reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

cześć mamy polki we włoszech

dzien dobry spiochy...my sobie smacznie chrapiecie a ja juz na posterunku...wymknelam sie w domu wczesniej zeby dac pospac chlopakom... wiec juz o 7.38 zameldowalam sie w pracy i mam czas na swoje *******ki ....no ale czas cos ucieka. u mnie centralnie o 7.30zaczal padac snieg....zapowiadali dokladnie,ze we wtorek w calej Pianura Padana ..opady sniegu ...mowisz i masz :-))))

Slyszalsycie od rodzinek w PL jaki morzu nawiedzaja Polske? podobno we wlsozech tez cos nas nawiedzi ..ale najpierw snieg. wczoraj szef mojej szefowej przynios mi wydrukowana jakas mapke europu z prognoza pogody na 4 luty 2012 ..kolorami zaznaczone obszary mrozu...i jakies mega hardocrowe temperartury przewidziane we wloszehc tez...no nic zobaczymy. moi rodzice wczoraj wrocili do Polski ..wysiadaja w Krakowie z samolotu i ich rpzywitalo -12 w samo poludnie...to dopiero chlodne powitanie :-)))

no nic ...milego dnia...ide odpalic lotusa...z rana potrzebuje duzoooooo czasu
 
reklama
buongiorno kobitki...
slabo cos piszecie ostatnio...
su...su.. rozkrecic mi sie tu prosze!!
u nas duzo sniegu,na dzis zapowiadaja dalsze opady...
po szczepionce bylismy strasznie marudni,koala non stop...
teraz jeszcze spimy,wiec ciezko mi ocenic stan zdrowia...
zas Ale dzis o 17 tej ma wizyte u dentysty,pojade po niego ja do szkoly,bo juz mnie prosi od kilku dni,a po szkole bezposrednio do dentysty...
luczka,widzisz!!udalo ci sie wstawic fotki,jestescie super!!
anja ja tez zycze powodzenia ,chcemy,fratelle lub sorello dla chiary...
eve,sil..gdzie wy sie podziewacie?
kosmitka,daliscie rade zapisac dzieciaczki do przedszkola?
cucciola jak fiammetta,?(ale mi sie podoba to imie)
strega,jak pierwszy dziec zlobka minal?
 
strega jak ci idzie odsmoczkowywanie?
niedlugo czeka i mnie!!
z Ale zaniedbalam sprawe,bardzo dlugo zasypial ze smoczkiem,w dzien nigdy go nie szukal ,ale do zasniecia,mussss!!
tym raazem postaram sie duzo wczesniej..
a jak pieluchy?od kiedy masz zamiar?mi z Ale poszlo bardzo szybko i bez problemu,a takze w nocy,po 2 miesiacach nie zakladalam mu nawet w nocy,no ale zobaczymy jak to bedzie z giulio
 
anja,w mojej miescinie ,20 km od torino na sobote zapowiadaja -17 w nocy,a w dzien -7...syberia jak na wloskie warunki...
od paru minut zaczal znowu padac snieg...
tak nasypalo przez sobote i niedziele,ze w niedziele rano nie moglismy podjechac rampy z garazu,20 minut nam to zajelo..
 
strega jak ci idzie odsmoczkowywanie?
niedlugo czeka i mnie!!
z Ale zaniedbalam sprawe,bardzo dlugo zasypial ze smoczkiem,w dzien nigdy go nie szukal ,ale do zasniecia,mussss!!
tym raazem postaram sie duzo wczesniej..
a jak pieluchy?od kiedy masz zamiar?mi z Ale poszlo bardzo szybko i bez problemu,a takze w nocy,po 2 miesiacach nie zakladalam mu nawet w nocy,no ale zobaczymy jak to bedzie z giulio

no odsmoczkowanie ...to wykorzystalam moment ze byl chory i z czyms w buzi ciezko mu sie oddychalo ...bo mial zatkany nos...wiec dawalm mu tylko na noc i jako sie udalo...w zlobku tez powiedzilam zeby dawli tylko do spania. ale niestety ..chororba za choroba ..mateuysz byl w domu z babcia i babcia zaczle adawac i popsula caly misterny plan...i na nowo zaczyna go chciec tez w ciagu dnia buuuuuuuu

Natomiast odpieluchowanie...zaczne pozna wiaosna/ lato...coby nie mial tyle warstw ubran na sobie. zakupilam juz troche majtek na wyprzedazach i bedziemy probowac..W niedziele na probe chetnie biegal w tych mini slipkach pod odmu hehe
 
no Mateusz tez jeszcze nie poznal sniegu..bo w tym roku nie dane bylo w PL na swieta. moglo by spasc troszke...tlyko pewnie musialbym kupic buty jakies na snieg...bo nie mamy. kupila w tchibo takie fajne..ale kupilam w ciemno i jak doszly to sie okazalo,ze jakos porazka..bo sa tak waziutkie a moj Mateusz ma dosc szeroka..zeby nie powioedziec grubiutka stopewiec dalam je koleznce...i zostalam bez
 
Witammm :)
Dziewczyny, pisze, majac nadzieje, ze znow firefox mi sie nie zrestartuje grrrrr
Mam pytanie, tak mnie naszlo jak Strega pisala o tym, ze dziadkowie wrocili do Polski.
Jak wasi rodzice pogodzili sie z tym, ze jzu nie tyle nas, ale wnukowie sa tak daleko?
Jestem ciekawa jak to bedzie u mnie, ale niestety mysle, ze bedzie ciezko :(

Moj Mrowek ma sie dobrze, wczoraj na dzwiek budzika chyba sie troche wystraszyl bowiem wyraznie dostal czkawki- smiac mi sie chcialo, bo trwalo to 2minuty i caly brzuch mi podskakiwal- malenstwo kochane.
Rozpucha sie, ale nie zawsze np. wtedy, gdy przystawie cos do brzucha, co moze go uwiera, wtedy mi da kopsa ;-)

Powinnam sie wziac dzis za porzadki ale baardzo mi sie nie chce :no:
Jaka u Was pogoda? Tu dzis ujdzie, ale slonca brak, byleby do konca lutego ufff
U moich rodzicow -16bedzie niedlugo, ale oni nie mieszkaja w zimnych regionach, gdzie indziej pewnie gorzej.
Jejku, jak tu ma byc jeszcze zimniej, to ja w domku zamarzne brrrr


Anika- nie nie, przepraszam, cos ty, nie obrazilam sie, wczoraj mialam troche jeszcze pracy, dzis co prawda tez bym musiala, ale nie chce mi sie nic :(
Co do wagi, to ja przytylam 2kg, ale moze troche wiecej, jeszcze sie nie wazylam tak dobrze.
Jest to 20tydzien, wiec w sumie nawet jakby bylo 5kg to by bylo ok, ale problem w tym, ze ja na poczatku dosc schudlam.
Moja waga waga to przy 165cm 79kg- taki maly klopsik- ale w sumie nie widac, bo wiele poszlo niestety w biust i ogolnie kosciec.

Kosmitka- a moze te nasze sennosci wynikaly z niskiego cisnienia? Ponoc w godzinach rannych w ciazy nastepuje duzy spadek cisnienia. Co do karczochow- to mam fajyn przepis wlasnie na lasagne z karczochow i pieczarek chyba- musialam zerknac :)
 
Ostatnia edycja:
Sicilpol, moi rodzice maja na miejscu dwa szoguny..moje siotrzenice ( 8 i 4 lata)...i to im musi wystrczyc na codzien.
Sytuacja taka odpocztaku,ze wnuk na odleglosc ....pewnie inaczej by sie to czulo jakby sie urodzil w Pl i pozniej wyjechalisbysmy, bo meiliby go na codzien a tu bach zmiana..ale od pocztku byl wnuczkiem na odleglosc. Za to staramy sie odwiedzac i slyszec jak najczesciej. Mateusz zrozpoznawaniem polskich dziadkow (nawet po 2 miesiacach) nie ma problemu. Teraz w dobie tanich lotow, internetu ..skypow i rozmow miedzynarodowych w cenie abonamentu to naprawde nie problem.
 
reklama
kosmitka,nie nie zmienai sie codice ,ale moze ty masz te codice razem z tessera sanitaria,to niebieskie?moze dlatego skonczyla sie waznosc ,bo te chyba daja na rok jezeli ktos nie ma stalego pobutu,jak sie nie myle,od dawna nie jestem juz w temacie...
sil,bentornata...kiedy nastepna wizyta u gin?no juz moglabys morfologica robic,od 20 do 22 tygodnia,a ty juz 20+1
 
Do góry