reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Czesc kobietki:-D.Faktycznie cisza jak makiem zasial;-).Masz racje Agnieszko,pogoda nienajlepsza to i pisac sie nie chce.U mnie cala niedziele lalo jak z cebra i w tej chwili tez sie zmienia pogoda.Gdzie ta wiosna sie podziala???????:wściekła/y:.Czy ktos ja widzial?? Ja sie zaraz wybieram do krawca poprawic sukienke a pozniej jakies zakupki trzeba zrobic.
Milego dnia Wam zycze i odzywajcie sie dziewczyny:-).
 
reklama
Witajcie.Slonko wyszlo huraaaaaaaaaaa. No i wreszcie mam zalozony telefon stacjonarny i internet.Za to ja mam dzisiaj dzien malowania .Moj P. skonczyl wreszcie slupki do bramy wjazdowej a ja musze tylko ja pomalowac.Tylko teraz mam problem na jaki kolor.Tak wiec jade do sklepu i cos musze kupic, a teraz jest taki wybor ze glowa boli.Widzialam nawet zlota z platkami czarnej.
Pozdrawiam i milego dnia.
A w ogole jest tam ktos?Halo dziewczyny!
 
Czesc Agnieszka:-D.Ja jestem kazdego dnia tylko jak widze ze nie ma nikogo to nie chce mi sie pisac:-(.Umnie tez w koncu wyszlo piekne slonko tylko jeszcze ten wiatr przeszkadza........a tak po za tym wszystko ok u mnie.Jesli chodzi o dzidziusia to nadal nic:-(,wlasnie co skonczyla mi sie @ i czekamy moze nastepnym razem sie uda..Zobaczymy co czas przyniesie,glowa do gory zadarta:happy2:.no i wczoraj razem z siostra wybralysmy prezent na chrzciny dla mojej siostrzenicy,a jest w czym wybierac.I ostatecznie decyzja zapadla:wysokie krzeselko do karmienia dostanie ode mnie w prezencie.Bardzo jest zadowolona z wyboru .Wolalam sie najpierw Jej spytac niz kupowac jakas glupotke co sie do niczego nie przyda,a tak jest zadowolona :-D.
Milego dnia Wam zycze dziewczyny i Zagladajcie Na Strone!!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie dziewczynki!

Dziś i jutro mam wolne w pracy więc odpocznę troszkę, a jest co do roboty w domku oj jest...u nas też dziś słoneczko zawitało pięknie świeci i cieplutko ale my dziś w domku z Albercikiem bo rano do szczepienia poszedł, troszkę płakał bo szczepionka którą był szczepiony piekła tak stwierdziła pediatra więc to normalne...zresztą wszystkie dzieciaki płakały jak najęte w przychodni więc było przedstawienie co niemiara:-)
Nie martw się Agato na dzidzię przyjdzie pora w nieoczekiwanym przez Ciebie momencie, tak zawsze przeważnie jest także bądź tylko dobrej myśli i nie stresuj się a będzie ok. Krzesełko to dobry wybór, bardzo jest przydatne ale mój Albercik za długo w nim nie posiedzi bo chce chodzić...
Agnieszko za malowanie się wzięłaś, no i dobrze...ja ostatnio nic tylko praca i dom a mamy wiele zaproszeń od znajomych na odwiedziny i muszę w końcu z nich zacząć korzystać bo tak głupio zawsze się wymawiać, że się nie ma czasu no nie? Albert ostatnio upatrzył sobie moje ramię i rękę do gryzienia i nic tylko tam zostawia swoje znaczki ząbków których mu przybywa więcej ma na górze 4, a na dole tylko 2. Daję mu gryzak do gryzienia ale woli jednak mamę gryźć...:tak:

Dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie, i miłego popołudnia życzę:happy2:
 
Agata jak moge cos poradzic to sprawdz dobrze pasy do zapinania . Moja rozszyfrowala zapiecie szybko (takie najprostsze) i teraz rozpina sie sama i szybciutko probuje wstawac na nogi co jest niebezpiecznie.No ale moja corcia to artystka i nawet pasy od fotelika rozpina sama.
Evelik za malowanie musialam sie wziasc sama bo najpierw padalo jak moj P. mial wolne,dobrze ze chociaz oblozyl slupki kamieniami, wiec mi przypadlo malowanie.A do urodzin juz blizej niz dalej.Ostatnio nawet zazartowalam ze ponaczepiam balonow na bramie to malowac nie bede musiala.Tylko ze te balony to chyba przekroczylyby koszt farby.No i do pracy latam na popoludnie.Jeszce troche i padne jak mucha.:-D .A co mi tam pierwsze urodziny ma sie raz w zyciu.
Pozdrawiam i milego wieczoru zycze.
 
CZESC DZIEWCZYNY.
U MNIE WCZORAJ WIECZOREM PRZECHODZILO TAKIE BURZYSKO:szok: ZE SZOK!!!!!!!!!!!! MYSLALAM ZE PIORUNY I BLYSKAWICE DO DOMU MI POWPADAJA,NAD SAMYM BLOKIEM PRZECHODZILO,A ZE MIESZKAM W REJONIE LEKKO GORZYSTYM TO WYOBRAZCIE SOBIE JAK WALILO!!!!!!!!! JAK TRZASNELO TUZ ZA OKNEM TO W 5 SEKUNDACH WYLADOWALAM U MOJEGO M W LOZKO POD KOLDRA I TRZESLAM SIE JAK OSIKA:shocked2:.POL GODZINY TAK WALILO NIEMILOSIERNIE A DZISIAJ TO NIE MA NAWET SLADU PO WCZORAJSZEJ BURZY I OD NOWA GORACO.
DZIEKUJE ZA SLOWA OTUCHY ,BO I MOJA SIOSTRA TAK MIALA NAJPIERW DLUGOOOOO NIC A JAK WROCILA Z WAKACJI TO ZACIAZYLA,TAK NIESPODZIEWANIE-WIEC I JA NA TO LICZE:-):-):-).
MILEGO DNIA DZIEWCZYNY I ZAGLADAJCIE CZESCIEJ.................
 
Agata ty mialas burze wczoraj a ja mam dzisiaj .Wlasnie sie zaczyna.Ale jak popada troche to dobrze bo nie bede musiala podlewac.Siatka rozciagnieta nad sadzonkami tak wiec nawet grad teraz mi nie straszny.Dzisiaj dostalam wolne, ale za to jutro caly dzien w pracy:-( .Dobrze ze moj w sobote w domu to nie bede musiala podrzucic malej do babci.Ale od wrzesnia idziemy do zlobka.Narazie chodzimy dwa razy w tygodniu pobawic sie z innymi dziecmi .

Cicho tutaj, zostala tylko Agata.
Pozdrawiam.
 
Dokladnie,zostyalysmy my dwie-Ty,Agnieszko i ja-rownierz mam na imie Agnieszka.apseudonimu agata to urzywam wszedzie zeby sie nie pomylic:-).
piszesz Agnieszko ze u Ciebie wlasnie burza a u mnie juz przestalo sie burzyc bo grzmialo na "sucho" bez deszczu.No to fajnie ze mala do zlobka chodzi,przynajmniej ma kontakt z innymi dziecmi i na dobre Jej to wyjdzie i bedzie juz osfojona z paniami i innymi dziecmi jak pojdzie "na dobre" od wrzesnia.
Pocieszylam sie ze dzisiaj nie bedzie grzmialo:-( a tak walilo ze mialam stracha do domu wrocic z zakupow tak walilo ze mi ciarki po krzyzu przechodzily:szok:.Padalo,grzmialo ,blyskalo a na dodatek grad sypnal...............Dzisiaj to juz wszystko bylo a do tego goraco i duszno strasznie.
Ale sobie pomarudzilam na wieczor...........:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
AgataViki ciagnie do dzieci jak wilka do lasu.Poprostu uwielbia towarzystwo.A tutaj to dzieci , a raczej matki to jakies dzikie.Trzymaja te dzieciajuadzaja samochodem.Jednej to poradzilam wystawiac dziecko za okno zeby powietrza powdychalo swiezego bo taki "spacer " samochodem to troche dziwne.A jak juz wyjda to dzieci poprzykrywane po sam nos i nie tylko kocykiem.A jak juz troche wiatru to prawdziwa paranoja.Dwie co byly normalne pojechaly nad morze i wroca dopiero pod koniec miesiaca.
A co do narzekania to jeszcze to co piszesz to nie narzekanie .Ja to potrafie narzekac:tak:
Biore sie za prasowanie, odpoczne troche.
Milego wieczoru zycze wszystkim.
 
Do góry