poszlam zdrzemnac sie i ja, i teraz juz lepiej na szczescie.. :tak:
 
reklama
luczka moja lasagne juz w piekarniku, zapraszam! tylko sie spiesz! :-) bez mieska, ale moge Wam sie przyznac, ze juz z jakies 4 razy w ciazy mialam ochote na rybke i uleglam pokusie ;-) losos padl ofiara :-)
a dzis podobno wszyscy strajkuja, ale nie naukowcy, jak wychodzilam z pracy to jeszcze pol labu byla w pracy, a co lepsze szefowa na wyjezdzie, po drugiej stronie polkoli ;-)

ivi juz sie nie zadreczaj :-) mala juz na pewno dawno Ci wybaczyla i nie pamieta za co Ty ja tak przepraszasz ;-) fajnie, ze juz lepiej sie czujesz :-)
nastepnym razem sprobuj 1,2,3 ... to sposob mojego meza, w jego przypadku dziala :-) i pamietaj, ze mala nie jest przeciwko Tobie, a calym sercem za swoja mama :-) niedlugo Ci bedzie mowic, "mama ja Cie bardzo lubie", "mama ja Cie kocham" moj Miko ma teraz na to faze, powtarza kilka razy dziennie :-), a Antos mu mowi, zeby tak ciagle nie mowil, bo mama juz wie ;-) a jak mowie Antosiowi, ze on tez tak mi kiedys gadal, to mowi, "nieeeeeee, naprawde?" ;-)
 
Dzieki, potrafisz humor poprawic ;-)Doczekac sie nie moge az sie zrobi taka fajna :tak:
A jaki masz przepis na taka lasagne bezmiesna? Az mi ochoty narobilas, jak kiedys w koncu znajde czas, to moze upichce, bo ostatnio stracilam calkiem wene do gotowania, a zawsze taka pomyslowa bylam, wiec jesli pozwolisz, to sciagne przepis od ciebie :-)
 
ivikochana pomysl sobie ja od 8 msc.mam co wieczor placz i lament teraz troszke mniej ale na poczatku to byla tragedia wyla prawie24/24 bylam wykonczona:szok:czasem takie mnie nerwy ponosza mowie Ci ale nic trzeba isc do przodu to biedne dzieciatko niczemu nie jest winne i biedaczyna tylko placzem moze sie poskarzyc ze cos je boli!!czasem jak sobie mysle o caso Franzoni to ja rozumiem(chociaz to co ona zrobila to jest okropne i tak sie nie robi)!!!!!Glowa do gory z kazdym miesiacem bedzie coraz lepiej!!!!
 
witajcie dziewczeta!!
cicho tu dzisiaj..
pierwszy raz tej zimy pada u nas snieg...od rana pruszy,ale jakos efektow nie widac...Alessandro strasznie zadowolony,co chwile parzy przez okno..
wczoraj wieczorem bylismy u naszych znajomych w torino i jakos naplotkowac sie nie moglismy ,no i zostalismy zaproszeni na dzis wieczor na kolacje,aby plotki dokanczyc..z tej okazji zaproponowalam ze dolce zrobie ja,tiramisù juz gotowe...
jutro rano na zakupy bo lodowka o laske prosi,zazwyczaj jezdze w sobote popoludniu ale dzis nie dam rady ...
dziewczynki!!dobrego weekendu zycze...do uslyszenia ciaoooo
 
dziewczyny zawal :eek:
tyyyyle napisala, poodpowiadalam buuuuuuuuu i mi zamknelo no kurde noooo ehh :dry:

Napisze tylko w skrocie, przepraszam i dziekuje ze tu o mnie myslicie, ja troche teraz pracuje w domu, bo musze wykonczyc jeden projekt, wiec mniej czasu na bb, ale wroooooce :tak:

Zycze Wam milego weekendu i jeszczee dzis pozniej sie odezwe i napisze wszystko to, co mi zzarlo grrrrr
 
dzien dobry dziewuszki w ten niedzielny ranek,u mnie snieg pada i pada,ale dzis juz efekty widac,wszystko bialeee,pieknie....
dianaa,witamy serdecznie ...z milano jak sie nie myle nie ma wsrod nas nikogo,jak sie nie myle to nasza strega mieszka najblizej milano..
ale jak masz ochote,mozesz z nami zostac,nawet jezeli nie ma nikodo z milano..
sil,mam nadzieje ze bejbik czuje sie dobrze?no i jego maamusia oczywiscie..nie przemeczaj sie za bardzo...no i nie zapominaj o nas...
my zaraz na zakupy lecimy,odezwe sie pozniej,milej niedzieli kochane..
 
reklama
witam sie i ja po dlugiej przerwie ale nie zawsze mam dostep do neta.u mnie wszystko oki,bez zmian,nadal jestem w polsce i nie dlugo wracam,a dokladniej we wtorek bede juz w domciu.u mnie nic sie nie zmienilo,poza tym jest strasznie zimno:-10 prawie kazdego dnia i kupa sniegu:szok:najbardziej mnie przeraza powrot w to zimno bo musze wstac o 2.15 w nocy i bedzie pewnie z -13 stopni,brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:baffled:.juz sie nie moge doczekac naszego wloskiego ciepelka.wczoraj u mnie w perugi bylo prawie 10 stopni ciepla,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
no i witam nowa kolezanke wsrod nas:-).przepraszam ale nie jestem w stanie odpisac kazdej z Was bo za duzo naskrobalyscie:-D.poczytam co u Was po powrocie na spokojnie.

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYNY I MILEGO POCZATKA TYGODNIA
 
Do góry